Podludzie

kłóci się banda podludzi :awesome:

D058042C-9424-41BF-B35A-10CFA4329A67.gif


Co do waszej kłótni która się wywiązała to Halibut ma trochę racji że zapchanie pół posta kurwami i tego typuto słabe ale fakt faktem to dla mnie ma trochę spierdolony obraz widzenia na świat

Co do tego że marcinos się wpierdolił to trochę żartu nie zrozumiał i ironii tak odczuwam

Oznaczam chłopów żeby nie było że jakiś jotka ze mnie
@marcinos @vitas @Halibut 2.0 @szplin no i dobrej nocy panowie:conorsalute:
Jutro trzeba wstać na pole
 
wpierdolił to trochę żartu nie zrozumiał
Już nie mówię o tym jak po Tobie jechał @marcinos za takie wspominanie o opisywanej osobie bez oznaczania.
Gdzie tu widzisz zart? Ja wiem o co mu chodzi, ale nie jechalem po @szplin a co moze mylnie zrozumiec, a nie chce tego bo go szanuje i lubie. A to, ze grubas uzywa mojej retoryki, to niech to wyjasni dokladniej.
 
Gdzie tu widzisz zart? Ja wiem o co mu chodzi, ale nie jechalem po @szplin a co moze mylnie zrozumiec, a nie chce tego bo go szanuje i lubie. A to, ze grubas uzywa mojej retoryki, to niech to wyjasni dokladniej.
wyjaśniam
widzę go :gdzie: :awesome:

Na serio to raz Hali Cię nie oznaczył i tam zacząłeś go jechać
Użył tu tego samego w formie żartu, dla mnie to było oczywiste bo nawet inwektyw żadnych nie podał :fjedzia:
na zasadzie wing wing:roberteyeblinking:
Zakładam że taki był sens
 
To jest celowe działanie, w policji chodzi o to żeby była odpowiednia ilość papierkowej roboty i spychologi. Posterunki nie mają być skuteczne tylko wykonywać plan w ilości wlepionych mandatów, spraw karnych w toku
jest taka książka Folwark komendanta, gdzie jest wytłumaczona patologia w funkcjonowaniu posterunków. Co ciekawe jednak mandaty drogowe nie stanowią dużej części budżetu państwa -tak jakby politycy na siłę chcieli obniżyć szacunek dla Policji bez większego zysku...
 
O, atencyjna kurwa się uaktywniła po tym jak została niedawno zaorana i przydeptana łopata.

Jak to napisał @vitas o takim zachowaniu - obsesję sobą reprezentujesz.


Już nie mówię o tym jak po Tobie jechał @marcinos za takie wspominanie o opisywanej osobie bez oznaczania.
Masz zostać w tym dziale raku pierdolony, siedzieć cicho i nie wychodzić.

Ulala od razu mi lepiej. :boystop:
 
Pamiętam, jak Cie @Bezimienny wyjaśnił zanim wbiłeś 100 postów, że nie z takimi prowokatormi miał do czynienia i musisz podnieść umiejętności. Ciekaw jestem opinii 3k postów później. Nie jeden dobry chłopaczyna przez Ciebie nabawił się tutaj bólu palca od scrollowania kaszalocie. Kiedy w koncu umrzesz @Halibut 2.0

Skoro Szplin mnie prowokuje tymi zaczepkami, to z Twoich wypowiedzi wynika, że uważasz iż Szplin jest moim multikontem?
Jak inaczej rozumieć to, że uważasz, że ja tutaj prowokuje, skoro zaczęło się od prowokacji Szplina?


Ps. Mylisz opinie z "wyjaśnieniem".
 
Last edited:
Skoro Szplin mnie prowokuje tymi zaczepkami, to z Twoich wypowiedzi wynika, że uważasz iż Szplin jest moim multikontem?
Jak inaczej rozumieć to, że uważasz, że ja tutaj prowokuje, skoro zaczęło się od prowokacji Szplina?
Z moich wypowiedzi wynika, że ogrodzenia murowane wyglądają lepiej niż z siatki drucianej. Ide stąd pa
 
Pamiętam, jak Cie @Bezimienny wyjaśnił zanim wbiłeś 100 postów, że nie z takimi prowokatormi miał do czynienia i musisz podnieść umiejętności. Ciekaw jestem opinii 3k postów później. Nie jeden dobry chłopaczyna przez Ciebie nabawił się tutaj bólu palca od scrollowania kaszalocie. Kiedy w koncu umrzesz @Halibut 2.0
Boże kiedyś wyjaśniałem Szwabów na niemieckim call center to już nic niczego się nie boje, tak to hartuje, polecam każdemu (żaden urzędnik nie jest już groźny) -groził mi nawet jeden z posłów Bundestagu, jak później klienta sprawdziłem -to miałbym się przestraszyć na jakimś forum? :korwinlaugh: :aletoniedomnietak:
Może ktoś jeszcze pamięta to forum insomnia. Oj tam to dopiero miałem zapał do wyjaśniania :brainoverload:
 
  • Like
Reactions: Asa
Velma ze scooby do to lesba. Kocham ten swiat.

Zboczeńcy od zabranej dzieciom tęczy do ich kreskówek? Spoko, oni tylko chcą odwiedzać się w szpitalu, to Korwin będzie gwałcił 8 letnie dzieci!
 

ta menda dla pieniędzy udawałaby nawet syna Kaczyńskiego, jeśli Kaczyński by zapłacił...


Lis wierny uczeń: bezrobotny :korwinlaugh:



A porównania do Goebellsa są nie na miejscu: bo NIemiec przewyższał go intelektualnie i wiele jego myczków jest do dziaj stosowane w mediach. Urbanowi wyszedł ładny pocisk z tymi kocami dla bezdomnych w Nowym Jorku, ale czytanie bez charyzmy z kartki i wizerunek Jaruzelskiego -to nie pachnie geniuszem...
 
Back
Top