Pogotowie informatyczne

@bart123

Ale swoją drogą, wyjątkowej klasy zestaw, nie?.
-Siema Eniu, kupiłem sobie maszynę do gier za 5k.
-Łoo kurwa, to co tam masz? 1080?
-Eee, nie gtx'a 650... / albo - yyy, nie ryzen 1600, 16gb ram i gt 1030:mjsmile:
-:benny:
Powtórzę jeszcze raz, do gier aktualnie nie brałbym żadnego nowego komputera jeśli nie jest on specjalnie brany pod konkretny tytuł. Nie ma sensu bić się z koparkami, bo tej walki się nie wygra. Brałbym tylko i wyłącznie konsolę. Ostatnio znajomy kupił zwykłego lapka poleasingowego 4gb ram, i3, 500gb dysk i dał za niego 200zł i w to wliczona była nowa matryca i bateria. Dla potrzeb zwykłego śmiertelnika styknie, do gier poleciłem konsolę x one z 900zł z forzą i jeszcze czymś(+6 miechów live). Przesiadał się z jeszcze starszego lapka i chciał PC do gier chociaż nie konkretnie pod gierkę typowo PC.
 
Powtórzę jeszcze raz, do gier aktualnie nie brałbym żadnego nowego komputera jeśli nie jest on specjalnie brany pod konkretny tytuł. Nie ma sensu bić się z koparkami, bo tej walki się nie wygra. Brałbym tylko i wyłącznie konsolę. Ostatnio znajomy kupił zwykłego lapka poleasingowego 4gb ram, i3, 500gb dysk i dał za niego 200zł i w to wliczona była nowa matryca i bateria. Dla potrzeb zwykłego śmiertelnika styknie, do gier poleciłem konsolę x one z 900zł z forzą i jeszcze czymś(+6 miechów live). Przesiadał się z jeszcze starszego lapka i chciał PC do gier chociaż nie konkretnie pod gierkę typowo PC.
Podkoloryzowałem trochę:). To miał być po prostu dobry komputer na lata. Jak uda mu się kupić później grafikę w normalnej cenie to nie będzie tragedii cenowo.
 
Ja bym wolał 7. Ale jak potem będziesz chciał przejść na 10, to będziesz musiał zapłacić jeszcze raz, bo za free już chyba nie ma. Także praktyczniej wybrać 10 64bit.
Ok, dzięki Ci :pray:
na morele zaoszczędzę jeszcze 12 zł. jak wezmę ang anie pol. brać nie ? :lol:
 
Ściągnąłem ten Kieś i potrzebuje rozszerzenia jakiegoś do otwierania, bo jest w formacie PART.
Ktoś coś wie czy i gdzie to ściągać? Jedna strona z którą mnie połączyło nie jest połączeniem bezpiecznym (jak pewno wszystkie tego typu wynalazki, ale zawsze mam stracha, że jakieś kurestwo sobie zainstaluje na kompa).
 
Za 389 :wink2: zaszaleję i wezmę PL
mam nadzieję, że reszta sprzętu również zasługuje na tę rangę
Jak już chciałeś brać windowsa i tak
to trza było brać z instalacją od razu.
nic nie kumam
Jakoś mnie to nie dziwi:jjsmile:
Ściągnąłem ten Kieś i potrzebuje rozszerzenia jakiegoś do otwierania, bo jest w formacie PART.
Ktoś coś wie czy i gdzie to ściągać? Jedna strona z którą mnie połączyło nie jest połączeniem bezpiecznym (jak pewno wszystkie tego typu wynalazki, ale zawsze mam stracha, że jakieś kurestwo sobie zainstaluje na kompa).
Źle pobrałeś. Ale notatek i tak raczej nie odzyskasz.
 
Jak już chciałeś brać windowsa i tak
to trza było brać z instalacją od razu.

Jakoś mnie to nie dziwi:jjsmile:

Źle pobrałeś. Ale notatek i tak raczej nie odzyskasz.
Ściągnąłem z instalki.pl i się pobrało dobrze.
Sprawdzę dopiero wieczorem, czy umie notatki pobrać.
Znasz jakiś sposób na wyciągnięcie tych notatek?
 
jak mysliscie czy lapek Compaq Presario CQ71 ktory ma teraz w sobie ram ddr2, obsluzy pamiec ddr3? pytam, bo kompletnie sie na tym nie znam, a chcialbym dokupic mu ramu, bo mi przegladrka zjada do 90% juz.
 
Back
Top