Pogotowie Sercowe Cohones

Kiras to znak, że ta z zębem czeka. Tsu, przecież sam tego chciałeś. LaQi, co Ci jest?
 
Kurwa z babami źle, bez nich jeszcze gorzej, takie to życie przejebane. Nie ma inicjatywy z jej strony pierdol to, szkoda nerwów.
 
mimo wszystko to jest lipna sytuacja..jakby nie było siedzenia w bani to lux a niestety chujnia z kutasówą z odrobiną patatajni.



https://www.youtube.com/watch?v=fokFIijx1RQ



macie przyjaciele zeszukałem sie tego chyba z godzine kurwełe
 
Kiras, jeśli to ta z filmiku, to pierdol brak inicjatywy i próbuj do skutku! :-)



Jeśli nie, to też spróbuj, ale zdecydowanie. Najwyżej spławi cię dosadnie, a wtedy łatwiej z główki wyrzucić.
 
A ja sie pochwale(?) Po raz pierwszy kobieta zakochała się we mnie takim jakim jestem. Chyba z wzajemnością. Jeszcze nic oficjalnie,ale zacząłem wierzyć,że moge być szczęśliwy.
 
My często mamy tak, że jarają nas te, które są gdzieś obok, widzimy je na codzień, a nie ta już "zdobyta". Będąc z jakąś zastanawiamy się czy z jakąś tam inna nie byłoby ciekawiej. Tak to już jest, ale jeśli chce się z kimś budować przyszłość to trzeba się w końcu zdecydować i próbować i poświęcać różnego rodzaju myśli poboczne. To w zasadzie typowa zasada "niedostępności" znana w psychologii, nie tylko w kwestii związków ludzi z resztą.



A co do inicjatywy. Odkąd pojawiły się jakieś poje**ne teorie, że do zdobycia drugiej osoby warto jest udawać obojętność już nie zawsze jest tak przejrzyście i prosto. Laska nie chce wyjść na łatwą, stroi "poker face'y" i olewa, choć chce w głębi duszy coś więcej. Facet udaje macho, więc olewa by laska widziała w nim takiego macho...i ciągle takie zakłamanie z obu stron. Ja tam zawsze w sobie ceniłem szczerość i nie owijanie w bawełnę, wykładając na to kto coś sądzi, ale wolę, gdy sprawy są jasne niż jakieś zgrywanie obojętnego przez co opcja, której chcemy może nam umknąć na zawsze zanim się zorientujemy. Pozdro.



PS: Jak jesteś blisko bądź na dnie i nie masz prawie nic, a laska chce dalej z Tobą być to możesz czuć, że Cię kocha. Nigdy tego nie będziesz pewnym jeśli jesteś człowiekiem sukcesu ;-) No i jeśli nie jesteś sobą, nie zna Cię niemal w 100% to zawsze będziesz miał obawy, że gdy jednak pozna Cię bardziej, dłużej to się coś zrypie...
 
@Przemek



and stupid. :-) Nieoficjalnie,gdyż uznałem,że nie ma co się spieszyć



@Born2kill



Pełna zgoda.
 
Tsubasa



Niestety to nie ta z filmiku :-) a jeśli chodzi o tą dupe to nawet jakbym zmajonezował to też wyjdzie troche bez sensu bo poświęcony czas to dla mnie podstawa i wydaje mi się ,że najlepszy moment na podbitke minął bo zaczęło mnie wkurwiać wieczne czekanie żeby sie ustawić.Wypierdolić z głowy póki co też nie moge,jedynie może mnie uratować ktoś nowy na horyzoncie.Jeszcze pewnie pokminie ale strasznie nie lubie wchodzić komuś na dno dupy.Bez przesady panowie też trzeba mieć umiar w nadskakiwaniu.
 
Spoko, ja się dalej użeram, z tą idiotką, dalej pisze w jakikolwiek możliwy sposób, coraz to lepsze preteksty szuka. :D. Doszedłem do wniosku, że chyba lepiej będzie nie odpisywać.
 
seven, jedź tam w końcu do niej i konkretnie przeleć, tak żeby zapamietała, a potem się dopiero nie odzywaj #swagstyle :-)
 
  • Like
Reactions: Ian
Pierdol pięćdziesiątkę, szkoda tyle kasy. Rozmień sobie tyche na żółtaki i wysyp na koniec na łóżko. Chociaż będzie miałą frajdę sprzątając... :-)
 
Arlovski mi o tym pisał :D, nie rozumiem jej tylko, nie piszę do niej mam ją daleko i głęboko, a ta systematycznie co tydzień jakieś pierdoły wypisuje. Cholera wie o co jej chodzi, ja już się uganiam za innymi, a ta dalej coś kombinuje. A zresztą, kobiet nie da sie zrozumieć, raz nie chce być, potem chce. Jak ją traktujesz jak ścierwo to by zrobiła dla ciebie wszystko, jak traktujesz jako naważnejszą to ta zaczyna cię traktować jak śmiecia. Baby w 90 % nie są normalne.
 
Jak rzucisz stówkę to pokażesz, że siebie szanujesz, bo kiedyś była dla Ciebie cenna. Trzeba zaszpanować, a nie rozmieniać się na drobne.
 
Akurat taki ciężki przypadek trzeba definitywnie olać bo jakimkolwiek kontaktem tylko pogarsza się sprawę.
 
@Seven25



Nie w 90%,a w 100% nie są normalne. Rzuć jej grosza i powiedz,że tyle jest warta. To by było mistrzostwo. :-)
 
No tak czytając post mmammaga trochę zdziczałem, bo wydaje mi się, że wiele osób tego używa. Ja na pewno często, bo to tu potrzebne, by ludzie rozumieli, gdy ktoś żartuje lub pisze z dystansem, a nie śmiertelną powagą ;-) Midern + za spostrzegawczość! :-D


Mi chodziło o pewien szczegół: wiele osób używa zwykłego ":)", a np. Ty i kaczka dodajcie jeszcze - między : a )


Baba Sevena próbuje mu utrudnić życie i tyle. Brak odpowiedzi z Twojej strony będzie najlepszy.
 
mmammag, ja zrozumiałem. Nie sądziłem, że to aż tak oryginalne :D Ja w sumie różnie używam, nie przywiązuje wagi zbytnio, ale czasem zaznaczyć trzeba by ludzie zbyt poważnie nie odbierali ;-) Choć i tak się tak dzieje, bo wchodzą na ciśnieniu na forum zamiast po wykańczającym treningu po którym nie ma już sił na nerwy :P



Arlovski, można to traktować jako zachętę, ale i tak moim zdaniem większość gejów czy lesbijek jest nimi z racji tego, że zostały w pewien sposób skrzywdzone/zrażone przez płeć przeciwną. Także nie musi to brzmieć zachęcająco, ale motywująco już owszem by pokazać jej tą lepszą drogę :-D Tylko trzeba mieć ku temu predyspozycje i umiejętności, a nie myśleć w łóżku jedynie o sobie ;-)
 
A ja już w Polszy Panowie. Jebnąłem nową robotę, przyjechałem ale nie wiem czy długo wytrzymam.



Była do mnie dzwoniła dwa dni temu z jakąś bzdurą, po czym następnego dnia poblokowała mnie wszędzie :) Po chuj? Nie wiem. Chyba lubi o sobie przypominać, sprawiać żebym myślał i trzymać jako opcję zapasową... No cóż. To się nie wydarzy po raz kolejny. Nie nauczyłem się za pierwszym razem ani następnymi dziesięcioma, ale teraz jest inaczej.
 
Andrzeju kurwa nikt mnie nie zbył :-) a co do eksperymentów z koleżanką to wydaje mi się,że paru typów po prostu zobaczyło co z niej za dziewczyna i stwierdzili ,że szkoda zachodu a ona nie móc znaleźć księcia z bajki zbliżyła się z koleżanką.
 
hehe przeszło przez myśl i to nie raz :-) z samcowego punktu widzenia to świetna opcja a z normalnego szkoda sobie zaprzątać głowe jakimiś niedojrzałymi małolatkami.
 
Back
Top