Podludzie

Pracują 5 lat dłużej, umierają średnio 8 lat wcześniej, dostają większe wyroki za te same paragrafy, popełniają samobójstwa 8 razy częściej, muszą iść na front itd...



I w sumie to nie narzekamy, ale mamy prawo reagować kiedy roszczeniowe psycholki wrogie obu płciom, otwierają swoje tępe ryje.



To jest serio dziwne, bo np w Razem większość feministek jest za zrównaniem wieku emerytalnego obu płci, są za obowiązkowa służba dla obu płci jak już, itd....po prostu za równością. I wynika to z...walki z patriarchatem. To z powodu patriarchatu mężczyźni dziś muszą więcej. Sami sobie zgotowali ten los. Nawet tu na forum są "patriarchaci" którzy głoszą, że patriarchat jest dobry, na mężczyźnie powinno spoczywać więcej obowiązków itd.
Sami sobie szkodzą.
 
Najlepsze jest to,że większość osób zareagowała by podobnie gdyby chodziło o ich rodzeństwo.
Małemu patolowi pewnie nawet nic się nie stało poza paroma siniakami.
A typ jest niezłym dzbanem,że kazał koledze to nagrywać..


Nie. WieksIsc tutaj to nie patusy które w wieku 30 lat pobiły by 12latka. Nawet za coś takiego.
 
Kurwa, kolejni. Aż mnie nosi. Dawać mnie tu prawo Hammurabiego. Albo nie.. wszystkie takie kurwy przerabiać na nawóz

View attachment 83486
Edit.

Ktoś z Krakowa?
View attachment 83491View attachment 83492


Ten młody co dostał w łeb to niezły gangster, każdy miał w środowisku takiego gagatka, a ten małolat na dodatek se huliganke na głowę wpierdolił, jak na początku byłem oburzony tak po zapoznaniu się ze sprawą stwierdzam że bardzo dobrze się stało i szkoda że tego starszego zawinęli, przed 18 jest właśnie czas na takie odpaly jak walenie kogoś w łeb, nie powinien być karany za to.

Tutaj jeszcze była kwestia rodzinna, starszy się zemścił za kogoś z rodziny kto był wcześniej ofiarą tego gówniarza.
Kiedyś takie sytuacje były na porządku dziennym jak ktoś się nie potrafil zachować albo jak 13 latek zaczynał szczekać do 16 latka
 
Panowie jest jedna zasadnicza rzecz. Ten 17 latek siadał na butelkę i to było przed akcją z tym 12 latkiem. Sam się do tego na instagramie przyznał. Czyli jest podludziem. Kurwa w ogóle co to za pedalskie zabawy ma młodzież, że siada na butelki i nagrywa to dla "beki".
 


Ten młody co dostał w łeb to niezły gangster, każdy miał w środowisku takiego gagatka, a ten małolat na dodatek se huliganke na głowę wpierdolił, jak na początku byłem oburzony tak po zapoznaniu się ze sprawą stwierdzam że bardzo dobrze się stało i szkoda że tego starszego zawinęli, przed 18 jest właśnie czas na takie odpaly jak walenie kogoś w łeb, nie powinien być karany za to.
Masz rację. Jak wyszło szydło z wora to wiadomo co robić z takimi. Sam natrząsłem jednego młodego 16-letniego padalca za lumpy jakiś czas temu, jak się dowiedziałem, że mi brachola 10 letniego wyzywa i wygania z boiska.
 
Panowie jest jedna zasadnicza rzecz. Ten 17 latek siadał na butelkę i to było przed akcją z tym 12 latkiem. Sam się do tego na instagramie przyznał. Czyli jest podludziem. Kurwa w ogóle co to za pedalskie zabawy ma młodzież, że siada na butelki i nagrywa to dla "beki".
:vomitnew: Podludź feest
 
@Siedem
Wolajo do tablicy
Ja z tym śmieciem nierozumnym, insynuujacym innym ludziom jakieś dziwne rzeczy typu czyli uważasz, poprostu nie rozmawiam, mam go od dawna w ignorach, Cohones wróciło do normalności, nie przeszkadzają mi nawet wasze dyskusje z nich bo z pocisków się śmieje a jego wysrywów nie widzę, więc oficjalnie proszę mnie nie wołać do spraw czy cokolwiek innego związanego z tym atencyjnym dzbanem, bo to jest pierwszej wody atencjusz, a wy barany że mu nadal te atencję dajecie i go karmicie tracąc przy tym często nerwy, dajecie się mu dymac, dawajcie nadal, naura, wracam na Roma vs Lazio.
 
Ja z tym śmieciem nierozumnym, insynuujacym innym ludziom jakieś dziwne rzeczy typu czyli uważasz, poprostu nie rozmawiam, mam go od dawna w ignorach, Cohones wróciło do normalności, nie przeszkadzają mi nawet wasze dyskusje z nich bo z pocisków się śmieje a jego wysrywów nie widzę, więc oficjalnie proszę mnie nie wołać do spraw czy cokolwiek innego związanego z tym atencyjnym dzbanem, bo to jest pierwszej wody atencjusz, a wy barany że mu nadal te atencję dajecie i go karmicie tracąc przy tym często nerwy, dajecie się mu dymac, dawajcie nadal, naura, wracam na Roma vs Lazio.


Czyli nie odniesiesz się do tego, że przyznawałes się publicznie iż gnebiles w szkole z kolegami słabszych, bezbronnych kolegów?

Po prostu zrobiłeś elaborat nie na temat?

Idąc Twoim argumentem - właśnie przyznales mi rację.
 
Masz rację. Jak wyszło szydło z wora to wiadomo co robić z takimi. Sam natrząsłem jednego młodego 16-letniego padalca za lumpy jakiś czas temu, jak się dowiedziałem, że mi brachola 10 letniego wyzywa i wygania z boiska.
I tyle w temacie, ale miękkie faje nie zrozumieją, w ich oczach jesteś patus bo pokazałeś gówniarzowi namiastkę dorosłego życia i uświadomiłeś fakt że nie jest królem świata czy tam osiedla, on z tego może wynieść lekcje i to po latach doceni albo zrobi to samo co ty teraz widząc taką sytuację, stanie się lepszym człowiekiem i to doceni po latach jak wróci przypadkowo myślami do tej sytuacji, ale ty w oczach Julek i gości co mieli zwolnienie z wf nadal będziesz patusem, ja uważam że lepiej być patusem niż spierdoleńcem który podąża zgodnie z nurtem głównego przekazu medialnego, ogólnoświatowego.


Jak komuś się nie chce czytać to w jednym zdaniu

Takie sprawy były są i będą na porządku dziennym, każdy ołówek trzeba kiedyś utemperować, a że technika poszła do przodu i debile to nagrywają to jest to osobna kwestia.
 
I tyle w temacie, ale miękkie faje nie zrozumieją, w ich oczach jesteś patus bo pokazałeś gówniarzowi namiastkę dorosłego życia i uświadomiłeś fakt że nie jest królem świata czy tam osiedla, on z tego może wynieść lekcje i to po latach doceni albo zrobi to samo co ty teraz widząc taką sytuację, stanie się lepszym człowiekiem i to doceni po latach jak wróci przypadkowo myślami do tej sytuacji, ale ty w oczach Julek i gości co mieli zwolnienie z wf nadal będziesz patusem, ja uważam że lepiej być patusem niż spierdoleńcem który podąża zgodnie z nurtem głównego przekazu medialnego, ogólnoświatowego.


Jak komuś się nie chce czytać to w jednym zdaniu

Takie sprawy były są i będą na porządku dziennym, każdy ołówek trzeba kiedyś utemperować, a że technika poszła do przodu i debile to nagrywają to jest to osobna kwestia.


A jak wytłumaczysz to, że silny gościu w szkole z kolegami gnębi bezbronnego, słabego chłopaka? I to biją go w grupie?

Dlaczego pochwalasz takie zachowania, i to publicznie?

Jakie masz prawo prawić takie moralne nauki będąc takim człowiekiem? Będącym dumnym z tego, że jest zły i w dodatku jest pizda która w grupie atakuje słabszego?
 
To swietlana, sławna już na forum była @Halibut 2.0 ta z koncertu, stąd chłop ma takie poglądy.
Ciesz się halibut, że cię kopnęła w dupę, poglądy możesz zmienić masz jeszcze czas by zmądrzeć, mogło się o wiele gorzej skończyć.


Ty to nie umiesz żyć bez gimbo prowokacji, z dupy, bez sensu i logiki. Ty chyba dalej z kumplami żartujesz w stylu "Twoja stara, hahaha" albo "co? Gówno hahahaha"
 
Bez sensu. Spokojnie pucybut, jeszcze cię jakiś króliczek może polskości nauczy. Skończ z tą "projekcją". To niezdrowe jest.


Swoją drogą - do jakich moich poglądów piłeś? Z 30 razy udowadniałem Ci, że pisząc coś o mnie piszesz o wymyślonych przez ciebie poglądach, jakich nie mam. Co sobie tym razem wymyśliłeś?
 
Swoją drogą - do jakich moich poglądów piłeś? Z 30 razy udowadniałem Ci, że pisząc coś o mnie piszesz o wymyślonych przez ciebie poglądach, jakich nie mam. Co sobie tym razem wymyśliłeś?
Masz dziury w pamięci już w takim wieku? Za długo spędzasz czas w pomieszczeniach o wystroju czarno czerwonym, ponoć to niezdrowe dla mózgu.
Przecież 10 minut temu poruszałeś sam temat marszu niepodległości i że należy on głównie do jednej partii służąc jako propaganda.
 
Masz dziury w pamięci już w takim wieku? Za długo spędzasz czas w pomieszczeniach o wystroju czarno czerwonym, ponoć to niezdrowe dla mózgu.
Przecież 10 minut temu poruszałeś sam temat marszu niepodległości i że należy on głównie do jednej partii służąc jako propaganda.


Wiec nie możesz napisać, że nie zgadzasz się z tym iż Marsz Niepodległości jest związany głównie z środowiskami nacjonalistycznymi, przez nich organizowany, tylko musisz pisać jakieś wysrywy o Ukrainkach?
Co Ukrainki mają do tego? Jak to powiazales?
Wiesz, że ja podobny pogląd o marszu miałem zanim pojawił się temat Ukraińców w Polsce? Jak temat Ukraińców z 2022 roku miał mieć wpływ na mój pogląd o powiązaniu marszu z narodowcami np w 2015 roku?

Jesteś pierdolnięty xd
 
Wiec nie możesz napisać, że nie zgadzasz się z tym iż Marsz Niepodległości jest związany głównie z środowiskami nacjonalistycznymi, przez nich organizowany, tylko musisz pisać jakieś wysrywy o Ukrainkach?
Co Ukrainki mają do tego? Jak to powiazales?
Wiesz, że ja podobny pogląd o marszu miałem zanim pojawił się temat Ukraińców w Polsce? Jak temat Ukraińców z 2022 roku miał mieć wpływ na mój pogląd o powiązaniu marszu z narodowcami np w 2015 roku?

Jesteś pierdolnięty xd
Ręce opadają, widziałeś chociaż ten filmik z tvn24? Czyli jesteś tak leniwym trutniem, że skomentowałeś mój wpis nie patrząc jaki wpis sam skomentowałem.
:zakręcony:
 
Ręce opadają, widziałeś chociaż ten filmik z tvn24? Czyli jesteś tak leniwym trutniem, że skomentowałeś mój wpis nie patrząc jaki wpis sam skomentowałem.
:zakręcony:


Obojętnie co tam by nie było - w żaden sposób nie może odnosić się do moich poglądów. Fakt, że tego powiązania nie umiesz wskazać najlepiej świadczy o Tobie.

I widziałem. Co to ma zmienić?
 
Dziubek ważnym "elementem uczciwości"

401079846_300927709566625_4598137422426774367_n.jpg
 
Back
Top