Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Może na Ojcones to bardziej pasuje, ale dobra, wrzucam tu głównie do rodziców, ojców.
Jak byście zareagowali?
To samo pomyślałem, kurwa, niejeden user leżałby po pierwszych dwóch ciosach...Ta szczupła ma szczękę mocniejszą od Overeema

Może na Ojcones to bardziej pasuje, ale dobra, wrzucam tu głównie do rodziców, ojców.
Jak byście zareagowali?

Może na Ojcones to bardziej pasuje, ale dobra, wrzucam tu głównie do rodziców, ojców.
Jak byście zareagowali?

Nie ośmieszaj się pajacu.kto to jest lamusie? Wiadomo czemu to zrobil lamusie?
A jest jakaś różnica dlaczego typ wrzucił granat do fryzjera?kto to jest lamusie? Wiadomo czemu to zrobil lamusie?
Jak go obciął na brokuła, to był najniższy wymiar karyA jest jakaś różnica dlaczego typ wrzucił granat do fryzjera?
A jest jakaś różnica dlaczego typ wrzucił granat do fryzjera?
U tego fryzjera na pewno byli Ruscy!!!!1

A jest jakaś różnica dlaczego typ wrzucił granat do fryzjera?
U nas jeden typ zjadl kolezanke z pracy, a drugi posiekal siekiera kogos na uniwerku.
Jezeli chodzi o granaty to tak na szybko
Sąsiedzki konflikt w powiecie piaseczyńskim (2021): Policja zatrzymała mężczyznę, który pod wpływem alkoholu wrzucił granat na posesję sąsiada, z którym był w długotrwałym konflikcie.
Wybuch granatu w Grudziądzu (2011): Mężczyzna, który zdetonował granat i okaleczył swoją żonę, został skazany na 25 lat więzienia.
Granat na klatce schodowej (2023): Zdarzenie na Mazowszu, gdzie odpalono granat hukowo-błyskowy.
No i na policji wala z granatnikow.
Polecam Grenoble. Urocze miasto. Zjadl kolejka i widok na cale miasto otoczone gorami robi wrazenie.
@spa wam powie jak jest, bo widział poszukiwacza metali na yt
Do zamachu przyznał się gang Fenec 38. Tłumaczę wam, co mówi. Postarajcie się nie śmiać."Witam wszystkich. Jesteśmy Fenec 38, organizacja przestępcza z siedzibą w Grenoble. Ostrzegamy wszystkich na terenie Grenoble: od dzisiaj, 6 lutego 2026 r., każdy, kto narazi się szefowi Fenec 38, zostanie rozwalony przez żołnierza Fenec. Zapłacicie za to, frajerzy, to samo dotyczy was. Wszystkich was wysadzimy w powietrze, zapamiętajcie to sobie. Mamy żołnierzy, którzy kochają śmierć, tak jak wy kochacie życie. Dziękujemy za zrozumienie."Fenek czyli lis pustynny to symbol marsylskiego gangu DZ Mafia, DZ jak Algieria. Flaga na obrazku to też flaga Algierii. 38 to kod departamentu Isère, gdzie leży Grenoble. Napisali "fennec" z błędem ortograficznym...![]()
Wiesz łbie, że nikt się już nie łapie na ten niskich lotów trolling i robisz tylko z siebie idiotę?Az sie sam zdziwilem, ze tyle tych akcji u nas z granatami. Lamusy z Francji niech sie chowaja.

Wiesz łbie, że nikt się już nie łapie na ten niskich lotów trolling i robisz tylko z siebie idiotę?
Nie robi. Jest idiotą.Wiesz łbie, że nikt się już nie łapie na ten niskich lotów trolling i robisz tylko z siebie idiotę?
Zastanawiające w ogóle, że ktoś prowadzi tu z tobą dyskusje![]()
Przypomniał mi się nigeryjski gang kanibali https://www.fronda.pl/a/nigeryjskie...e-mordy-kanibalizm-wyrywane-serca,113630.html działający we Włoszech. Fakt, że nie Francja elegancja, ale obywatelstwo podobne.U nas jeden typ zjadl kolezanke z pracy
W Choroszczy macie internet? Czy pielęgniarz pozwala Ci na telefoniku poklikać?U nas jeden typ zjadl kolezanke z pracy, a drugi posiekal siekiera kogos na uniwerku.
Jezeli chodzi o granaty to tak na szybko
Sąsiedzki konflikt w powiecie piaseczyńskim (2021): Policja zatrzymała mężczyznę, który pod wpływem alkoholu wrzucił granat na posesję sąsiada, z którym był w długotrwałym konflikcie.
Wybuch granatu w Grudziądzu (2011): Mężczyzna, który zdetonował granat i okaleczył swoją żonę, został skazany na 25 lat więzienia.
Granat na klatce schodowej (2023): Zdarzenie na Mazowszu, gdzie odpalono granat hukowo-błyskowy.
No i na policji wala z granatnikow.
Polecam Grenoble. Urocze miasto. Zjadl kolejka i widok na cale miasto otoczone gorami robi wrazenie.
Widać sporą różnice cywilizacyjną a już najbardziej mnie rozwala jak te smoluchy myślą że rasizm działa tylko w stronę tych o kolorze skóry zbliżonego do stolca a jak krzyczą white bitch to już jest spoko bo żydzi pozwalająW USA już ją ochrzcili Burger Queen
