Podludzie

Teraz powinno się poszukać który z nich jechał po franku kiedy odchodził z UFC.
Nie trzeba długo szukać bo wystarczą dwa kliki w Google i jest trochę o tym co twierdził Ariel
 
Nie trzeba długo szukać bo wystarczą dwa kliki w Google i jest trochę o tym co twierdził Ariel
No żydek to wiadomo że nie przepuści żadnej okazji żeby wbić szpilkę łysemu.
Bardziej chodzi mi o etatowych funkcjonariuszy UFC czyli sonnena i pączka.
 
No żydek to wiadomo że nie przepuści żadnej okazji żeby wbić szpilkę łysemu.
Bardziej chodzi mi o etatowych funkcjonariuszy UFC czyli sonnena i pączka.
 
Strzeżcie się panowie, ja uniknąłem tego koszmaru w ostatniej chwili...

a tak od teraz będzie się traktowało wolność słowa:

TUSK SUPER, UNIA SUPER, LEWICA SUPER!
TAK WIEM! To nieoficjalne konto parodia, ale to już wkrótce będzie "normą"
 
Last edited:
@w4ar w tych dwóch wrzutkach - kuźwa jak ludzie kobiety kłamią w żywe oczy, szok.

Niby oczywistość, ale jednak szok.
To tylko potwierdza, to co już chyba większość wie oprócz nielicznych... Kobiety są często bardziej żądne zemsty i nieraz bardziej brutalne oraz fakt, że dużo lepiej kłamią i są uważane przez opinie publiczną za niewinne po prostu z powodu bycia płcią piękną.
 
To tylko potwierdza, to co już chyba większość wie oprócz nielicznych... Kobiety są często bardziej żądne zemsty i nieraz bardziej brutalne oraz fakt, że dużo lepiej kłamią i są uważane przez opinie publiczną za niewinne po prostu z powodu bycia płcią piękną.
Najsłabsze jest to, że kuźwa człek otrzaskany, obliźniony, wie to, a mimo to jak ta jedna się tłumaczyła, to tak se myślałem że to co mówi ma największy sens z tych kłamiących. A potem wyszło, że to ta najgorsza. Ja pitole. To jest jakieś pierdolone zjebane okablowanie z zainstalowanym "białorycerzo"-softem ;) Niesamowite. "Nie no, kobieta by tego nie zrobiła, to musiał być ten kolunio..."
 
Najsłabsze jest to, że kuźwa człek otrzaskany, obliźniony, wie to, a mimo to jak ta jedna się tłumaczyła, to tak se myślałem że to co mówi ma największy sens z tych kłamiących. A potem wyszło, że to ta najgorsza. Ja pitole. To jest jakieś pierdolone zjebane okablowanie z zainstalowanym "białorycerzo"-softem ;) Niesamowite. "Nie no, kobieta by tego nie zrobiła, to musiał być ten kolunio..."
Z jednym się zgodzę, że to zaprogramowane jak to ująłeś. To po prostu wina społeczeństwa, które programuje Nas w ten sposób, by widzieć kobiety jako słabszą płeć jako tą która zawsze jest stroną pokrzywdzoną. Weź pod uwagę, że aktualnie to chłopaków/mężczyzn uczy się jak powinno się dbać o kobietę/żonę, w drugą stronę już nie bardzo. A później zdziwienie, że tylko gówno związki.
 
ma-14-lat-i-drugie-dziecko-w-drodze.jpg
 

Pożary w Australii, Ameryce Południowej, Syberii czy Europie były od zawsze. Teraz, dzięki mediom i nowym technologiom mamy o tym świadomość i na żywo wręcz to widzimy.

Niektóre gatunki roślin potrzebują wręcz pożarów (np.wypalane są rośliny które zagłuszają słabsze-okresowe pożary dają szansę na "równy start"). Problem z kleszczami to też min. Zakaz wypalania traw oraz bardzo skuteczna prewencja przed naturalnymi pożarami, które to regulowały populację. Są też gatunki które się chronią przed ogniem, np. Brzoza: kora jest łatwo palna, drobne gałązki i listki powodują, że pożar gwałtownie opala korę, spala liście i przesuwa się dalej a same drzewo nie jest uszkodzone. Są filmy z Australii pokazują pogorzelisko a następnie nakręcone jakiś czas później pokazujące jak życie się odradza.

Ot, naturalne zjawiska jak pożary, zmiany klimatu itp. Są wykorzystywane do manipulacji społeczeństwa.

Filmik oczywiście świetny. Pokazuje nie tylko rozmiar ale i tempo rozprzestrzeniania się ognia
 
Pożary w Australii, Ameryce Południowej, Syberii czy Europie były od zawsze. Teraz, dzięki mediom i nowym technologiom mamy o tym świadomość i na żywo wręcz to widzimy.

Niektóre gatunki roślin potrzebują wręcz pożarów (np.wypalane są rośliny które zagłuszają słabsze-okresowe pożary dają szansę na "równy start"). Problem z kleszczami to też min. Zakaz wypalania traw oraz bardzo skuteczna prewencja przed naturalnymi pożarami, które to regulowały populację. Są też gatunki które się chronią przed ogniem, np. Brzoza: kora jest łatwo palna, drobne gałązki i listki powodują, że pożar gwałtownie opala korę, spala liście i przesuwa się dalej a same drzewo nie jest uszkodzone. Są filmy z Australii pokazują pogorzelisko a następnie nakręcone jakiś czas później pokazujące jak życie się odradza.

Ot, naturalne zjawiska jak pożary, zmiany klimatu itp. Są wykorzystywane do manipulacji społeczeństwa.

Filmik oczywiście świetny. Pokazuje nie tylko rozmiar ale i tempo rozprzestrzeniania się ognia
Tak, ale nie w takiej skali jak w ostatnich latach. Cos jest grane
 
Tak, ale nie w takiej skali jak w ostatnich latach. Cos jest grane
Skala w tym wypadku dotyczy wyłącznie parcia rozmaitych mediów na sensację a to już praktycznie wyjebało po za ową skalę.
Zobacz tylko z ostatnich dni co się zesrało z kalkulatorem ekologicznym...
Wg mnie ta "Skala" to tylko złudzenie nakręcane przez każde gówno funkcjonujące w internecie. Tradycyjnych mediów to już nawet nie biorę pod uwagę gdyż one tylko dryfują z prądem rzeki gówna.
Przypomnij sobie co bylo naczelnym tematem przed covidem.
Żebyś nie musiał szukać to pożary w Australii. Oczywiście Australia przetrwała. Rok później i dwa nie było tematu bo covid, następny rok wojna na Ukrainie a teraz mamy Ukrainę która powoli schodzi na dalszy plan bo zydki z ciapakami robią zadymę. W tle histeria ekologiczna szkoda że tylko w pojebanej Europie i nie mniej przygłupiej Kalifornii.
 
Jakoś w którymś roku w przedziale 2003-2008 był pożar w Grecji, taki że Ateny były zagrożone. Oczywiście przyczną był czynnik ludzi a mianowicie, że wg tamtejszego prawa las to las i budować nie wolno. Ale już pogorzelisko można było w jakiś tam sposób odlesić. Oczywiście podpalenia w tym konkretnym roku wymknęły się spod kontroli. Był sezon ogórkowy, to media to grzały. O powodach podpaleń nikt nie mówił a ja pamiętam tą sytuację, bo akurat w tamtym roku poznałem osobę, która w Grecji znajowała się budowlanką.

Były też z rok czy dwa lata temu pożary na Syberii. Z racji tego że u Ruskich i daleko, mało było info o tym, ale u ruskich chodziły ploty, że to Chińczycy podpalają. Co tam u Kacapów się dzieje, to nie wiem i nie drążę tematu ale sporo tam się chajcowało.

Nie wiem czy to śledzicie, ale nawet tutaj, na forum, wrzucałem przed laty info o "epidemii Odry". Media podawały info, że w Niemczech 100 osób chorych! Były poważne dyskusje o obowiązkowych szczepieniach. Nawet Gadowski w swoim nagraniu zwrócił uwagę, że nas i nasze dzieci obowiązkowo trzeba wyszczepić a tymczasem emigranci (jeszcze nie wojenni) z Ukrainy nie są szczepieni, ich dzieci z naszymi do przedszkola chodzą i ich nie dotyczą obowiązkowe szczepienia (zdaje się, że emigranci z różnych krajów byli u nas źródłem zakarzeń). "Na szczęście" niedługo po tym był Covid, więc takim tałtajstwem jak Odra nikt się już nie przejmuje.
 
Last edited:
Back
Top