Podludzie

Kurwa, kolejni. Aż mnie nosi. Dawać mnie tu prawo Hammurabiego. Albo nie.. wszystkie takie kurwy przerabiać na nawóz
Właśnie miałem wstawiać z nagraniem

Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem prawie dorosłego chłopa pastwiącego się nad dzieckiem, które rozpoczęło podstawówkę. Pomijam psycholi konkubinów katujących własne dzieci, ale tutaj jest jakis odlot. Zazwyczaj w takich zjebiskach cweluchy miały max 15 lat a pokrzywdzeni zazwyczaj byli trochę młodsi.
 
Właśnie miałem wstawiać z nagraniem

Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem prawie dorosłego chłopa pastwiącego się nad dzieckiem, które rozpoczęło podstawówkę. Pomijam psycholi konkubinów katujących własne dzieci, ale tutaj jest jakis odlot. Zazwyczaj w takich zjebiskach cweluchy miały max 15 lat a pokrzywdzeni zazwyczaj byli trochę młodsi.

To kurwy jebane, a jak widzą poważnego chłopa z lat 80-90 to uciekają wzrokiem i przepraszają przechodząc
Jakbym był świadkiem to chuj w konsekwencje, zęby by latały
 
Właśnie miałem wstawiać z nagraniem

Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem prawie dorosłego chłopa pastwiącego się nad dzieckiem, które rozpoczęło podstawówkę. Pomijam psycholi konkubinów katujących własne dzieci, ale tutaj jest jakis odlot. Zazwyczaj w takich zjebiskach cweluchy miały max 15 lat a pokrzywdzeni zazwyczaj byli trochę młodsi.



I tego patusa co bił i tego patusa co był bity do wora i wór do jeziora
 


I tego patusa co bił i tego patusa co był bity do wora i wór do jeziora

Spokojnie. Wiadomo że to bydło, ale takie też moze istnieć. Dużego bym zakopał w ziemi z wystającą samą głową aby ją osikać, a młodemu kazał bym biegać aż się zrzyga.
Tyle tej patolni się namnożyło, że można skompilować Polski brooklin 2
 
Właśnie miałem wstawiać z nagraniem

Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem prawie dorosłego chłopa pastwiącego się nad dzieckiem, które rozpoczęło podstawówkę. Pomijam psycholi konkubinów katujących własne dzieci, ale tutaj jest jakis odlot. Zazwyczaj w takich zjebiskach cweluchy miały max 15 lat a pokrzywdzeni zazwyczaj byli trochę młodsi.

To kurwy jebane, a jak widzą poważnego chłopa z lat 80-90 to uciekają wzrokiem i przepraszają przechodząc
Jakbym był świadkiem to chuj w konsekwencje, zęby by latały
Ej ej obrońcy moralności z tego wynika, że ten młody patol atakował brata tego 17to latka, jeżeli tak to prawidłowa nauczka. Mówił coś, że za atakowanie rodziny czy coś.
 
Dobre odklejenie. Komentarz o używaniu dmuchaw do liści w Poznaniu :brainoverload:

Screenshot_20231106-151824_Facebook.jpg
 
Ej ej obrońcy moralności z tego wynika, że ten młody patol atakował brata tego 17to latka, jeżeli tak to prawidłowa nauczka. Mówił coś, że za atakowanie rodziny czy coś.
Najlepsze jest to,że większość osób zareagowała by podobnie gdyby chodziło o ich rodzeństwo.
Małemu patolowi pewnie nawet nic się nie stało poza paroma siniakami.
A typ jest niezłym dzbanem,że kazał koledze to nagrywać..
 
Back
Top