Pogotowie Sercowe Cohones

najebane laski są tak głupie, że szok...

hehe przypomniała mi się akcja jak poszedłem kiedyś do Hybryd w Warszawce z kumplami. Trochę mi się zachciało srać po burger kingu a akurat była awaria w damskiej toalecie więc zrobili wspólny kibel dla wszystkich. Wbijam do kabiny, sram na małysza a tu słysze jakieś stękania za sobą. Zrobiłem co swoje, odwracam się a tu laska leży w szczochach i gównach najebana w kabinie obok, łeb tylko wystaje i się na mnie patrzy pół przytomna. :D Wtedy pomyślałem, że nie chce mieć córki :) Chciałem jej naszczać na jape ale byłem litościwy
 
najebane laski są tak głupie, że szok...

hehe przypomniała mi się akcja jak poszedłem kiedyś do Hybryd w Warszawce z kumplami. Trochę mi się zachciało srać po burger kingu a akurat była awaria w damskiej toalecie więc zrobili wspólny kibel dla wszystkich. Wbijam do kabiny, sram na małysza a tu słysze jakieś stękania za sobą. Zrobiłem co swoje, odwracam się a tu laska leży w szochach i gównach najebana w kabinie obok, łeb tylko wystaje i się na mnie patrzy pół przytomna. :D Wtedy pomyślałem, że nie chce mieć córki :) Chciałem jej naszczać na jape ale byłem litościwy
miales okazje zrobic to, za co szejkowie placa 25 kola dolarow i tego nie zrobiles? :mamed:
 
Kiedy panienka na pierwszy spotkaniu robi ci loda, a potem mówi, że cie kocha...
giphy.gif
 
hehe, no i wszystko w temacie :D
to chyba nie będzie drugiej randki, czy tym wstępem zachęciła do kontynuowania znajomości? ;p
 
Panowie pytanko: jakie doświadczenia z Tinderem? polecacie, odradzacie:)? Wrażenia?
 
hehe, no i wszystko w temacie :D
to chyba nie będzie drugiej randki, czy tym wstępem zachęciła do kontynuowania znajomości? ;p
Badoo najlepszy portal randkowy w Polsce i na świecie do szukania stałych związków i partnerek życiowych :mamed:
Zachęciła aż do zaliczenia pewnie.
Panowie pytanko: jakie doświadczenia z Tinderem? polecacie, odradzacie:)? Wrażenia?
Temat wałkowany pare razy tutaj. Z tego co pisali Panowie, można zaliczyć jakąś desperatkę ;D Niektórzy utrzymują, że można poznać kogoś normalnego ;)
 
Panowie pytanko: jakie doświadczenia z Tinderem? polecacie, odradzacie:)? Wrażenia?
Było wiele razy już tutaj o tym pisane, nawet kilka/kilkanaście stron temu. Jak chcesz podupcyć szybko i łatwo to sobie załóż. Większość albo jest łatwa i głupia, albo zachowują się jak księżniczki do których trzeba mieć mega bajere, żeby coś zdziałać. Zdarzy się też czasem jakaś przyjemna i miła dziewczyna. To tak w skrócie.
 
Badoo najlepszy portal randkowy w Polsce i na świecie do szukania stałych związków i partnerek życiowych :mamed:
Zachęciła aż do zaliczenia pewnie.

Temat wałkowany pare razy tutaj. Z tego co pisali Panowie, można zaliczyć jakąś desperatkę ;D Niektórzy utrzymują, że można poznać kogoś normalnego ;)

Badoo lepsze:)?
 
Badoo lepsze:)?
Nie wiem mordeczko, nie używałem tindera i nie mogę porównać. Zależy czego szukasz.
Jeżeli chcesz zaliczyć, to na pewno na badoo kogoś znajdziesz. Czasami nawet nie trzeba mieć dobrej bajery :D
 
Nie wiem mordeczko, nie używałem tindera i nie mogę porównać. Zależy czego szukasz.
Jeżeli chcesz zaliczyć, to na pewno na badoo kogoś znajdziesz. Czasami nawet nie trzeba mieć dobrej bajery :D

Mysiu Pysiu, bajera niezgorsza, ale oczywiścnie nastawiam sie tylko i wyłacznie na poważny, monogomiczny związek:))
 
Ustawiam się ostatnio do fryzjera i jako, że nie było dupy która wcześniej mnie obcinała ale była jakaś nowa to myślę sobie - czemu nie. Wbijam, okazuje się, że bardzo sympatyczna uśmiechnięta dupka, obcinałem włosy i podcinałem brodę i jak na codzień jestem raczej słabym bajerantem i rzedko kiedy gadam z fryzjerami to tego dnia wyjątkowo bardzo dobrze kleiła mi się bajerka i było dużo śmiechu. Do tego stopnia, że musiałem się powstrzymywać od śmiechu, żeby mnie brzytwą nie zacięła. Czekam aż mi włosy odrosną i zobaczymy jak dalej sie potoczy :)
 
Ustawiam się ostatnio do fryzjera i jako, że nie było dupy która wcześniej mnie obcinała ale była jakaś nowa to myślę sobie - czemu nie. Wbijam, okazuje się, że bardzo sympatyczna uśmiechnięta dupka, obcinałem włosy i podcinałem brodę i jak na codzień jestem raczej słabym bajerantem i rzedko kiedy gadam z fryzjerami to tego dnia wyjątkowo bardzo dobrze kleiła mi się bajerka i było dużo śmiechu. Do tego stopnia, że musiałem się powstrzymywać od śmiechu, żeby mnie brzytwą nie zacięła. Czekam aż mi włosy odrosną i zobaczymy jak dalej sie potoczy :)
Mogłeś atakować.
A nie po powrocie na chatę od razu Tindera odpalasz
 
Pany, nadejlsza wiekopomna chwila. Dziś o 17. ja Gienek nie będę chodził już jako wolny amator kwaśnych jabłek i pięknych pań. O 17 przysięgnę przed Bogiem, miłość, wierność i uczciwość małżeńską tej jednej, jedynej. Pół nocy nie spałem mimo wypitych ostatnich kawalerskich browarów. Trzymajcie kciuki za mnie od 17, stres zejdzie po Pierwszym Tańcu. Trzymajcie kciuki a ja obiecuje weselną wódeczką przy kolejnym zlocie. Dobrze że @MysticBęben nagrał podcasta to będę miał co posłuchać jak będę jechał do Martyny. Pozdro Panowie.
 
Pany, nadejlsza wiekopomna chwila. Dziś o 17. ja Gienek nie będę chodził już jako wolny amator kwaśnych jabłek i pięknych pań. O 17 przysięgnę przed Bogiem, miłość, wierność i uczciwość małżeńską tej jednej, jedynej. Pół nocy nie spałem mimo wypitych ostatnich kawalerskich browarów. Trzymajcie kciuki za mnie od 17, stres zejdzie po Pierwszym Tańcu. Trzymajcie kciuki a ja obiecuje weselną wódeczką przy kolejnym zlocie. Dobrze że @MysticBęben nagrał podcasta to będę miał co posłuchać jak będę jechał do Martyny. Pozdro Panowie.
Trzymam kciuki za dzisiaj Gieno!!! :wink:
 
Pany, nadejlsza wiekopomna chwila. Dziś o 17. ja Gienek nie będę chodził już jako wolny amator kwaśnych jabłek i pięknych pań. O 17 przysięgnę przed Bogiem, miłość, wierność i uczciwość małżeńską tej jednej, jedynej. Pół nocy nie spałem mimo wypitych ostatnich kawalerskich browarów. Trzymajcie kciuki za mnie od 17, stres zejdzie po Pierwszym Tańcu. Trzymajcie kciuki a ja obiecuje weselną wódeczką przy kolejnym zlocie. Dobrze że @MysticBęben nagrał podcasta to będę miał co posłuchać jak będę jechał do Martyny. Pozdro Panowie.
Powodzenia!! Nie taki diabeł straszny jak go malują, przygotuj się tylko na to, że po tym całym początkowym cyrku z tańcami i tortami itd itp... opuszczą Cię siły i pasuję wtedy walnąć mocne espresso. :)
 
Back
Top