Pogotowie Sercowe Cohones

Trudno bedzie wam znaleźć babe ktora musi być spełniona jako pani domu i szara myszka lecz musi byc również oczytana i "swiatowa" by bylo o czym z nia rozmawiać. Musi byc pelna empatii by byc dobra matka i żona lecz równocześnie musi nienawidzić murzynów, arabów, żydów oraz lewaków. Powinna łączyć zarabianie z ogarnięciem chaty ale tez nie za bardzo by nie stwarzać pozorów karierowiczki bo wtedy wiadomo, knaga mokebe czeka bo koledzy z cohones tak przepowiedzieli.
Musi miec również normalna matke bo jak to chłopy mawiają, córka bedzie jak matka. Wiadomo, wysportowana, lubiącą teges szmeges lecz dziewica, dbajaca o mężczyznę jak o swojego księcia, wygląd przynajmniej 8/10 i wiele innych.

Panowie, panowie... ciężkie poszukiwania przed wami :korwinlaugh:
Opisał Pan ideał tylko teraz znaleźć taki kwiat wśród tego całego szamba.
:beczka:
 
Opisał Pan ideał tylko teraz znaleźć taki kwiat wśród tego całego szamba.
:beczka:
Moze to graniczyć z cudem.

Raczej lepszym sposobem by bylo ułożenie tych cech w hierarchii i rezygnowanie z niektórych "wymogów szlachcica" :korwinlaugh:


Bo potem takie szlachcice to kończą jak te kaszaloty z tindera które piszą "minumum 190cm wzrostu i 10k na rękę, a ręce masz dwie!" ~ Kinga, 109kg :jjsmile:
 
To nie szukaj dupy na siłowni. Szansa spotkania dzbana z cyckami rośnie lawinowo w takim miejscu.
Tak naprawdę dużo w tym przypadku a nieudane poszukiwania niosą często niechciany bagaż życiowy i finansowy. Ja mogę powiedzieć że za którymś tam razem mi się udało ale byłem już w momencie życia gdzie czułem że już nic dobrego mnie nie czeka.
czemu? wlasnie sobie upatrzylem blondyne :jimcarrey:
 
Moze to graniczyć z cudem.

Raczej lepszym sposobem by bylo ułożenie tych cech w hierarchii i rezygnowanie z niektórych "wymogów szlachcica" :korwinlaugh:


Bo potem takie szlachcice to kończą jak te kaszaloty z tindera które piszą "minumum 190cm wzrostu i 10k na rękę, a ręce masz dwie!" ~ Kinga, 109kg :jjsmile:
I na dole opisałeś pięknie cały problem obecnych czasów.

One mają wymagania z kosmosu, a dla faceta najważniejsze jest żeby była dla niego po prostu dobrą osobą.
:siara:
 
I na dole opisałeś pięknie cały problem obecnych czasów.

One mają wymagania z kosmosu, a dla faceta najważniejsze jest żeby była dla niego po prostu dobrą osobą.
:siara:
Amen.

Co zaobserwowalem u plci zenskiej ze bardzo szybko cos co robisz dla niej i powinna byc wdzieczna za to nagle zaczyna jej sie nalezec.
Bowiem dlaczego nie.. skoro robiles cos bezinteresownie
:śmiech:
 
Skończyłeś gimnazjum? Wiesz w jakim wieku idzie się do szkoły średniej?
niby-tak-ale-kur-nie-do-konca_2016-10-05_17-23-36.jpg
 
Ja to bym mógł tak napisać, że teraz to mamy swoistą wojnę płci nakręcaną coraz bardziej. Jedni na drugich nadają, ale bez wątpienia to zazwyczaj kobiety odwalają bazując na swoich emocjach niż patrząc na facetów, którzy zwykle kierują się myślą i logiką. Odpływamy coraz bardziej jako ludzie...
 
ten jak zawsze swoje lewackie przemyślenia wrzuca
Tutaj mamy przykład samca który najczęściej kieruje sie emocjami. Czesto negatywnymi :korwinlaugh:


Sorki prawacki mędrcu lecz takie sa fakty

Większości mężczyzn wystarczy fajna sraka, troche dopaminy z adrenalina czy testosteronu i tracą mózg oraz swoje "logiczne" myślenie.
 
Back
Top