Pogotowie informatyczne

Aktualizacje do Windowsa to zło.
Zło to jest w tedy gdy ludzie nie aktualizują systemów...

7e7babb0b1b8a600528ac1dfcddaee38.gif
 
Zło to jest w tedy gdy ludzie nie aktualizują systemów...
Aktualizacje automatyczne to zło, bo M$ traktuje użytkowników jak króliki doświadczalne, puszczą jakąś nieprzetestowaną aktualizację i czekają co się u użytkowników wykrzaczy. Service Packi to rozumiem, przetestowane i pewne (jak na M$) ale aktualizacje automatyczne to największe zło jakie M$ mogło wymyślić.
 
Aktualizacje automatyczne to zło, bo M$ traktuje użytkowników jak króliki doświadczalne, puszczą jakąś nieprzetestowaną aktualizację i czekają co się u użytkowników wykrzaczy. Service Packi to rozumiem, przetestowane i pewne (jak na M$) ale aktualizacje automatyczne to największe zło jakie M$ mogło wymyślić.
Są jakie są, lepsze jakieś niż żadne. Dziurawy system to przekleństwo i nie ważne czy windows, osx czy linux lub coś z rodziny bsd. Dziurawe systemy i oprogramowanie powodują masę szkód. Zapytaj chłopaków z NASKu niech ci opowiedzą o tym co widzą na swoich sondach Arakis. Albo kogokolwiek kto posiada honeypot u siebie w sieci.

Osobiście nie używam automatycznych aktualizacji, wole z palca. Nie zmienia to faktu że nie wyobrażam sobie nie instalowania krytycznych poprawek szczególnie na zdalne dziury.
 
No więc sam widzisz :)
To że nie lecą z automatu tylko je sobie sprawdzam co jakiś czas nie zmienia faktu że to nadal te same poprawki i ten sam poziom jakości. ;)
Automatyczne aktualizacje powinny być tylko dla tych co naprawdę mają życiowy problem z dbaniem o system. ;)
Automatyczne powiadomienia o aktualizacjach, ok. Natomiast każdy powinien widzieć i kontrolować co i kiedy. imho
 
Ostatni pojawił się u mnie taki problem, że pomimo zainstalowanego silverlighta pojawia się komunikat z prośbą o instalacje wtyczki. Problem występuje w chrome i firefox
 
Ostatni pojawił się u mnie taki problem, że pomimo zainstalowanego silverlighta pojawia się komunikat z prośbą o instalacje wtyczki. Problem występuje w chrome i firefox
A czy google nie przestało wspierać silverlight kilka ładnych lat temu?
 
:damjan:
obsługuje wystarczy dać mu dostępy w rozszerzeniach. Ja w chrome i safari korzystam, IPLA tego dziadostwa uzywa
A to dziwne, bo u mnie w Chrome bez żadnego problemu odtwarza się IPLA dzięki "HTML5-Player" beż żadnego aktywowania i instalowania Silverlighta. Nie wiem z jakich wersji tych przeglądarek korzystasz. Być może masz rację, nie neguję, ale obsługę Silverlighta to już dawno nawet M$ porzucił.
 
Pany, som tu jakie tengie nerdowskie głowy, które potrafią poskładać nowoczesnego PC (tak żeby dało się wszsystko pozamawiać w internetach bo ja nie skory jestem do chodzenia po sklepach) ?Za dobrą robote moge nawet na flaszkie przelać.:lol:
 
Pany, som tu jakie tengie nerdowskie głowy, które potrafią poskładać nowoczesnego PC (tak żeby dało się wszsystko pozamawiać w internetach bo ja nie skory jestem do chodzenia po sklepach) ?Za dobrą robote moge nawet na flaszkie przelać.:lol:
Za ile i do czego?
 
Za ile i do czego?
Do wszystkiego, gierek też, chociaż od paru lat w żadną nie grałem, ale syn mi rośnie a może i mnie się znowu zechce. (może taki żeby dzisiejsze gry uciągnął)
Głównie chciałbym żeby karta główna była na tyle nowoczesna, żeby za kilka lat nie była już niekompatybilna z nowymi komponentami jakbym chciał coś powymieniać na nowsze.
Karta dźwiękowa zdała by się z wyjściami na 5.1 bo mam takie słuchawki i póki co nie mam do czego podpiąć, szkoda by było żeby się marnowały.
No i jakieś porządne chłodzenie (chociaż w PC to już nie taki problem, zostało mi przewrażliwienie z lapka)
Cena wstępnie nie gra roli, oczywiście nie trzeba mi kompa droższego od samochodu.
 
Do wszystkiego, gierek też, chociaż od paru lat w żadną nie grałem, ale syn mi rośnie a może i mnie się znowu zechce. (może taki żeby dzisiejsze gry uciągnął)
Głównie chciałbym żeby karta główna była na tyle nowoczesna, żeby za kilka lat nie była już niekompatybilna z nowymi komponentami jakbym chciał coś powymieniać na nowsze.
Karta dźwiękowa zdała by się z wyjściami na 5.1 bo mam takie słuchawki i póki co nie mam do czego podpiąć, szkoda by było żeby się marnowały.
No i jakieś porządne chłodzenie (chociaż w PC to już nie taki problem, zostało mi przewrażliwienie z lapka)
Cena wstępnie nie gra roli, oczywiście nie trzeba mi kompa droższego od samochodu.
ok, ale podaj jakieś widełki. Nie wiem jak drogi masz samochód.
 
ok, ale podaj jakieś widełki. Nie wiem jak drogi masz samochód.
Hehe, szczerze mówiąc nie wiem nawet ile dzisiaj kosztują te rzeczy. . .
hmm, czy za 3-4-5 tys. da się kupić coś co wystarczy na lata ? Nie mam zamiaru za 3 lata kupować nowego, ten zostanie ze mną pewnie dopóki się nie rozleci, a że dbam o swoje sprzęty to pewnie będzie dłuuugo.
 
Back
Top