Pogotowie Sercowe Cohones

do pracy tutaj? osiasc czy chwila i spierdalasz? w ogole ile sie tak bujales po emigracji?
 
baju- "Wracam do polski po niemal 4latach."



Jak ktoś pracował tyle za granicą to ciężko będzie się przesiąść na polskie pensje... Ale jak tam powracają złe wspomnienia... Ale za to łatwo będzie się przestawić na Polki:-)
 
Perfum nie przejmuj się, to jest - przynajmniej z założenia - poważny temat. A to, co teraz opisujesz, to normalne odczucia. Byłbyś popierdolony, gdyby Cię to nie kosztowało żadnych nerwów. Nie wdawaj się z nią w dyskusje, a przede wszystkim nie pozwól sobie na słabość. Zalecam zerwać kontakt całkowicie - fb, skasować numer, itd. Będzie łatwiej.
 
no ja nie watpie, hajsy sa nieporownywalne i dlatego tez zawsze chcialem wyjechac do czego prawdopodobnie dojdzie. mam o tyle szczescie, ze moja kobieta chce tego samego. po jakims czasie wracamy i tutaj budujemy zycie - jesli panstwo na to 'pozwoli'. bedzie dobrze... :)



ciekawi mnie wlasnie czy Perv chce tu zostac czy zaraz wracac. ciezko chyba sie przystosowac po takim powrocie, znam takie przypadki z zycia - idzie sie zalamac w tym kraju. #nihilnovi
 
przeciez to czasu szkoda.


To właśnie polega na tym że oni mają za dużo czasu.







Perf wracaj do Polszy i zostań Wilkiem z [strike]WallStret[/strike] Piłsudskiego Street. Będzie dobrze ! Nowe możliwości i perspektywy przed Tobą, w każdej sytuacji życia trzeba szukać tych pozytywnych stron i wyzwań, bo inaczej to pozostaje chyba tylko w łeb strzelić.
 
Co do wyjazdu z kobitą zagramanicę - odradzam







@Logan



logany.gif




:-)
 
P. --- nie wydaje mi się, żeby keylock chciał Ci dopierdolić, przecież to co napisał, to raczej moim zdaniem sama prawda ;)
 
Właśnie dlatego wygląd przy szukaniu kogoś na lata schodzi na dalszy plan. Charakter jest w ch*j istotniejszy, ale tak na prawdę dopiero po latach wychodzi jaki ktoś faktycznie jest i do czego jest zdolny. Póki laska nie zrozumie, że chodzi o zgranie charaktrerów, a nie bycie dobrą dupą dla własnego faceta (a przy okazji innych) to nie nastawiałbym się na to, że to potrwa dłużej niż 3 lata. Z resztą czym są 3 lata...Ludzie wysiadają po dłuższych okresach i się rozstają. Jak się wali to można tylko się pocieszać tym, że dobrze, że teraz a nie po 10 czy 15 latach i gdy dzieci są.



Baju, coś w tym jest co piszesz, dlatego i mnie się już często pisać nie chce, bo nastawienie większości jest jakie jest do mnie ;-) Choć akurat staram się merytorycznie wypowiadać zawsze swoje zdanie :-) Pozdro!
 
chcemy by Tomek zawalczył z Mamedem • nawet jeśli to miałby być kontrakt tylko na jedną walkę, co naprawdę bardzo bardzo sporadycznie takie wyjątki akceptujemy.


Drwal już wie, że KSW chce złożyć oferte na 1 walkę? Ja w to nie wierzę. Gdyby ich największa gwiazda przegrała to KSW jest w ciemnej dupie, bo Drwal mógłby mieć wygórowane żądania finansowe odnośnie rewanżu. Oglądałem wywiad dla boxingnews i tam była mowa o kontrakcie na 1 walkę i sam Martin przyznał, że ostatnią ofetrę złożyli rok temu...



Czy ktoś z redakcji mógłby się skontaktować z Drwalem i prosić go o krótki komentarz w tej sprawie?
 
Przestań trollować Tsubasa, każdy wie, że nieudacznik to baju.
A Kula ... dosyć oczywiste. Ktoś, kto zawsze lubił podokuczać użytkownikom i drażnić się z nimi, niedawno musiał pożegnać się z cohones, jednak nie mógł wytrzymać i wrócił. Tomasz to odkrył, co sam przyznał, ale nie może go zbanować. No, wiecie już kto to? :)













venom-650x400-top-10-comic-book-villains.jpeg
 
baju nie jest nieudacznikiem, jego fejsbuk temu przeczy. Ja jestem nieudacznikiem i będę to głosił dopóki nie uwierzycie.



wiek się zgadza, i inne. przypadeg? nie sondze.
 
Co wy tak roztrząsacie ten temat kim jest Kula? Jak to jakiś troll to niech wypierdala a jak się okaże że to jakaś nowa osoba która w sumie jeszcze trochę nie kuma klimatu cohones to spoko. Czas pokaże czy to dobre miejsce dla niej. I wyjebane mam czy pokaże cycki. Od baby wymagam czegoś więcej. Niech nie wkurwia. Tylko tyle;)
 
Odnośnie kaczka = kula, to jeszcze jedna rzecz go demaskuje:


;-)


Nikt inny nie używa tutaj takich emotikonek
 
;-)



Nikt inny nie używa tutaj takich emotikonek


Zdaje mi sie, że Born tak pisze. Pewnie wiecej osób je pisze, tylko uwagi nie zwracamy.



Zresztą, jebać to. Skończcie juz temat Kuli (ktokolwiek to jest), ten topic miał być do czego innego.
 
Kaczka to doświadczony troll i nie dałby się złapać na emotikonce. Ale przeczuwam, że to ktoś od nas, bo chce sprowadzić trop własnie na Kaczke. #detektywnayevsky
 
No tak czytając post mmammaga trochę zdziczałem, bo wydaje mi się, że wiele osób tego używa. Ja na pewno często, bo to tu potrzebne, by ludzie rozumieli, gdy ktoś żartuje lub pisze z dystansem, a nie śmiertelną powagą ;-) Midern + za spostrzegawczość! :-D



Nigdzie nie "multikontowałem", ani w jakichś gierkach MMO niegdyś czy obecnie w mmatycoonie, ani na forach. Uczciwość to moje drugie imię, a swoich opinii się nie wstydzę i nie boję, choć czasem mogę nie mieć racji :-) Nigdy nie pomyślałbym by pisać z innego konta, żeby nie było wiadome, że to ja....Przecież to moja opinia to czemu jako ktoś inny miałbym ją wypowiadać? Bezsens :-)
 
Chuj tam wyżale sie na cohones.



Ogólnie z pół roku temu była opcja i coś tam kręciłem w sumie z panienką o czym chyba nawet wspominałem na czacie (nie ta z zębem durnie) i troche kontakt jakby się urwał ale wczoraj spotkałem przypadkowo na przystanku.Jakaś gadka taka zwykła i niby miło ale jakoś dziwne.Nie było by problemu gdyby mnie nie ciągnęło do niej..poważka.Najbardziej chujowe jest to ,że ja wiem ,że i tak nic pewnie by z tego nie było a mimo to przejdzie mi przez głowe łudząca myśl.Panienka wiecznie zagoniona,nigdy nie mająca czasu a ostatnio eksperymentująca z koleżanką.Najchujowsze jest to ,że siedzi w głowie i nie chce stamtąd pójść a na siłe nie będę szukał jakiegoś kontaktu dlatego ,że wiecznie nie ma czasu i od chuja wymówek,spraw,zmęczeń i blabla.Zawsze sie spoko gadało i nigdy nie czułem jakiejś rozmowy od niechcenia.Nie wiem czy jestem dziwny ale u mnie bardzo ważną rzeczą jest inicjatywa.Nie lubie jednostronnych znajomości czy nawet na etapie podbijania 100% zaangażowania z jednej strony.Wkurwia mnie ta sytuacja generalnie bo ani w jedną strone ani w drugą.
 
a to dla kogos niewazna jest 'inicjatywa'? strasznie jestem przekrecony na tym punkcie, tysiace razy potrafilem pisac, ze 'nie przeszkadzam' az nagle juz nie musialem. :c



odpusc jesli nie atakujesz i mega Ci to przeszkadza, czasem trafi sie takie cos, ze bedziesz mial wyjebane i ogarniesz mimo tego, ze nie pisze dupaka pierwsza czy ma 'zmeczenia' dziwne, ale wiekszosc raczej dalej bedzie 'zmeczona' czy 'zajeta' i wyjebiesz. :v
 
Najgorzej jak dupeczka się nie odzywa tygodniami, zbywa na fejsiuniu, nie ma czasu, a później chce się umawiać 3x w tygodniu, jakby wszystko było w najlepszym porządku. ale chuj tyle naczytałem się o tym timingu baja w jego idealnej historii, że żal nie probować.
 
Back
Top