Podludzie

Załóżmy że baba jest jebieta, waliła go po kątach to skąd pewność że te dzieci do końca jego? Nie znamy kontekstu, ale co gość ma jebac do końca życia na alimenty, bo babie odjebało?
Zastanów się jak to brzmi.
No właśnie, sytuacji nie znamy więc ciężko powiedzieć co by było dobrym wyjściem
 
Zapomniałeś o dzieciach, spierdolenie z Polski i elo to również elo dzieciom.
Bezpieczniej spierdolić, zarabiać tam lepiej i wysyłać dzieciom pieniądze, elo.
Niż dać się zniszczyć, nawet dostając opiekę i pójść na dno, jak facet nie ma możliwości by zarabiać lepiej w Polsce.
Co mu z opieki dzieci jak go utopią i zrobią z człowieka zgorzkniałego dziada.
Po co dzieciakom ojciec na skraju załamania nerwowego.
 
Niby tak, z drugiej strony jak wyląduje pod mostem to nikt opieki nad dziećmi też mu nie powierzy.
Dlatego sytuacja chujowa, aczkolwiek szukałbym rozwiązania zgodnego z prawem. Niestety w życiu trzeba mieć znajomości lub kasę, a najlepiej jedno i drugie. Jeżeli ich nie mamy to nawet jak żyjemy w miarę szczęśliwie to i tak jest ryzyko, że coś się zjebie i obudzimy się z ręką w nocniku.
Bezpieczniej spierdolić, zarabiać tam lepiej i wysyłać dzieciom pieniądze, elo.
Niż dać się zniszczyć, nawet dostając opiekę i pójść na dno, jak facet nie ma możliwości by zarabiać lepiej w Polsce.
Co mu z opieki dzieci jak go utopią i zrobią z człowieka zgorzkniałego dziada.
Może to być jakieś rozwiązanie, ale to i tak trudny temat.
 
Dlatego sytuacja chujowa, aczkolwiek szukałbym rozwiązania zgodnego z prawem. Niestety w życiu trzeba mieć znajomości lub kasę, a najlepiej jedno i drugie. Jeżeli ich nie mamy to nawet jak żyjemy w miarę szczęśliwie to i tak jest ryzyko, że coś się zjebie i obudzimy się z ręką w nocniku.

Może to być jakieś rozwiązanie, ale to i tak trudny temat.
Ja się bardzo szybko odpalam i pewnie nie przepuściłbym tej głupiej kurwie. Jednak tak na spokojnie myśląc, to też nie znamy wszystkich szczegółów sprawy i nie wiemy co tam się w domu działo.
 
Bezpieczniej spierdolić, zarabiać tam lepiej i wysyłać dzieciom pieniądze, elo.
Niż dać się zniszczyć, nawet dostając opiekę i pójść na dno, jak facet nie ma możliwości by zarabiać lepiej w Polsce.
Co mu z opieki dzieci jak go utopią i zrobią z człowieka zgorzkniałego dziada.
Po co dzieciakom ojciec na skraju załamania nerwowego.
Jak zacznie lepiej zarabiać to sędzina podniesie alimenty
:beczka:
 
A skąd mnie to wiedzieć, ja z sądami mam wspólnego tyle co z mercedesami.
To tak jak ja
IMG_20240605_225454.jpg
 
Po prostu Pan Artur miał potężnego brzucha, był łysy i miał 50+. Pani anglistka około 30 lat a jaka to była rakieta :antonio:
Żebyś Ty widział Gosię Głowacką, w prostej linii rodzinę Bolesława Prusa, która jako dwudziestoczteroletnia świeżynka przejęła lekcje polskiego w maturalnej klasie, gdzie poza jedną dziewczyną były same dwudziestoletnie chłopy. Ależ ona była fajna. Że też na studniówce skończyła na 4 strzałach tequili. Daję jeszcze maks z 2 kielonki i puściłyby jej hamulce :lol:
 
NO bo pan Artur to byl "Creepy," a ta Lindsey Westerfield to bohaterka
Kto nigdy nie chciał ruchać nauczycielki jakiejś jak była rakieta niech pierwszy rzuci kamień. U mnie w technikum była zajebista matematyczka. Taka definicja seksapilu. Dziś jest żoną typa który był dwie klasy wyżej ode mnie.
 
Kto nigdy nie chciał ruchać nauczycielki jakiejś jak była rakieta niech pierwszy rzuci kamień. U mnie w technikum była zajebista matematyczka. Taka definicja seksapilu. Dziś jest żoną typa który był dwie klasy wyżej ode mnie.
To przeciez nie chodzi o to co chce dziecko/nastolatek.

No chyba ze JEDNAK pan Artur może dymać te uczennice, ktore tego chcą. Bo moze jakies chcą.
 
Back
Top