Pogotowie Sercowe Cohones

Spedzam 90% swojego czasu od pon-pt w pomieszczeniu, teraz po zmianie czasu kiedy wychodze z pracy juz jest ciemno, trzeba dbac o czlonkostwo w klubie jacked& tanned
 
Hej nieudacznicy tutaj macie wszystko wytłumaczone. Jak zastosujecie się do tych rad to będziecie mogli ruchać takie wspaniałe damy jak ta pani :lol:


Masakra. Co za glonojad i pasożyt :D Kto by z taką chciał być w ogóle?:D Swoją drogą a propos zarabiania więcej od niej nie widzę problemu. Będzie dostawać 15-20% za swoją pracę, a jej facet resztę ;)
 
Tamtą Panią pamiętam,że Majdanem tańczyła. Nie ważne co mówi na JuTube, ale rusza się całkiem przyzwoicie.
 
Hej nieudacznicy tutaj macie wszystko wytłumaczone. Jak zastosujecie się do tych rad to będziecie mogli ruchać takie wspaniałe damy jak ta pani :lol:


Z psychologicznego punktu widzenia to bardzo ciekawy przypadek (cóż, kilka podanych wymagań większość facetów spełnia w przedbiegach, np. punkt o inteligencji).
po wynurzeniach tej idiotki pojawia się w propozycjach to:


czy to już koniec internetu @Mort?

Kolega daleko nie odbiega poziomiem intelektualnym od koleżanki wyżej.
 
Swegoo czasu ten film mnie rozpierdolił. Zakompleksiona laska która robi długie pierdolo o swojej zajebistości.
Dodam - że ten materiał to chyba wersja jej bloga dla niewidomych. Gdyż to co mówi - czyta słowo w słowo z tekstu jaki wcześniej napisała na blogu.
Aha, fanka KORWINa i go promowała u siebie.
Jak ktoś lubi takie żenujące rzeczy o mądralach przedstawiających prawdy objawione o sprawach damsko męskich - niech zajrzy, z pewnością się uśmieje.

 
Pytanie #1: jakie wolicie - takie wysportowane, twarde uda, fajna mocna pupa, wyżeźbiony brzuch, małe cycki , czy może zgrabna, brak fitness/siłowni , spore cycki, miła skóra.
Obie ładne buzie.
 
Pytanie #1: jakie wolicie - takie wysportowane, twarde uda, fajna mocna pupa, wyżeźbiony brzuch, małe cycki , czy może zgrabna, brak fitness/siłowni , spore cycki, miła skóra.
Obie ładne buzie.
Oczywiste pytanie- wysportowane. Nie wierze, ze komus sie podoba typ sraki
 
Skinny dat nigdy nie był ideałem-nie ma nic gorszego,poza ogólną brzydotą, niż odstające łopatki. STOP ZWOLNIENIOM Z WUEFU!
 
Oczywiste pytanie- wysportowane. Nie wierze, ze komus sie podoba typ sraki
Znaczy się zdrowa jędrna dziewczyna, która nie ma nic wspólnego z fitnessem to sraka, tak? Dobrze zrozumiałem?
 
Znaczy się zdrowa jędrna dziewczyna, która nie ma nic wspólnego z fitnessem to sraka, tak? Dobrze zrozumiałem?
Niewytrenowana dziewczyna to taka, ktorej ksztalt nadaje tluszczyk, nie moj typ. Nie ma nic gorszego niz miekkie cialo, bleh
 
Nie chodzi mi o chude laski. Ładne, szupłe, wszystko na swoim miejscu, ale nie typu fit
 
Ja nie mam swoich preferencji zawężonych - swojego tzw. "typu". Gdy myślałem, że jara mnie tylko duży cyc, większa pupa, krągłości - zajarałem sie w lasce chudzince, wysokiej, bez cycków i z mikropupą. Po zerwaniu z nią potrafiłem się jarać codziennie innym, przeciwnym typem. W każdym jest wiele piękna, i można się zajarać. Nie może być tylko brzydka i gruba. I tyle.
 
Może ten przymiotnik 'wysoka' jakoś przełknąć sie uda. Ale reszta cech-odpychajace

Miropupcia też potrafi być zajebista, a cycki zwykle małe są ładniejsze i jędrniejsze.
Ile razy człowiek się nadział na zajebiście wyglądające duże cyce - a potem w trakcie bzyania okazuje się, że to sama woda, obleśne, i człowiek maca tylko po to by lasce nie było przykro, że jej cycki są odpychające.
 
Miropupcia też potrafi być zajebista, a cycki zwykle małe są ładniejsze i jędrniejsze.
Ile razy człowiek się nadział na zajebiście wyglądające duże cyce - a potem w trakcie bzyania okazuje się, że to sama woda, obleśne, i człowiek maca tylko po to by lasce nie było przykro, że jej cycki są odpychające.

Myślę sobie - co on pierdoli, kto to jest? Awatara nie kojarzę. Patrzę na nick i wszystko jasne x)
 
Myślę sobie - co on pierdoli, kto to jest? Awatara nie kojarzę. Patrzę na nick i wszystko jasne x)


E tam, ale taka prawda. Większe szanse , że trafisz na jędrne cycki są gdy bierzesz się za mniejsze.
Z tego powodu zakochałeś się w Asi - szczyt jędrności wszędzie :D
 
Back
Top