Pogotowie informatyczne

450 zł według allegro. To tyle samo co między 580, a 1070:corn:
Przepraszam bo się pogubiłem.
Paczam na te morele i widzę, że między 580 a 1060 jest 200 różncy. Głębiej nie szukam bo nie mam zdrowia.
1070 już prawie 3 klocki (a to za dużo jak na moje poczeby)

a więc wprost: co byś Ty zrobił mając piniondze na rozjeb ?
 
Przepraszam bo się pogubiłem.
Paczam na te morele i widzę, że między 580 a 1060 jest 200 różncy. Głębiej nie szukam bo nie mam zdrowia.
1070 już prawie 3 klocki (a to za dużo jak na moje poczeby)

a więc wprost: co byś Ty zrobił mając piniondze na rozjeb ?
Ile tych pieniedzy na rozjeb?
 
Ok, dzięki. Czyli ta jest super dobra, ma wystarczyć na kilka najbliższych lat i jakbym jakąś gierkę chciał od czasu do czasu odpalić to uciągnie. Tak ?
Obecnie pograsz na tym w każdą grę dostępną na rynku przy dobrej płynności obrazu. W większości przypadków na najwyższych ustawieniach graficznych w full hd. Z biegiem czasu trzeba będzie schodzić z ustawieniami graficznymi na nieco niższe.
 
Obecnie pograsz na tym w każdą grę dostępną na rynku przy dobrej płynności obrazu. W większości przypadków na najwyższych ustawieniach graficznych w full hd. Z biegiem czasu trzeba będzie schodzić z ustawieniami graficznymi na nieco niższe.
Wiadomo, ok, dzięki śliczne
 
Ale to i tak paranoja, że cały komp z monitorem i nawet głośnikami kosztuje 4k a dodatkowe 50% ceny na jedną tylko kartę trza dać. OCB ?
 
Macie jakies sprawdzone strony zeby kupić zamienniki tuszy do drukarki ? Chodzi mi o HP desjktet 2050.
 
Panowie speco informatycy, pomocy!

Samsung galaxy s4 wcześniej telefon potrafił trzymać 2,3 dni przy użytkowaniu, teraz przy takim samym użytkowaniu telefon potrafi się rozładować w ciągu dnia albo i szybciej. Jako, że telefon ma ponad 3 lata to wymieniłem baterię myśląc, że to pomoże - problem nie znikł z nową baterią.
W zużyciu baterii najwięcej pobiera - ekran ok. 15% i system ok. 14%.

Może to wina systemu? Przywrócić ustawienia fabryczne? Jak zachować dane z telefonu?
 
Panowie speco informatycy, pomocy!

Samsung galaxy s4 wcześniej telefon potrafił trzymać 2,3 dni przy użytkowaniu, teraz przy takim samym użytkowaniu telefon potrafi się rozładować w ciągu dnia albo i szybciej. Jako, że telefon ma ponad 3 lata to wymieniłem baterię myśląc, że to pomoże - problem nie znikł z nową baterią.
W zużyciu baterii najwięcej pobiera - ekran ok. 15% i system ok. 14%.

Może to wina systemu? Przywrócić ustawienia fabryczne? Jak zachować dane z telefonu?
Podejrzewam, że może to być układ zasilania. Kiedyś znajomy miał taką sytuację w Iphonie 5s. Wymiana układu zasilania pomogła.
 
@lugasek
Kolego, postanowiłem dzisiaj zakupić tego kompa i już miał być koniec transkacji, ale jakby wróciło mi do koszyka, wyjebało monitor (czyli pewnie go już nie mają) i
1. trza mi znowu jakiś monitor (w stylu tamtego)
2. mam jeszcze raz dokonać tej transakcji ? (żeby mi 2 razy nie policzyli :lol: )
 
@lugasek
Kolego, postanowiłem dzisiaj zakupić tego kompa i już miał być koniec transkacji, ale jakby wróciło mi do koszyka, wyjebało monitor (czyli pewnie go już nie mają) i
1. trza mi znowu jakiś monitor (w stylu tamtego)
2. mam jeszcze raz dokonać tej transakcji ? (żeby mi 2 razy nie policzyli :lol: )
a nie wiem, a jaki wybrałeś? Wejdź w zamówienia i zobacz czy poszło.
 
Back
Top