Podludzie


No cóż.... Tak to jest że wojsko zawsze ma jakiś odsetek skrajności ideologicznych, do wojska pluszowe misie nie idą.
Zdziwili by się wszyscy co by było gdyby rozkopać taką pozornie lewicową Hiszpanię i jej armie, albo postępowe Niemcy, frankistów czy nazistów było by od groma :kis:

Nasz rodzimy odłam ONR bym przełknął, ale jeśli miał faktycznie jakieś konotację ideologii rasowych malarza to lipa.
Zawsze beka z typów którzy gloryfikują teorię rasowe nazistów, plują na pejsów i ciapatych, a sami cofnięci w czasie jako słowiańscy podludzie szli by tylko w najlepszym razie na ciężkie roboty dla germanskiego pana.
 
No cóż.... Tak to jest że wojsko zawsze ma jakiś odsetek skrajności ideologicznych, do wojska pluszowe misie nie idą.
Zdziwili by się wszyscy co by było gdyby rozkopać taką pozornie lewicową Hiszpanię i jej armie, albo postępowe Niemcy, frankistów czy nazistów było by od groma :kis:

Nasz rodzimy odłam ONR bym przełknął, ale jeśli miał faktycznie jakieś konotację ideologii rasowych malarza to lipa.
Zawsze beka z typów którzy gloryfikują teorię rasowe nazistów, plują na pejsów i ciapatych, a sami cofnięci w czasie jako słowiańscy podludzie szli by tylko w najlepszym razie na ciężkie roboty dla germanskiego pana.
Ale to "teorie rasowe" to są jakoś ekskluzywnie nazistowskie? Inni już mieć swoich nie mogą?
Na słowo "rasa" od razu wszyscy mają odruch Pawłowa, że "naziści"?

No chyba, że to co on ma na koszulce to wprost od nazistów, to wtedy tak.
Nie wiem tego, bo się tym nigdy nie interesowałem, moje "teorie rasowe" pochodzą prosto z serduszka i zwykłego, podstawowego instynktu, nigdy nie musiałem się u Niemców szkolić żeby wiedzieć co jest 5.
 
No cóż.... Tak to jest że wojsko zawsze ma jakiś odsetek skrajności ideologicznych, do wojska pluszowe misie nie idą.
Zdziwili by się wszyscy co by było gdyby rozkopać taką pozornie lewicową Hiszpanię i jej armie, albo postępowe Niemcy, frankistów czy nazistów było by od groma :kis:

Nasz rodzimy odłam ONR bym przełknął, ale jeśli miał faktycznie jakieś konotację ideologii rasowych malarza to lipa.
Zawsze beka z typów którzy gloryfikują teorię rasowe nazistów, plują na pejsów i ciapatych, a sami cofnięci w czasie jako słowiańscy podludzie szli by tylko w najlepszym razie na ciężkie roboty dla germanskiego pana.
Beka to z typów którzy są zdziwieni, że do wojska idą ludzie o nacjonalistycznych poglądach :fjedzia:
 
Beka to z typów którzy są zdziwieni, że do wojska idą ludzie o nacjonalistycznych poglądach :fjedzia:
Ale nacjonalistyczne poglądy to też nie jest ekskluzywna domena nazistów.

Nie słuchałem nigdy honoru ani nie znam się na tych wszystkich zakrzywionych znaczkach więc nie wiem czy to jest symbolika wprost od Adiego czy nie.

Jeśli ktoś nazywa siebie polskim nacjonalistą, a używa symboliki i ideologii nazistowskiej to tak trochę się nie styka jednak.
 
Ale nacjonalistyczne poglądy to też nie jest ekskluzywna domena nazistów.

Nie słuchałem nigdy honoru ani nie znam się na tych wszystkich zakrzywionych znaczkach więc nie wiem czy to jest symbolika wprost od Adiego czy nie.

Jeśli ktoś nazywa siebie polskim nacjonalistą, a używa symboliki i ideologii nazistowskiej to tak trochę się nie styka jednak.
Ja za to wiem, że chłop nie bez przypadku założył koszulkę z motywem honoru krew za krew idąc na tak medialną sprawę.
 
Ja za to wiem, że chłop nie bez przypadku założył koszulkę z motywem honoru krew za krew idąc na tak medialną sprawę.
To w sumie nie ma nic wspólnego z tym co napisałem, ale dobra, to jak coś wiesz ciekawego to powiedz.

Sprawa jest bardzo interesująca i robi się coraz ciekawiej. Bez dodatkowych informacji będziemy błądzić.
 
Ale to "teorie rasowe" to są jakoś ekskluzywnie nazistowskie? Inni już mieć swoich nie mogą?
Na słowo "rasa" od razu wszyscy mają odruch Pawłowa, że "naziści"?

No chyba, że to co on ma na koszulce to wprost od nazistów, to wtedy tak.
Nie wiem tego, bo się tym nigdy nie interesowałem, moje "teorie rasowe" pochodzą prosto z serduszka i zwykłego, podstawowego instynktu, nigdy nie musiałem się u Niemców szkolić żeby wiedzieć co jest 5.
Oho wszedł i on, wpiso podjazd pełen snobizmu i sarkazmu, wiem że bardzo lubisz tak zajechać, ale dziwie się brachu, tak często kompulsywnie pilnujesz poprawnej pisowni i intelektualizowania, a teraz zabrakło czytania z zrozumieniem czy sprawdzenia faktów :benny: :kis:

Więc odpowiadając, teorie rasowe nie są eksluzywne, inni mogą mieć swoje, jak wspomniany ONR. Jednak w tym przypadku po minimum mainstrimowego nawet researchu wyszło że ta koszulka to jest jakiegoś zespołu który gloryfikuje nazistowskie slogany i hasła takie jak 14 i 88. Więc trochę kiepsko, każdy prawdziwy nacjonalista, patriota Polski powinien mocno odbijać od takich konotacji. Dlatego napisałem z zaznaczeniem że to od malarza i nazistów.

Pozdrawiam cieplutko :eddieconspiracy:
 
To w sumie nie ma nic wspólnego z tym co napisałem, ale dobra, to jak coś wiesz ciekawego to powiedz.

Sprawa jest bardzo interesująca i robi się coraz ciekawiej. Bez dodatkowych informacji będziemy błądzić.
W mojej ocenie to motyw z koszulki ma podkreślić rolę jaką pełnią polscy żołnierze służący w obronie granic, którzy muszą reagować adekwatnie do zagrożenia i jeśli ktoś nas atakuje to mamy odpowiedzieć tym samym (krew za krew). Druga sprawa to może jest fanem kapeli Honor co też nie można wykluczyć i nie jest niczym złym bo wielu ludzi wychowało się na ich kawałkach siedząc w klimatach nacjonalistycznych z początku wieku. To, że komuś stąd się to nie będzie kleić to wcale mnie nie dziwi po lekturze z tematu Różala :fjedzia:
 
Oho wszedł i on, wpiso podjazd pełen snobizmu i sarkazmu, wiem że bardzo lubisz tak zajechać, ale dziwie się brachu, tak często kompulsywnie pilnujesz poprawnej pisowni i intelektualizowania, a teraz zabrakło czytania z zrozumieniem czy sprawdzenia faktów :benny: :kis:
:joe:

O czym Ty do mnie piszesz?
Pełen snobizmu i sarkazmu?
Coś Ci się chyba popierdoliło, ziomek, napisałem do Ciebie normalnie, a że Ty odczytujesz to jako jakiś internetowy atak to już Twój problem z czytaniem ze zrozumieniem i projektujesz na mnie.

Wszystko u Ciebie w porządku? Masz do mnie jakiś problem? :korwinwhat:

"Jest i on", jaki kurwa tekst jaśnie Pana, że śmiałem zabrać głos w dyskusji i to jeszcze od razu zaznaczając, że pytam bo sam wszystkiego nie wiem.
:śmiech:
Więc odpowiadając, teorie rasowe nie są eksluzywne, inni mogą mieć swoje, jak wspomniany ONR. Jednak w tym przypadku po minimum mainstrimowego nawet researchu wyszło że ta koszulka to jest jakiegoś zespołu który gloryfikuje nazistowskie slogany i hasła takie jak 14 i 88. Więc trochę kiepsko, każdy prawdziwy nacjonalista, patriota Polski powinien mocno odbijać od takich konotacji. Dlatego napisałem z zaznaczeniem że to od malarza i nazistów.

Pozdrawiam cieplutko :eddieconspiracy:
Dziękuję za wyjaśnienie, nie chce mi się sprawdzać takich rzeczy, wiedzę na ten temat mam tylko ogólną.

Nie spędziłem życia w książkach historycznych żeby się, jak Ty, arbitralnie wypowiadać na takie tematy :kis:
 
Ciekawe, że żydzi was opluwają, a wy się cieszycie z mżawki... Cóż, iloraz inteligencji zobowiązuje :suchykarol:

Żeby nie na pusto w te puste głowy...

 
Ludność cywilna tak doświadczona podczas II wojny światowej, a teraz robią to samo i jeszcze gorzej. Wcale soe nie zdziwe jak to państwo zniknie z powierzchni
 

Ha tfu
HJbsMaoWcAMeHBJ.jpeg
 
Back
Top