Pogotowie Sercowe Cohones

Myślę, że tu w sam raz :jarolaugh:

F_UeUkeX0AAkmjC
 
Interesujące jest, że jak ktoś ma niski poziom adrenaliny, dopaminy i serotoniny to mówimy depresja, ale jak ktoś ma wysoki poziom adrenaliny, dopaminy i serotoniny to mówimy zakochanie. W takim razie albo na zakochanie mówmy choroba albo na depresję uczucie
 
IMG20231204211312.jpg


Siedzę z moją na szkoleniu o rozmowach w związku Tomasza Zielińskiego, tego typa od "Usłyszeć na czas", organizacji dla dzieci które chcą popełnić samobójstwo.

W zeszłym roku robiłem szkolenie o słuchaniu dzieci, teraz niższy/wyższy poziom - słuchanie partnera.
 
Idę do jakiejś wróżki żeby mi się nie daj boże, córka nigdy nie urodziła. Już bym wolał heroinistę, albo influencera wychować. Postawienie tych dwóch "zawodów" koło siebie nieprzypadkowe. Pamiętacie "kup mi jeansy, a zrobię ci loda"? Kiedyś mi się wydaje, że takie zachowanie to chociaż było wyśmiewanie. Teraz problem jest normalizowany.
Jakieś kurwa filmy na temat kurwienia się małolat w necie i jakie może mieć to skutki na psychikę? Jakieś podejmowanie tematu na lekcjach?
Po chuj, lepiej wymyślać nowo-mowę o sexworkerkach i normalizować patologiczne zachowanie influerserek, podszyte komentarzami "go girl!" "jesteś piękna" pod softami na ig.
Dobrze, że mężczyźni idą powoli po rozum do głowy. Mam nadzieję, że bycie simpem niedługo zakończy się ostracyzmem ze strony facetów. Zrozumieją też, że większość szonów "belongs to the streets". A te które jeszcze mają trochę rozumu, przemyślą dwa razy, zanim zaczną się obnażać w internecie dla sztucznego poklasku.


Pomysł sobie, że na jedną taką kurewke internetowa przypada wielu mężczyzn. Więc z mężczyznami jest jeszcze gorzej, niestety.
 
Baby przed 30 i lekko po też nie lepsze. Kurwa same nie wiedzą czego chcą. Dają dupy jakimś toksykom, mówią że są uszkodzone i niestabilne, a jak przyjdzie normalny typ to jest nudny i nie czują emocji. Albo wygórowana z dupy jakby każdy miał być milionerem. Chuj z nimi :boystop:

E tam, tych normalnych jest pewnie więcej. Tylko, sądząc po tym co i jacy faceci do nich masowo piszą - ciężko na normalnego faceta trafić. 90% * śmierdzi desperacją i kopiuj wklej do lasek na kilometr. 5 % to pseudo samce alfa lub faceci podobni do części z cohones - zwyczajnie nie szanują kobiet i nimi gardzą,. 4 % z tych normalnych boi się nawiązać interakcje z laską dobra, bo wyjdzie z założenia, że jak ma 100 chętnych co tydzień to nie mają szans. I zostaje ten 1% normalnych, z których trafić może promil bo większość wiadomości od nich ginie wśród tej masy 90% desperatów.

*Instytut Danych Z Dupy, czyli na podstawie osobistych obserwacji. Czytam co faceci piszą do kobiet i załamać się idzie. Ja się z tego cieszę bo z tego korzystam. Ale dziś laska mimo armii desperatów ma problem znaleźć porządnego partnera na układ seksualny, a co dopiero na coś więcej. Dlatego często te najlepsze i najbardziej wartościowe kobiety są singielkami. A te pojebane mają facetów.
 
Ta pierwsza miała wtedy 300

Możesz tak to sobie tłumaczyć. I tak, wiek, że żartujesz
Jak laska wie, że typ ma pierdolca na tym punkcie to będzie kłamać, że ma jednego, dwóch. A i dziewica mogła mieć 30 kutasow w ustach zachowując błonke. Znałem takie.

Dlatego jak nawet masz pierdolca ma punkcie "kurew" to udawaj na początku że szanujesz kobiety nawet jak miały 100. Niech uwierzy. Może powie prawdę. Przyzna się do tych 30 i wtedy powiesz "nie idę z Tobą do łóżka, nie będę z Tobą, jesteś kurwą"
 
Last edited:
Dzisiejszy apel zdziwionej kurwy z familoka, bo jak on tak mógł znaleźć porządną dziewczynę i z nią już chciał mieć dzieci
View attachment 86030


Możliwe, że ta pierwsza była porządniejsza. Tego nie wiesz. Mógł trafić na gorszą, toksyczną i manipulującą sukę ale się zakochał. Lub dał urobic.
Wiele jest przypadków gdy facet lub kobieta rzucają dobrego człowieka dla kogoś gorszego. Lub ani gorszego ani lepszego ale z nowym zegar dojrzałości zabije.
Może być też tak jak Ty mówisz. Może byc jak ja. Na szczęście ja nie jestem mizoginem i dopuszczam różne możliwości.
Podejrzewam, że jakby artykuł był o facecie, który to samo pisze to by była interpretacja o złej kurwie która poleciała na bardziej czarnego albo z większym portfelem.
Ale czego oczekiwać od forum, na którym część facetów pisze jakby uważała , że zawsze kobieta jest winna, nawet gdy facet ja zgwałci, molestuje, wykorzysta, oszukuje.
 
Dokładnie, czego oczekiwać od forum, na którym część facetów pisze jakby uważała , że zawsze kobieta jest winna, nawet gdy facet jej odda cały hajs i zostanie z namiotem w zimie?

:juanlaugh:

Kurwa, co go kliknę to oczu kąpiel :fjedzia:
Nic takiego nie napisałem. Jak połączyłes to z gwałtem na kobiecie?
Zacytuj w którym miejscu napisałem coś o takim scenariuszu?


Ale czego wymagać od gościa, który publicznie przyznaje, że nazywa się kurwą.
I który publicznie przyznaje, że notorycznie o mnie myśli, komentuje mnie i czyta jednocześnie "ignorując ".


Ale dobry wątek poruszyłeś. Gdy facet wychuja laskę, np na hajs, zostawi z dzieckiem - to forum śmieje się z kobiety. Że głupia, że sama sobie winna.



Ps.

Jak książka?
 
Back
Top