Pogotowie Sercowe Cohones

1679786521661.png

:juanlaugh: :childcry:
 
Człowieku, jaka ciaśniutka. Dorosłego chłopa mieści. Rozepchana jak cholera :star wars:
Dziewczyna z chłopakiem zabawia się w łóżku. W końcu mówi do niego:
-Włóż mi swoją pięść.
Facet włożył.
-Teraz włóż mi swoją drugą pięść.
Facet włożył drugą.
-A teraz zaklaskaj.
-No nie mogę - odpowiada facet.
-Widzisz jaka jestem ciasna?

:roberteyeblinking:
 
Koniec lodzika :jon::childcry:
To od lizania kuciapy szmulom z dyskoteki :awesome:

A no i Katarzynie Zecie-Jones :mamed:
 

Attachments

  • IMG_20230428_124856.jpg
    IMG_20230428_124856.jpg
    256.8 KB · Views: 16
Koniec lodzika :jon::childcry:

Piszą że na szczęście jest szczepionka

:suchykarol:
 
Baba to zawsze obcy. Niektórzy by może nawet dodali na końcu "człowiek"
No ale ty my zasadzamy żyjątko, więc technicznie to my obcy? XD #8PasażerNostromo

W kontekście dzieciaków to są dwie strategie: albo pylisz wszystko co się rusza i nie używasz swoich zasobów na to co urośnie, albo wręcz odwrotnie, dobrze wybierasz matkę, i wtedy skupiasz swoje zasoby na rodzinie. Ja rozumiem ćwierka tak: nie pyl gdzie popadnie, używaj mózgu, kontroluj popęd.

Poza tymi z twojej rodziny (matka, ojciec, rodzeństwo, dziadkowie, no może tam jeszcze jakieś linie bliskie) to w sumie wszyscy obcy :) czasem ludzie, czasem nie.
 
No ale ty my zasadzamy żyjątko, więc technicznie to my obcy? XD #8PasażerNostromo

W kontekście dzieciaków to są dwie strategie: albo pylisz wszystko co się rusza i nie używasz swoich zasobów na to co urośnie, albo wręcz odwrotnie, dobrze wybierasz matkę, i wtedy skupiasz swoje zasoby na rodzinie. Ja rozumiem ćwierka tak: nie pyl gdzie popadnie, używaj mózgu, kontroluj popęd.

Poza tymi z twojej rodziny (matka, ojciec, rodzeństwo, dziadkowie, no może tam jeszcze jakieś linie bliskie) to w sumie wszyscy obcy :) czasem ludzie, czasem nie.
"Mężczyzna jako gatunek pasożytniczy względem gatunku kobiet: koncepcja, zagrożenia i metody eliminacji" :jarolaugh:
 
A ja wczoraj byłem się zobaczyć z byłą dziewczyną i było zajebiście :duckfap: .
Ale wypiłem trochę alko (jeszcze te jebane kolorowe szoty z cukrem) i na prawdę do teraz mam kaca. Myślałem, że mi pomoże lasagne z lidla chemiczna ale tylko gorzej po Niej ehhh...
Alkohol zdecydowanie najbardziej inwazyjnie działa na mój organizm.

A w jakich relacjach się rozstawaliscie / ile jej nie widziałeś?
 
Back
Top