Podludzie

W sumie tego chciał elektorat. Przynajmniej w tym zakresie spełniają obietnice.
Może nie ma dobrowolnego ZUSu, służba zdrowia dalej nie działa, podatki rosną.
Ale przynajmniej dzieciaki w pierwszej klasie nauczą się jak zakładać kondoma na ogórka.
FdOP4mDXwAEUQt6.jpg:large
 
W sumie tego chciał elektorat. Przynajmniej w tym zakresie spełniają obietnice.
Może nie ma dobrowolnego ZUSu, służba zdrowia dalej nie działa, podatki rosną.
Ale przynajmniej dzieciaki w pierwszej klasie nauczą się jak zakładać kondoma na ogórka.
Elektrorat chciał poraz kurwa kolejny zmiany, bo ludzię są tępi coraz bardziej i zapominają o tym, że tusk już wcześniej ruchał jeszcze mocniej
albo syndrom sztokholmski, chuj wie
powiem tak, love life, zjednoczyć się i usunąć cały establishment w pizdu
i kurwa elo
 
Elektrorat chciał poraz kurwa kolejny zmiany, bo ludzię są tępi coraz bardziej i zapominają o tym, że tusk już wcześniej ruchał jeszcze mocniej
albo syndrom sztokholmski, chuj wie
powiem tak, love life, zjednoczyć się i usunąć cały establishment w pizdu
i kurwa elo
No to jest zmiana, za PiSu wpierdalali przy korycie i obcierali mordy biało czerwoną flaga a za her Tuska też żrą za nasze tylko flagę zmienili na tęczową.
Jak widać Poliniacy tego chcą.
 
Chyba tu pasuje najlepiej

BB1hFkwf.img



W Chinach dokonano egzekucji na parze, która śmiertelnie wyrzuciła dwójkę dzieci przez okno apartamentowca. Wyrzucili je z 15. piętra, a po wszystkim liczyli, że będą mogli założyć nową rodzinę. Władze w Chinach były jednak bezwzględne.

Zhang Bo - ojciec dzieci i Ye Chengchen zostali uznani za winnych zabicia dwuletniej dziewczynki i rocznego chłopca w 2020 roku
. Zhang nawiązał romans z Ye, a później rozwiódł się z żoną i wymyślił plan, aby zabić swoje dzieci.


Chiński Sąd Najwyższy nazwał motywy par "wyjątkowo złośliwymi", podkreślając ich "okrutne metody". W środę małżonkowie zostali straceni w południowo-zachodnim mieście Chongqing. Nie jest jasne, w jaki sposób przeprowadzono egzekucję, chociaż w Chinach wyroki śmierci są wykonywane głównie przez śmiertelny zastrzyk lub rozstrzelanie.

Kiedy usłyszałam o wyrzuceniu moich dzieci przez okno z 15. piętra przez ojca i jego kochankę, nie mogłam znaleźć słów. To po prostu nie mieściło mi się w głowie - powiedziała mediom była żona mężczyzny.

Drugiego listopada 2020 roku Zhang wyrzucił dzieci przez okno swojego mieszkania z 15. piętra. Wiadomość o ich egzekucji szybko zyskała popularność w chińskim serwisie społecznościowym Weibo, przyciągając setki milionów wyświetleń.



Całkowicie na to zasługują za swoją zbrodnię - stwierdził jeden z komentarzy na Weibo, który został przeczytany ponad 30 tysięcy razy. - Mam nadzieję, że w następnym życiu dzieci będą miały tylko spokój i radość - czytamy w innym komentarzu.
 
W sumie tego chciał elektorat. Przynajmniej w tym zakresie spełniają obietnice.
Może nie ma dobrowolnego ZUSu, służba zdrowia dalej nie działa, podatki rosną.
Ale przynajmniej dzieciaki w pierwszej klasie nauczą się jak zakładać kondoma na ogórka.
Przepraszam kolego, ale prosiłbym żebyś nazywał rzeczy po imieniu - "wakacje od ZUSu dla firm w trudnej sytuacji". Najwidoczniej coś źle zrozumiałeś...
:watchingyou:
 
Czyli w praktyce dobrowolny ZUS. Dzięki działaniom polskich rządów większość małych firm jest permanentnie w trudnej sytuacji.
Na szczęście takie działalności jak wykończeniówka w sporej części robi się na umowę dżentelmeńską (nie mylić z ksw). Ale i tak w chuj trudno jest, współczuję tym, co muszą mieć wszystko na legalu. Jest to c(w)elowe działanie polityków, by ogołocić ludzi z czego się da
Chuj im w dupę nygusom!
 
Na szczęście takie działalności jak wykończeniówka w sporej części robi się na umowę dżentelmeńską (nie mylić z ksw). Ale i tak w chuj trudno jest, współczuję tym, co muszą mieć wszystko na legalu. Jest to c(w)elowe działanie polityków, by ogołocić ludzi z czego się da
Chuj im w dupę nygusom!
Oczywiście że znaczna część wiadomo jak. Przy założeniu że wszystko robisz zgodnie z przepisami - można się zwijać od razu.
 
No to teraz trzeba będzie przeglądać oferty samochodów z fafikiem na kolanach. :stevecarell:
Pies to nie ma wstępu do samochodu jeśli ma sierść. Mam taki wyrób psopodobny który co prawda sierści nie zostawi bo ma włosy, w zamian za to oporowo śmierdzi. Tego wystarczy godzinę przed podróżą wyprać i da się jakoś wytrzymać. Kierować się przy wyborze samochodu samopoczuciem psa? To ja brałbym z zamykaną stalową paką oddzieloną od przedziału pasażerskiego.
 
Back
Top