Pogotowie Sercowe Cohones

Dla mnie to wogole nieporozumiemnie zeby kreslic sobie jakies idealy. Dopoki jej nie zobaczysz, nie uslyszysz, nie poczujesz jej zapachu, dotyku to nie bedziesz wiedzial, a jak juz ja spotkasz to zadne tabelki nie beda potrzebne, zostanie tylko praca zeby tego nie spieprzyc.
 
Dla mnie to wogole nieporozumiemnie zeby kreslic sobie jakies idealy. Dopoki jej nie zobaczysz, nie uslyszysz, nie poczujesz jej zapachu, dotyku to nie bedziesz wiedzial, a jak juz ja spotkasz to zadne tabelki nie beda potrzebne, zostanie tylko praca zeby tego nie spieprzyc.
Przecież ten Hefaner to trollkonto jakiegoś banity albo multi multi
Na moje to należy iść tropem gościa podszywającego się pod rapera Laikiki
 
Dobry wieczór, jako iż jestem srogo jebnięty i mam dziwne pomysły, postanowiłem dziś zrobić tabelkę, w której umieściłem najważniejsze kryteria dla idealnie pasującej do mnie typiarki. Wstawiam to tutaj, żeby był jakiś dowód, że faktycznie tak to sobie wymyśliłem i że tego się właśnie będę trzymać. Publiczne deklaracje mają większą moc niż obiecywanie czegoś samemu sobie. Statystycznie nie wydaje mi się to jakoś skrajnie nieprawdopodobne, myślę że powinienem znaleźć taką osobę.
@duubertowa ogólnie to wiesz, że masz zakaz wstępu, ale powiedz : jest to do ogarnięcia, czy nie?

View attachment 7759
@Yazz Ty zobacz co tu się odpierdala xD?Nagórki płakały jak czytały
 
Przecież ten Hefaner to trollkonto jakiegoś banity albo multi multi
Na moje to należy iść tropem gościa podszywającego się pod rapera Laikiki

Trolle tez maja uczucia, a tworzenie multikont to efekt problemow uczuciowych wlasnie czyt. "nikt mnie nie lubi to se multikonto stworze i bede sam sobie lajki dawal"
 
Dobry wieczór, jako iż jestem srogo jebnięty i mam dziwne pomysły, postanowiłem dziś zrobić tabelkę, w której umieściłem najważniejsze kryteria dla idealnie pasującej do mnie typiarki. Wstawiam to tutaj, żeby był jakiś dowód, że faktycznie tak to sobie wymyśliłem i że tego się właśnie będę trzymać. Publiczne deklaracje mają większą moc niż obiecywanie czegoś samemu sobie. Statystycznie nie wydaje mi się to jakoś skrajnie nieprawdopodobne, myślę że powinienem znaleźć taką osobę.
@duubertowa ogólnie to wiesz, że masz zakaz wstępu, ale powiedz : jest to do ogarnięcia, czy nie?

View attachment 7759
Zamieść ogłoszenie na olx albo wrzuć na wykop lub anonimowe wyznania na fb, będzie hit
 
@Mess to miłe, że chciało Ci się poważnie odpowiedzieć, dziękuję, doceniam. Zgadzam się z tym co piszesz, chociaż jeśli chodzi o wiek to interesują mnie wyłącznie młodsze, mam już prawie 27 lat :)
@michi972 za wysyłanie mnie do jakichś kurwa wyznań to wiesz co? ::jondance:: Zrozum, że jest coś pomiędzy całkowitą klęską w relacjach z kobietami (do której sam się przyznajesz), a tym, że ktoś jest sam od kilku miesięcy i nie poznał w tym czasie osoby nadającej się do stałego związku. Obiecałem kiedyś Respektowi, że nie będę walił takich teksów, ale ciężko mi się powstrzymać. Weź kurwa spójrz na siebie i zastanów się tak poważnie, czy w tym temacie powinieneś się z kogokolwiek śmiać.
 
@Mess to miłe, że chciało Ci się poważnie odpowiedzieć, dziękuję, doceniam. Zgadzam się z tym co piszesz, chociaż jeśli chodzi o wiek to interesują mnie wyłącznie młodsze, mam już prawie 27 lat :)
@michi972 za wysyłanie mnie do jakichś kurwa wyznań to wiesz co? ::jondance:: Zrozum, że jest coś pomiędzy całkowitą klęską w relacjach z kobietami (do której sam się przyznajesz), a tym, że ktoś jest sam od kilku miesięcy i nie poznał w tym czasie osoby nadającej się do stałego związku. Obiecałem kiedyś Respektowi, że nie będę walił takich teksów, ale ciężko mi się powstrzymać. Weź kurwa spójrz na siebie i zastanów się tak poważnie, czy w tym temacie powinieneś się z kogokolwiek śmiać.
Ale monolog, co się tak unosisz :matt:.A mnie posądzano o brak dystansu
 
Tak z ciekawości. Sam się dorobiłeś, czy rodzice Ci pomagali? ;)

Jeśli pytasz o to, czy dostałem od rodziców mieszkanie, to nie. Ale 30 000 na urządzenie mieszkania i notariusza pożyczyłem od rodziców na 5 lat (500 zł/mies) bez %. To zawsze oszczędność jakiś 10 - 12 k.

Tak prawdę mówiąc to mogę im oddać te 30 000 do końca tego roku (w styczniu kupiłem chatę), ale tego nie zrobię, bo zbieram na mieszkanie dla syna. Mam nadzieję, że w ciągu 6-7 lat dam radę kupić drugie i wynajmować do usamodzielnienia się dziecka.
 
Last edited:
Jeśli pytasz o to, czy dostałem od rodziców mieszkanie, to nie. Ale 30 000 na urządzenie mieszkania i notariusza pożyczyłem od rodziców na 5 lat (500 zł/mies) bez %. To zawsze oszczędność jakiś 10 - 12 k.

Tak prawdę mówiąc to mogę im oddać te 30 000 do końca tego roku (w styczniu kupiłem chatę), ale tego nie zrobię, bo zbieram na mieszkanie dla syna. Mam nadzieję, że w ciągu 6-7 lat dam radę kupić drugie i wynajmować do usamodzielnienia się dziecka.
Zdziwiło mnie tylko, że ktoś z mojego rocznika już jest samodzielny finansowo i ma mieszkanie. Dlatego zapytałem o rodziców, żeby potwierdzić swoją teorię ;)
Pozdro ;)
 
Dobry wieczór, jako iż jestem srogo jebnięty i mam dziwne pomysły, postanowiłem dziś zrobić tabelkę, w której umieściłem najważniejsze kryteria dla idealnie pasującej do mnie typiarki. Wstawiam to tutaj, żeby był jakiś dowód, że faktycznie tak to sobie wymyśliłem i że tego się właśnie będę trzymać. Publiczne deklaracje mają większą moc niż obiecywanie czegoś samemu sobie. Statystycznie nie wydaje mi się to jakoś skrajnie nieprawdopodobne, myślę że powinienem znaleźć taką osobę.
@duubertowa ogólnie to wiesz, że masz zakaz wstępu, ale powiedz : jest to do ogarnięcia, czy nie?

View attachment 7759
Chopie, nada sam się starasz oszukać?
 
Moze koledzy sie nie zgodza ale moim zdaniem bardzo trudno jest znalezc druga polowke szukajac podobienstw w sferze intelektualnej czy materialnej. My faceci czesto myslimy ze jesli cos zgadza sie pod wzgledem logicznym to musi zadzialac. Jednak to co trzyma dwoje ludzi przy sobie to nie podobny wiek, wzrost, wyznanie, kolor skory, wyksztalcenie czy stan konta. Spotykasz kobiete z ktora praktycznie, nie laczy Cie nic, ktora jest Twoim calkowitym przeciwienstwem, a jednak nie potrafisz przestac o niej myslec i trwa to nie przez 2 tygodnie, ale calymi latami. Jest to mozliwe, sam tego doswiadczam, ale trzeba co jakis czas wylaczyc umysl i zaufac intuicji.
 
Gdzie szukać nowych znajomości?
Bo ja obecnie trwam w pierdolonym kole ziomki i ludzie ze studiów.
 
Gdzie szukać nowych znajomości?
Bo ja obecnie trwam w pierdolonym kole ziomki i ludzie ze studiów.

Wszedzie. Ktos wpadnie Ci w oko to podchodzisz: "Czesc. Podobasz mi sie. Chce Cie lepiej poznac". A jak nie masz smialosci to przez net, ale jak najszybciej przenosic na real.
 
Back
Top