Podludzie

nie widzisz absurdu?

dla mnie to powinno się zrównać te dwie rzeczy pod względem wieku

Uważam, że energetyki nie powinny byc od 18 lat, natomiast to bez znaczenia w kontekście tabletki dzień po. Seks można uprawiać od 15 roku życia. Konsekwencje ciąży na życie 15 latki są większe niz konsekwencje wypicia energetyka.
 
Uważam, że energetyki nie powinny byc od 18 lat, natomiast to bez znaczenia w kontekście tabletki dzień po. Seks można uprawiać od 15 roku życia. Konsekwencje ciąży na życie 15 latki są większe niz konsekwencje wypicia energetyka.
nie zrozumiałeś chyba
Absurdem jest w ogóle możliwość obcowania w wieku 15 lat
plus brak zawiadomienia rodziców
 

który to przyznać się z sosnowca pochodzi

W Sosnowcu nagi mężczyzna gonił dzieci! Onanizował się na oczach policji. Rodzice boją się o swoje dzieci​


BB1loT5l.img
 

Tu prawie sytuacja jak u mnie, siostra mojej eks na pogrzebie męża, który się przez nią powiesił w piwnicy była już w ciąży z innym, kurwisko jebane

To u mnie podobnie. Ciotka prosto ze stypy po wujku (tętniak pękł mu jak zapierdalał na nią na budowie w Irlandii) pojechała do gacha. Dodam, że przed zakończeniem stypy. Chyba nawet pierwsza wyszła. Po tygodniu oficjalnie razem mieszkali.
PS. Mała humorystyczna ciekawostka: przywiozła wujka popioły w słoiku w walizce bo transport był bardzo drogi.
 
Back
Top