Podludzie

Wręcz przeciwnie, kiedy jest mi ciężko, najczęściej zamykam się w sobie. Duszę emocje, wycofuje się i próbuję radzić sobie sam, nawet wtedy, gdy w środku dzieje się naprawdę dużo."
:beczka:
Zastanawiałem się, czy o tym napisać. Jednak wiecie, że od lat dzielę się z Wami zarówno dobrymi, jak i trudnymi momentami. :jarolaugh:
 
Ludność cywilna tak doświadczona podczas II wojny światowej, a teraz robią to samo i jeszcze gorzej. Wcale soe nie zdziwe jak to państwo zniknie z powierzchni
Jeszcze 10-15 lat temu jak ktoś choćby żartował że malarz miał rację był z automatu uznawany za popierdoleńca, a teraz?...
 


1780142204578.png
 
Back
Top