Pogotowie Sercowe Cohones

Ja na razie poznałem właśnie fajną dziewczynę i co najważniejsze lubi Dragon Balla hehe, Kurwa stary koń jestem na kreskówki patrzę, w sumie dobrze bo miałem punkt zaczepienia :D,
A co do tego co pisał Shoocker to racja, lepiej zerwać kontakt.
 
i co najważniejsze lubi Dragon Balla


img-2767867-2-4045479.jpg
 
A tak przy tej okazji, to redakcja składająca się z samych facetów, fajnie blokuje nowych użytkowników-- szczególnie płci przeciwnej--przypisując im nieprawdę, a nawet próbując zrobić z nas faceta.


Kto z redakcji niby blokuje nowych a zwłaszcza kobiety ? My tu się Siostrą Tsubasy zachwycamy wręcz, a na takie zarzuty chciałbym jakieś dowody.
 
A temat o zenskim wydaniu mma sama zamknelam?
I to ciągłe powtarzanie,kula to chlopak,kula troll :/
 
Akurat pewnego rodzaju wpisy są nie na miejscu nawet jeśli Ania okazałaby się nie tym, za kogo się podaje. Ogólnie pewne standardy niektórych wypowiedzi mocno są nieodpowiednimi. Co na czacie, to na forum publicznym nie przystoi. Chyba.
 
Temat nie ja zamykałem, ale zapewne został zamknięty przez syf jaki tam zapanował, a konkretniej denne wypowiedzi.

I to ciągłe powtarzanie,kula to chlopak,kula troll :/


No ale to nie redakcja a użytkownicy forum. Co się dziwić chłopakom, różne osobistości już tutaj bywały (i prowokacje). Chamskie wpisy pokasowałem i radzę na nie zważać co niektórym.
 
A niby jak mamy uwierzyć, że serio zapędziła się tu jakaś niewiasta, interesująca się ememej i że Kula to nie troll, skoro wypowiada się tylko i wyłącznie prowokująco, o relacjach z kobietami, o żeńskim mma etc., a chyba ani razu na temat jakiejś walki, zapowiedzi, UFC czy KSW.
Werdykt? Troll lub maniakalna seksistka nasłana przez jakąś kafeterię.pl czy inne babskie forum, aby siać zniszczenie i kłótnie w naszym nieskalanym grzechem raju. :-)
PS. Sorry, Grzechu. :-)
 
  • Like
Reactions: Ian
O Jezu, jak już pisałem, to troll. Chcecie to dyskutujcie z nim/nią. Jest i tak na granicy już.
 
Chyba po raz pierwszy na tym forum silę się na grzeczność, ale jak Chmura pisze że troll to troll. Tak więc:







#$^#^#$%#$%#%#%^$^%*^&*(%^&$^%^ !!!







!
 
Jutro jadę do byłej po rzeczy. Będzie ciężko.
Chyba trzeba zakodować regułę. Każdy wielki jebaka prędzej czy później zostaje złamanym pantoflem, tak jak każda świątobliwa dziewczyna prędzej czy później zaczyna wieźć rozwiązły tryb życia.
 
Powiem Wam, że zbyt skomplikowane ukrycie trollingu (email, IP etc.). Tsubasa odpada. To ktoś kto dobrze ogarnia internety od strony memów. Kurs na Kaczkę spada do 1.14.
 
Co kaczka, co kaczka znowu?
Jakie memy Tomek? Wiesz co to memy w ogole są?

A ci ma email do tego? Z mojego sie kula loguje, bo nie kumam chyba...:-|
 
Jakie memy Tomek? Wiesz co to memy w ogole są?






Kiedy ja zapoznawałem się z memami, to Ty myślałeś, że komputer jest do pracy tylko. Nie ucz ojca dzieci robić Kaczy. Śledztwo poszło tak bardzo do przodu, że zahaczyło o memy i zdradziło Kulę. Coś Ty tak wzburzony? Przecież nie mam dowodów, że to Ty, na razie omawiamy kursy, chill the fuck out ;).
 
Kaczy na dwa adresy jedzie, to co ma nie jechać na 2 konta ? :D







1.1 bym dał.
 
ja nie rozumiem jednego - jaki cel ma siedzenie na forum gdzie wiekszosc uzytkownikow napierdala Cie od trolli/oszustow/czegokolwiek? jaka przyjemnosc jest z brniecia w to wszystko? rozumiem jak jedna osoba napadnie mnie o hasztagach czy o tym, ze pisze o JBJ'u bzdury - za to sie raczej nie obraze i nie schowam zabawek - ale kurwa, jakby kilkadziesiat uzytkownikow pisalo do mnie jakim jestem trollem/multiacc czy innym zjebem i tak naprawde to nie dawalbym nic ciekawego merytorycznie w danym watku/na danym forum to PO CHUJ TRACIC CZAS? przeciez to jest totalny absurd.



kolejnym przykladem jest mahonek na ktorego ciete jest praktycznie 90% tego forum, a ten dalej to samo, dalej taka sama postawa, dalej te same idiotyzmy czasem. (pisalem juz milion razy, ze jak widze jakis przeblysk to i tak zaraz wraca do swojej formy nie-ssj, lol) po co to wszystko? jak mnie gdzies ewidentnie nie chca to sobie ide, szczegolnie wydaje mi sie to logiczne jesli chodzi o takie internetowe towarzystwo.
 
A ja serdecznie ch@j wbijam w próby trollingu jakiegoś nolife.
Keylock może tak jest a może nie. Widzisz, mnie boli utrata bliskiej osoby ale to nie odbiera mi jaj. Minie kilka dni i będę zabawiał sie z jakąś fajna dupeczka, ale póki co przeżywam po swojemu zakończenie 3 lat z kobieta. Nie chcesz nie komentuj. Chcesz sie popisać sarkastyczna wypowiedzią, szczere wypierdalaj. Ten wątek jest żeby wyrzucić syfy z siebie. Jak będę chciał pedalskich ocen zapytam koleżanek. Yo.
 
ej, ja sie w ogole nie przejmuje wlasnie takimi uwagami - szczegolnie od Grzesia #fannumberone, ale gdybym nie dokladal czegos w dyskusjach czy gdybym byl ofiara hejtingu nonnnn stop to trzeba byloby sie zastanowic w koncu po chuj siedzi sie w danym miejscu.



to co Batmobilu, ich celem jest to zebym pisal wypracowania na temat jaki sens ma trolling w Internecie? mnie to nawet nie denerwuje, niech sobie napierdalaja, ale chcialbym poznac opinie 'z drugiej strony', bo mnie to po prostu ciekawi co taki czlowieczek ma w glowie. przeciez to czasu szkoda.
 
Btw najwidoczniej jestem cipka bo na kimś mi zależało w mój pokrętny sposób. Nie musicie tego rozumieć ale po chuj komuś dopierdalac? Wracam do polski po niemal 4latach. Opowiedzialbym wam o emigracji i przyjaźni ale najebalem sie przed jutrzejsza wizyta. Kurwa najtrudniejsze bylo przyznać sie do porażki Panowie. Zawiodłem. Wracam do polski. Bez formy. :) bez niczego
 
Edycja niestety z telefonu jest niemożliwa wiec kolejny post :) moze wbiję nowy lvl ;) wracam na jakiś czas do kraju Panowie :)
 
Back
Top