Pogotowie Sercowe Cohones

He nie no wiem co moge a co nie. Co do ganji nie jaram bo ta chujoza zabrala mi juz sporo kumpli. Serio z ogarnietych i dobrych mord zrobila umyslowe kaleki i ludzi z ktorymi ciezko sie dogadac. Winiacz juz zakupiony. Jeszcze tylko 23 godziny... ale mam chcice. Mam nadzieje ze czekacie na jutrzejsza relacje mlodego jebaki?
 
He nie no wiem co moge a co nie. Co do ganji nie jaram bo ta chujoza zabrala mi juz sporo kumpli. Serio z ogarnietych i dobrych mord zrobila umyslowe kaleki i ludzi z ktorymi ciezko sie dogadac. Winiacz juz zakupiony. Jeszcze tylko 23 godziny... ale mam chcice. Mam nadzieje ze czekacie na jutrzejsza relacje mlodego jebaki?
Nie taki młody już jesteś Łukasz.
 
Mam na imie igor.
igor2.jpg

Igor odliczamy z Tobą,też już mam chcice na Twoją relacje
10492501_461374547298266_1412007008988555914_n.jpg
 
zalezy ile okocimów pójdzie...

dupka chyba ze mną zerwie :(
złapała mnie na tinderze a myślała ze już nie używam :(
 
powiedziałem, ze to z nudów. Nie pomogło :(

jak się rozstaniemy to słabo. Dla niej zlikwidowałem konto w zaadoptuj z ponad 100 zainteresowanymi dupeczkami :(
 
Wygląda na to, że moja odmowa spania tej koleżanki u mnie w chacie sprzed kilku stron to była bardzo dobra decyzja. Test zdany, Bóg pobłogosławił. :))) Oczywiście w sprawach sercowych pobłogosławił, dlatego tutaj piszę. :D

@baju
 
Wygląda na to, że moja odmowa spania tej koleżanki u mnie w chacie sprzed kilku stron to była bardzo dobra decyzja. Test zdany, Bóg pobłogosławił. :))) Oczywiście w sprawach sercowych pobłogosławił, dlatego tutaj piszę. :D

@baju
told ya, znam się na tym lepiej niż Ty.





huh???
 
Back
Top