Podludzie

Pan Artur nigdy nic nie odjebal i z tego co wiem obecnie na emeryturce:roberteyeblinking:
Co za smutek, uczennic nie poruchał, ale i tak był creepy, #najgorzej.

A mógłby moczyć kija w tych chętnych? Jak byś to widział?

W sumie to jest to niesamowite doświadczenie socjologiczne, te wrzutki o kobiecych pedofilkach.

Wyobraźcie sobie tę dyskusję w gronie swoich ziomków, w gronie siółek żony, albo na imprezie rodzinnej :)

Ja nie mam problemu z rozważeniem innych społecznych/prawnych reguł niż obecne, może jednak Korwin (XD), Islam (XD) albo ta MAP-owska frakcja czekająca na dorzucenie P do LGBTQIA+ (XD) ma rację, możemy o tym podyskutować, why not. Zasady mogą być symetryczne płciowo, albo i asymetryczne, cyk, flaszka otwarta, pogadajmy.

Natomiast niesamowity jest ten gynocentryczny instynkt zdejmowania odpowiedzialności z kobiet i przerzucania na wszystkich dookoła, ta permanentna próba ich ochrony niezaleznie od sytuacji. Jak już się go zobaczy, to się nie da odzobaczyć.
 
Co za smutek, uczennic nie poruchał, ale i tak był creepy, #najgorzej.

A mógłby moczyć kija w tych chętnych? Jak byś to widział?
Dla mnie dopóki jest to sytuacja nauczyciel i uczeń to wykluczone. Skonczy gowniarz szkole to się mogą bzykać
W sumie to jest to niesamowite doświadczenie socjologiczne, te wrzutki o kobiecych pedofilkach.
Sporo ich ostatnio :siuu:
 
W sumie to jest to niesamowite doświadczenie socjologiczne, te wrzutki o kobiecych pedofilkach.
To ogółem jest pojebane, ale na to jest niejako "przyzwolenie społeczne", bo jak się pojawia temat to jest takie "hehe młody w milfach gustuje", ale jeśli małolat ma 16 lat to moim zdaniem jest to tylko łamanie etyki zawodowej, a to jest dyskwalifikacja w zawodzie nauczycielskim. Mówię to jako znający sytuację od środka, bo niestety znam szkolnictwo i od strony ucznia i od drugiej strony znam póki co głównie przepisy, ale prowadzę co jakiś czas pogadanki itp. w szkołach średnich.
 
Dla mnie dopóki jest to sytuacja nauczyciel i uczeń to wykluczone. Skonczy gowniarz szkole to się mogą bzykać
No właśnie, ale naturalną reakcją u nas chłopów jest "uuuuu, korepetytowałbym się z tą od matmy". U kobiet to zwykle "no ale jak on chciał to w czym problem".

W drugą stronę to nie działa.

Sporo ich ostatnio
To też ciekawe czy tak ostatnio, jeśli tak, to pytanie dlaczego?

EDIT:
Nie wiem czy zauważyliście tą gównoburzę o prefrontal cortex? Posypały się memy, były dyskusje...
 
Policja mogła strzelać do górników, bić kobiety bez maseczek, a straż nie może bronić obywateli. W jawnej sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa państwa.

Polska na jaką zasłużyliście. Ja pierdole. Jebac ten kraj.
gzeg9kwt1575d9jarq8u6h4rs3yo5myh.jpg

Tu np obrazki z Marszu Niepodległości za czasów rudej kurwy, do Polaków można było strzelać, teraz prokuratura ukraińca bodnara jawnie działa na destabilizację wojska w takich pojebanych czasach, ale mongoły typu @spa czy @Alkoneser będą szukać ruskich agentow wśród konfederacji
 
Jeszcze tak dorzuce, nie pamietam czy wrzucalem tutaj konkretnie, ale te pedofilki ktore zaszly w ciaze pozywaja swoje ofiary o alimenty.

I jak tylko chlopak ma 18 lat zaczyna placic.

No Patriarchat! pełną gębą XD

EDIT:
Specjalnie uzylem slowa ofiara w stosunku do nieletniego chlopca, i wiem jak to sie czyta. Niesamowite.
 
Tu np obrazki z Marszu Niepodległości za czasów rudej kurwy, do Polaków można było strzelać, teraz prokuratura ukraińca bodnara jawnie działa na destabilizację wojska w takich pojebanych czasach, ale mongoły typu @spa czy @Alkoneser będą szukać ruskich agentow wśród konfederacji


Tak, a o co chodzi? Będę ich szukał również w PO, PiS, Lewicy czy innych ugrupowaniach :fjedzia: .
Widzę, że prawda o moich poglądach została już ustalona i żadne fakty jej nie zmienią :tellmemore:.
 
Kto może zostać przyjacielem kobiety? Ktoś kto jeszcze nie odkrył swojej męskości albo jakieś bety, ewentualnie ciepły. Chłopaki w okresie dojrzewania buzują hormonami, walczą i pozycję, wyniki sportowe czy wygranie dyskusji. Nawet nie wiedzą że to jest atrakcyjna postawa dla kobiet.
Nauczycielka spędzi wieczór z koleżanką i ciepłym kolegą to jak widzi rano taki ogromny kontrast to robi na niej wrażenie.
Taką mam teorie.
 
Kto może zostać przyjacielem kobiety?
W relacji damsko-męskiej nie ma czegoś takiego jak przyjaciel, zawsze jest podtekst (przeszły, teraźniejszy, przyszły). No chyba że mówimy o przyjaźni mąż żona, to tak (ale to też inna relacja niż czysta przyjaźń).
Geje i kobiety, to są opcje (dzieci nie liczę bo relacja z dzieckiem, zakładam swoim XD, to nie jest symetryczna przyjaźń, tylko rodzicielska miłość, bardzo asymetryczna relacja).

Chłopaki w okresie dojrzewania buzują hormonami, walczą i pozycję, wyniki sportowe czy wygranie dyskusji. Nawet nie wiedzą że to jest atrakcyjna postawa dla kobiet.
Hold my beer XD Nie no, chyba jakoś wiedzą? Hmmm

Nauczycielka spędzi wieczór z koleżanką i ciepłym kolegą to jak widzi rano taki ogromny kontrast to robi na niej wrażenie.
Tego nie zrozumiałem?
 
Tyle, że w tym artykule jest napisane, że oni się bzykneli jak uczeń miał już skończone 18 lat. Także trochę wasza dyskusja jest obok tej sprawy. Nie ma tu mowy o żadnej pedofili.
 
Tego nie zrozumiałem?
Kobieta szuka partnera. Wieczorem spędzi czas z ciotowatym kolegą i koleżanka. Kolega jest kompletnie niemęski/ nieatrakcyjny. Nie ma czasu iść na miasto szukać pociechy.
Wraca do szkoły i widzi młody, pierwotny wzór samca. Chłopak nie zważa na konwenanse (jeszcze). To jest dla niej bardzo atrakcyjne co kontrast z ciotowatym kolegą jeszcze wzmacnia.
 
Dlaczego zwierząt nie należy wpuszczać na salony ?



Za butelką wódki w paryskiej restauracji siedzą Rżewski i Golicyn. Orkiestra zaczyna grać ”Emigranckie tango”.
- Ech, jaka tęsknota, - wzdycha Rżewski - tak by się chciało choćby zaraz wskoczyć na scenę i nasrać w ten biały fortepian ...
- Nie można drogi panie, to nie Rosja. - smutno odpowiada Golicyn - Francuzi nie zrozumieją, swołocze ...
 
View attachment 100418
Tu np obrazki z Marszu Niepodległości za czasów rudej kurwy, do Polaków można było strzelać, teraz prokuratura ukraińca bodnara jawnie działa na destabilizację wojska w takich pojebanych czasach, ale mongoły typu @spa czy @Alkoneser będą szukać ruskich agentow wśród konfederacji

Co to za przekaz dla debili? Zdjęcie z Marszu Niepodległości w 2020 roku, kiedy premierem był nasz ukochany Vateusz.


PS: Gratulacje dla pelikanatu lajkującego taką ordynarną manipulacje.
 
Co to za przekaz dla debili? Zdjęcie z Marszu Niepodległości w 2020 roku, kiedy premierem był nasz ukochany Vateusz.


PS: Gratulacje dla pelikanatu lajkującego taką ordynarną manipulacje.
No fakt moja pomyłka ze zdjęciem, ale co to zmienia? Nic takiego nie było? Za vateusza przynajmniej żołnierze nie ginęli broniąc granicy, ani prokuratura nie ścigała ich za to, że bronią kraju przed ciapuchami
 
Back
Top