Podludzie


:pociesznymirek: późnej ktoś się wdaje w dyskusje z takimi podludźmi, gdzie normalnie by byli zlani i wzięci za oszołomów :śmiech:
 
Last edited:

Wyjątkowej klasy podludzie, ciekawe czy tam zaraz jakieś ostatnie zachowane kostki mydła nie trafią na aukcje

Ciekawe skąd mieli fanty ?

Może jakiś wnuk wyczuł interes na fantach dziadka z ss.

Swoją drogą ciekawe ile rzeczy zajebanych jest z całej Europy po piwnicach starych nazistów.
Ojczym kiedyś pracował w reichu, w Monachium w latach 90' . Opowiadał że remontowali jakiś budynek publiczny nie ruszany od wojny, chyba bibliotekę i gdzieś na strychu odkryli jakieś zwoje z czasów Jagiellonów z staro Polskim niczym z wierszy Kochanowskiego, które oczywiście nie były publicznie dostępne. Coś nawet próbowali pytać o to, ale wiadomo co tam jakieś Polnishe robotirien się będą wpierdalali, mieli tylko tynki robić i sprawa umarła.

Gdyby przetrzepać Niemcy czy skrytki Szwajcarskie ale by wypłyneło :DC:
 

Chuj z murzynami, którzy "są z tym pogodzeni". Ja w kategorii podludzi umieszczam białych z takich organizacji pomocowych działających w Afryce. Na chuj to komu?

Szkoda pieniędzy i czasu, bo efektu żadnego nie generują, poza pomocą tym, którzy później przyjdą do nas po pracę i mieszkanie...

Należy takie organizacje rozjebać.
 

Chuj z murzynami, którzy "są z tym pogodzeni". Ja w kategorii podludzi umieszczam białych z takich organizacji pomocowych działających w Afryce. Na chuj to komu?

Szkoda pieniędzy i czasu, bo efektu żadnego nie generują, poza pomocą tym, którzy później przyjdą do nas po pracę i mieszkanie...

Należy takie organizacje rozjebać.
To murzyn murzynowi zgotował ten los
 

Chuj z murzynami, którzy "są z tym pogodzeni". Ja w kategorii podludzi umieszczam białych z takich organizacji pomocowych działających w Afryce. Na chuj to komu?

Szkoda pieniędzy i czasu, bo efektu żadnego nie generują, poza pomocą tym, którzy później przyjdą do nas po pracę i mieszkanie...

Należy takie organizacje rozjebać.
Oni są tak odklejeni, ze nawet by uczyli neandertalczyków tabliczki mnożenia. Za to w rwandzie stado murzynów dostajac kałachy zrobiło przeskok technologiczny o 4 tysiące lat i skończyło sie to milionem zgonów. Do księży misjonarzy tez jestem sceptycznie nastawiony.
 
nie ma gorszej zarazy niż pierdolony islam

Mordują karmiące matki. "Masakry nie do wyobrażenia"​

Około 20 pacjentów zginęło w ataku terrorystycznym na szpital prowadzony przez siostry zakonne w wiosce Byambwe, w regionie Kiwu, w Demokratycznej Republice Konga.

Misjonarze wyrażają sprzeciw wobec mordowaniu ludzi i milczeniu społeczności międzynarodowej. "Kiwu jest bogate w minerały. Konflikty służą interesom gospodarczym – a milczenie świata jest głęboko niepokojące" – informuje Vatican News włoski misjonarz, o. Giovanni Piumatti.


Do ataku terrorystycznego na diecezjalny ośrodek zdrowia prowadzony przez siostry prezentki doszło późnym wieczorem w miniony piątek, w regionie Północnego Kiwu w Kongu. Oprawcy – ADF (Allied Democratic Forces) – powiązani z tzw. Państwem Islamskim od 2009 roku, zamordowali chorych, a następnie spalili cały budynek, zabijając nawet kobiety na oddziale położniczym. Napastnicy splądrowali także wieś i uciekli do pobliskiego lasu.

Wszechobecny terror​

Terror nie ustaje mimo faktu, że Demokratyczna Republika Konga i Rwanda podpisały wynegocjowane przez USA porozumienie pokojowe mające na celu zakończenie dziesięcioleci śmiertelnego konfliktu we wschodnim Kongo i ułatwienie Amerykanom dostępu do kluczowych minerałów w regionie.


Informację o ataku potwierdził o. Giovanni Piumatti, włoski misjonarz, który przez ponad 50 lat służył w diecezji Butembo-Beni. Obecnie przebywa we Włoszech, ale wciąż śledzi wydarzenia i głęboko troszczy się o kraj, który był jego domem. "To typowy atak Allied Democratic Forces”- powiedział Vatican News o. Piumatti. Przekazał, że „piętnaście osób zginęło w klinice, kolejne pięć w okolicy. Sprawcy zanim wszystko zniszczyli, splądrowali zapasy medyczne. Wygląda na to, że są lepiej uzbrojeni niż regularne siły" – relacjonuje o. Piumatti.

Haniebne milczenie​

Ataki są eskalacją okrucieństwa. Terroryści podcinają gardła, odcinają głowy, mordują nawet matki karmiące dzieci. "Te masakry są nie do wyobrażenia i zdarzają się niemal co tydzień. O wielu z nich nie dowiadują się media" – zaznacza duchowny.

Misjonarz potępia "haniebne milczenie" społeczności międzynarodowej. Jak mówi, Kiwu jest bogate w minerały – to ziemia pełna cennych zasobów, o którą zawsze toczono walki. "Dlatego te grupy islamistyczne otrzymują wsparcie. ADF są najokrutniejsi, ale nie jedyni, którzy dostają broń i pieniądze, by utrzymać handel. Te konflikty służą interesom gospodarczym, a milczenie świata jest głęboko niepokojące" – podkreślił o. Giovanni Piumatti.


Według doniesień ci sami napastnicy 27 lipca br. napadli na katolicki kościół w Komanda (prowincja Ituri) podczas nabożeństwa, zabijając dziesiątki modlących się wiernych. Papież Leon XIV zdecydowanie potępił ten atak podczas audiencji generalnej 30 lipca.
 
1763744083070.png
 
Laptop mystery box.... Jest taniej bo nie wiecie jakiego laptopa dostaniecie... Zamiast 2800 placicie 299 złotych . Ja mam akurat Asera i niedowład mózgu... :applause::bayan:

 

Co za atencyjną osoba trzeba być żeby się chwalić swoimi naprawde prywatnymi sprawami.
Jeszcze rozumie twoje ciało Twój wybór, ale do huja jak robisz aborcję to nie rób z tego jakiegoś metafizycznego przeżycia.
Do dziś pamiętam jak na 30 jednego z kumpli jakaś liberalna panienka chwaliła się że się ,, Wyskrobała " , i ogólnie by to co ona pierdoli zlałby ciekłym moczem, ale akurat też tam była para która starała się od kilku lat od dziecko i miała za sobą dwa poronienia. Pierwszy raz w życiu nie miałem wyrzutów sumienia w ułożeniu kobiecie
 
Co za atencyjną osoba trzeba być żeby się chwalić swoimi naprawde prywatnymi sprawami.
Jeszcze rozumie twoje ciało Twój wybór, ale do huja jak robisz aborcję to nie rób z tego jakiegoś metafizycznego przeżycia.
Do dziś pamiętam jak na 30 jednego z kumpli jakaś liberalna panienka chwaliła się że się ,, Wyskrobała " , i ogólnie by to co ona pierdoli zlałby ciekłym moczem, ale akurat też tam była para która starała się od kilku lat od dziecko i miała za sobą dwa poronienia. Pierwszy raz w życiu nie miałem wyrzutów sumienia w ułożeniu kobiecie
Zasnąłeś W połowie zdania, mordzia... :tellmemore:
 
Back
Top