Pogotowie informatyczne

Szybko się zabrałeś za to. Linki już wygasły.
Ja je w nocy ściągałem i poszedłem spać gdzieś po 1.00
Rano wstałem, a komp był wyłączony, więc rano pojedynczo zacząłem na nowo.
Wonder Woman, Deadpool i teraz Piraci mi idą.
Co ciekawe przed piratami te linki mi zaczęły się nie ściągać, a Pieaci jako ostatni,a ruszył.
 
@torpedo nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy na można odblokować port usb. Kilka modeli sharpów ktore mają opcje przegladania zdjec i odtwarzania muzyki szlo normalnie odblokowac.
Teraz tylko pytanie czy chcesz grzebac w menu serwisowym?
 
@torpedo nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy na można odblokować port usb. Kilka modeli sharpów ktore mają opcje przegladania zdjec i odtwarzania muzyki szlo normalnie odblokowac.
Teraz tylko pytanie czy chcesz grzebac w menu serwisowym?
Na razie doczytam. Może na hdtv znajdę odpowiedź. Tv jest w chuj stary (strzelam z 8-9lat). Nie chcę sobie czegoś rozkopać.
Dzięki za dobre chęci.
 
Łączna waga wszystkich filmów. Nie mam już transferu, żeby jeszcze raz wygenerować. Ale nie Twoja wina, bo linki powinny działać jeszcze cały dzisiejszy dzień. Tb7 leci fchuja.
Tak czy siak przepraszam. Linki kiedyś pisałeś, że 24h chyba. Mnie to wyłączenie kompa w nocy zajebało.
Rano bałem się, że jak dam wszystkie na raz, to nie zdążę pobrać i w połowie wszyskich mi urwie, więc leciałem pojedynczo.
3 pobrałem i nic nie zamulają mi.
 
@lugasek
wróciłem, ok, przemyślałem, to będzie ta ostateczna wersja mojego nowego PC, jeszcze tylko 2 rzeczy:
co sądzisz o tej karcie ? (tę mój brat sobie kupił ostatnio), kupować czy jeszcze poczekać ?

https://www.designcontrollers.pl/pr..._0ZUngqRTzMWP7O-VpHdVn-S4CLe11JxoCWogQAvD_BwE

oraz przypomniałem sobie jeszcze o monitorze, masz coś polecić ? może za jednym zamachem na tym morele ?
myślę o 24" lub 27"
teraz nie kupisz tej karty w tej cenie.

Monitor zależy za ile i do czego.
 
teraz nie kupisz tej karty w tej cenie.

Monitor zależy za ile i do czego.
Aha, ale ogólnie taka karta by była czy miałbyś na myśli jeszcze coś lepszego ?

a monitor . . . no nie wiem, strasznie trudne pytania zadajesz :mamed:

do przeglądania cohones i zagranie w jakąś gierkę od czasu do czasu, napewno filmów na nim oglądał nie będę, no może simpsonów
 
Aha, ale ogólnie taka karta by była czy miałbyś na myśli jeszcze coś lepszego ?

a monitor . . . no nie wiem, strasznie trudne pytania zadajesz :mamed:

do przeglądania cohones i zagranie w jakąś gierkę od czasu do czasu, napewno filmów na nim oglądał nie będę, no może simpsonów
Do takich zastosowań to możesz brać cokolwiek. Karta dobra, ale nie za 1800zł.
 
Do takich zastosowań to możesz brać cokolwiek. Karta dobra, ale nie za 1800zł.
Ok, czyli montować tę starą mojego brata i czekać ?
Powiem Ci, że good kurwa job, zarobiłeś na flaszkę, podaj nr konta to Ci przeleję.
Dzięki wielkie, musiałbym srogo research robić żeby się w tym połapać, a nie ma czasu ani nerwów.
:friends:
 
Ok, dzięki, to ten w taki razie, chociaż za 100 więcej jest ten zakrzywiony . . . :zakręcony: miałeś kiedyś z nimi do czynienia ? bo ja nigdy, jest jakiś efekt ?

Aha, i jeszcze jedna ważna rzecz przecież mi się przypomniała, a System Operacyjny ? Trza kupować oddzielnie i samemu instalować czy jest to gdzieś w składzie ?
ten pierwszy co podałem lepszy do gier, ten drugi do normalnego użytku. Jak chcesz zakrzywiony to bierz. System musisz sobie sam zainstalować. Nic trudnego. Mogę podesłać link do pobrania.
czyylliii . . .:zakręcony:
Mogą być widoczne piksele.
 
ten pierwszy co podałem lepszy do gier, ten drugi do normalnego użytku. Jak chcesz zakrzywiony to bierz. System musisz sobie sam zainstalować. Nic trudnego. Mogę podesłać link do pobrania.

Mogą być widoczne piksele.
Wolałbym oryginalny, legalny system, jednak aktualizacje i bezpieczeństwo to ważna sprawa. Widzę, że tam wybór tylko między W10, tego się chyba i tak nie da uniknąć, nie ?
 
Wolałbym oryginalny, legalny system, jednak aktualizacje i bezpieczeństwo to ważna sprawa. Widzę, że tam wybór tylko między W10, tego się chyba i tak nie da uniknąć, nie ?
Możesz aktualizować przecież normalnie. @bart123 jak to najlepiej zrobić? Kluczyk z allegro? Nie orientuje się w temacie. Ja bym zalutował obraz + aktywator i tyle.
 
Możesz aktualizować przecież normalnie. @bart123 jak to najlepiej zrobić? Kluczyk z allegro? Nie orientuje się w temacie. Ja bym zalutował obraz + aktywator i tyle.
Ok, to jeszcze przedumam, a jakieś głośniczki 2.1 potrafisz polecić ? Pytanie techniczne, jak tam bd zamawiał to rejestrować się na stronie ? Kurde przy takich zakupach to jakiś rabat jeszcze powinni dorzucić.
No i powiedz szczerze, irytują Cię już te wszystkie pytania Mistrzu ? :pray:

p.s.
system myślałem żeby kupić bo też go kupuję na lata, teoria mówi, że co roku się powinno robić format i nowy system stawiać a na moim lapku jest pierwszy oryginalny już pewnie z 8 lat i dalej śmiga elegancko :wink: się umie korzystać to i nie trza wymieniać, co nie ?
 
No i powiedz szczerze, irytują Cię już te wszystkie pytania Mistrzu ? :pray:
nie
się umie korzystać to i nie trza wymieniać, co nie ?
nie
Pytanie techniczne, jak tam bd zamawiał to rejestrować się na stronie ?
tak
Kurde przy takich zakupach to jakiś rabat jeszcze powinni dorzucić.
mozesz zapytać.
a jakieś głośniczki 2.1 potrafisz polecić
zależy za ile.
 
Back
Top