Pogotowie Sercowe Cohones

nie, nigdy jeszcze nie przypierdalalem (podobno uposledza produkcje swojego)
dobry sen, d3, pare innych testowych supli, troche interwalow mocnych i treningu obwodowego, mniej stresu, wiecej tluszczu i bialka w diecie.


Jeszcze dodał bym robota na słoneczku, przerucanie jakichś klamotów, rąbanie drewna na zimę itd. Eleganckie sprawy.
 
tell-me-more-michael-scott.gif
Podwalanie (z ang. Halfaping) - zachowanie seksualne mężczyzn polegające na pobudzaniu własnych organów płciowych, lecz w przeciwieństwie do masturbacji(walenia) nie kończące się orgazmem i ejakulacją. Sprawdza się świetnie przed treningiem, zwiększając poziom testosteronu przez co człowiek jest bardziej pobudzony agresywny i jego wysiłek fizyczny może być intensywniejszy oraz dłuższy.

:lesnarhappy:
 
nie, nigdy jeszcze nie przypierdalalem (podobno uposledza produkcje swojego)
dobry sen, d3, pare innych testowych supli, troche interwalow mocnych i treningu obwodowego, mniej stresu, wiecej tluszczu i bialka w diecie.
Po prostu wcześniej się prowadziłeś jak szmata. Sory żółw za konkret, ale sobie też parę lat temu tak powiedziałem. Przyłożyłeś trochę wagi do podstaw i dlatego się lepiej czujesz.

Nie mówię o dragach, bo też se zajaram, ale od sportu przez żarcie. Prosta analogia. Masz Ferrari to kurwa nie lejesz rozcieńczonego 95, bo jebnie. Tak samo organizm musi dostawać dobrego paliwa i będzie zapierdalał jak maszyna.
 
nie, nigdy jeszcze nie przypierdalalem (podobno uposledza produkcje swojego)
dobry sen, d3, pare innych testowych supli, troche interwalow mocnych i treningu obwodowego, mniej stresu, wiecej tluszczu i bialka w diecie.
I wtedy na niższym testo nie mogłeś się powstrzymać a teraz na wyższym jest łatwiej?

Interesujące.
 
nie, nigdy jeszcze nie przypierdalalem (podobno uposledza produkcje swojego)
dobry sen, d3, pare innych testowych supli, troche interwalow mocnych i treningu obwodowego, mniej stresu, wiecej tluszczu i bialka w diecie.
Wstawianie drzwi i chodzenie za borsukami w lesie to nie trening :juanlaugh:

Idź do roboty, wtedy teść uszami ci będzie wyciekał. Może jakieś fajne sraki do tego będą.

@pyrazgr rośnie mi konkurencja w pisaniu cykli.
:korwinlaugh:
::really::
 
Po prostu wcześniej się prowadziłeś jak szmata. Sory żółw za konkret, ale sobie też parę lat temu tak powiedziałem. Przyłożyłeś trochę wagi do podstaw i dlatego się lepiej czujesz.

Nie mówię o dragach, bo też se zajaram, ale od sportu przez żarcie. Prosta analogia. Masz Ferrari to kurwa nie lejesz rozcieńczonego 95, bo jebnie. Tak samo organizm musi dostawać dobrego paliwa i będzie zapierdalał jak maszyna.
Coś w tym jest, może nie jak szmata ale sinusoida na pewno. Okres bardzo dobrego a później zupełnie przeciwnie...
:fjedzia:
 
Podwalanie (z ang. Halfaping) - zachowanie seksualne mężczyzn polegające na pobudzaniu własnych organów płciowych, lecz w przeciwieństwie do masturbacji(walenia) nie kończące się orgazmem i ejakulacją. Sprawdza się świetnie przed treningiem, zwiększając poziom testosteronu przez co człowiek jest bardziej pobudzony agresywny i jego wysiłek fizyczny może być intensywniejszy oraz dłuższy.

:lesnarhappy:


Ja wzialem sobie rade Majka, "no more half measures" takze to nie dla mnie :jjsmile:
 
Zrobiłem obiad i sprawdziłem z koordynatorem projektu, czy nie powinienem ponaglić kontrahenta.

Stwierdził, że zrobiliśmy z naszej strony wszystko i teraz czekamy na ich ruch.

Odparłem że w takim razie zaparzam herbatkę i czekamy. Pogratulował mi decyzji i tyle na ten tydzień:antonio:

Wprowadziłem jednodniowy tydzień pracy, więc jeden ruch i chujem do góry leżę :jarolaugh:

Teraz się zjarałem dwoma gatunkami skuna i będę grać w grę. Bo żyć trzeba umić :muttley:
Poczekaj , bo mi coś umknęło...
Zrobiłeś obiad, przytulasz dobre siano i jeszcze baba ci narzeka i pyskuje?
Nie chcesz o tym porozmawiac? ::really::
 
ty nawijaj, ja pozniej wnioski wysnuje na twoje pytanie :wink:
Moja miała odpał po odstawieniu antydepresantu, na szczęście wróciła i poleci teraz na sertralinie do wyjścia z depresji.

Potem skun i aminokwasy, zwłaszcza GABA.
Jak nie testowałeś to spróbuj, fajnie relaksuje banię.
 
Moja miała odpał po odstawieniu antydepresantu, na szczęście wróciła i poleci teraz na sertralinie do wyjścia z depresji.

Potem skun i aminokwasy, zwłaszcza GABA.
Jak nie testowałeś to spróbuj, fajnie relaksuje banię.
antydepresantu?
nie lepiej grzybow bylo przysmazyc?
 
To jest dziwne. Jednocześnie mam uległa totalnie, na sposób BDSM, laske, mogę z nią iść przez miasto na smyczy, jednocześnie czuje jakbym to ja był uległy wobec niej. Pojebane.
 
Sam jesteś pojebany to przyciągasz pojebane laski i tworzysz pojebane związki :fjedzia:


Nie no, broń Boże nie chce z tego związku !
Mamy wspólny Vibe, filmowe spojrzenie na życie, mimo, że 10 lat młodsza to nadrabia inteligencja. Ale w tym roku, po moich doświadczeniach, od razu przestają mi się podobać laski, nawet gdy trafię na taką w której mógłbym się zakochać, gdy okazują że potrzebują tradycyjnego związku, wyłączności itd.
Tutaj też jest uczucie, bo nie umiał bym tak szmacic laski bez szacunku i uczuć, i po chuj ja to tutaj pisze ja pierdole. Wieczór z absynthem powinien być odcięty z sociali
 
Bo szukasz atencji jak zawsze?

Wiesz, że absynt tak naprawdę nie wywołuje halucynków? Może po prostu jesteś pojebany po alkoholu? Albo i bez niego? :lesnarhappy:

Wiem, że nie wywołuje, chociaż po takim pitym w Rzeszowie, z dużą ilością piołunu, miałem zupełnie inna fazę niż po zwykłym alko
 
Back
Top