Podludzie

Patrząc przez pryzmat własnych doświadczeń są, ale jest ich niewielu. Zwłaszcza ten sort po wybuchu wojny jest chujowy, bo większość zachowuje się jak święte krowy. U mnie w miasteczku 15-letni szoszon ostatnio malował napisy SS.
Nazikraińców w pierwszej kolejności jebać
 
1000047303.jpg
 
Back
Top