Podludzie

To tak jak halibut
Kurwa,ten nawet w polityce musi duskusje o Halibucie prowokować.
Obsesji kompletny brak. :DC:

O, atencyjna kurwa się uaktywniła po tym jak została niedawno zaorana i przydeptana łopata.

Jak to napisał @vitas o takim zachowaniu - obsesję sobą reprezentujesz.


Już nie mówię o tym jak po Tobie jechał @marcinos za takie wspominanie o opisywanej osobie bez oznaczania.
 
Last edited:
O, atencyjna kurwa się uaktywniła po tym jak została niedawno zaorana i przydeptana łopata.

Jak to napisał @vitas o takim zachowaniu - obsesję sobą reprezentujesz.


Już nie mówię o tym jak po Tobie jechał @marcinos za takie wspominanie o opisywanej osobie bez oznaczania.
1 Znowu będziesz płakał,ze cie zaczepiam,a to ty mnie regularnie oznaczasz.
2 To temat o podludziach,a nie polityce,więc pasujesz tu w sam raz.
 
1 Znowu będziesz płakał,ze cie zaczepiam,a to ty mnie regularnie oznaczasz.
2 To temat o podludziach,a nie polityce,więc pasujesz tu w sam raz.


Czekaj.

Zaczepiles mnie w HP, ale ty płaczesz, że Cię zaczepiam xd

No to temat o podludziach dlatego Szplin tu spędza najwięcej czasu. Sam się właściwie okreslij już nie raz niemal oficjalnie podludziem.
 
:beczka:

Screenshot_2022-10-03-17-17-31-831_com.facebook.katana.jpg
 
Już nie mówię o tym jak po Tobie jechał @marcinos za takie wspominanie o opisywanej osobie bez oznaczania.
Po pierwsze, jak kogos zablokujesz, to ja nie widze twoich oznaczen. Po drugie nigdy nie jechalem po @szplin, czego kurwa klamiesz? Calkiem ci sie juz pojebalo tlusciochu? Kurwa nie gadam z toba, gardze toba i nie chce mi sie wchodzic w jakiekolwiek interakcje z toba, bo znudziles mi sie. To chuju wypisujesz do ludzi co to ja o nich nie mowilem, a tego nawet nie widze?
 
Po pierwsze, jak kogos zablokujesz, to ja nie widze twoich oznaczen. Po drugie nigdy nie jechalem po @szplin, czego kurwa klamiesz? Calkiem ci sie juz pojebalo tlusciochu? Kurwa nie gadam z toba, gardze toba i nie chce mi sie wchodzic w jakiekolwiek interakcje z toba, bo znudziles mi sie. To chuju wypisujesz do ludzi co to ja o nich nie mowilem, a tego nawet nie widze?
Przez Twoją ignorancję zacznie topić smutki w alkoholu,dragach, internetowych wysrywach i ukraińskich odbytach. Nie możesz mu tego zrobić :lol:
 
Przez Twoją ignorancję zacznie topić smutki w alkoholu,dragach, internetowych wysrywach i ukraińskich odbytach. Nie możesz mu tego zrobić :lol:
Widocznie cale zycie chodzil smutny, bo wszystko to juz ma za soba. Ale czekaj zaraz wjedzie on caly na teczowo ulaniec i powie, ze zaoral mnie i dlatego nie chce z nim rozmawiac i mam na jego punkcie obsesje ;) P.S grubasie widocznie ten tekst o szczurzycy cie zabolal, bo juz ktorys raz widze, ze wspominasz o mnie, to chyba obsesja. Niepotrzebnie, szczury to bardzo inteligentne stworzonka.
 
Widocznie cale zycie chodzil smutny, bo wszystko to juz ma za soba. Ale czekaj zaraz wjedzie on caly na teczowo ulaniec i powie, ze zaoral mnie i dlatego nie chce z nim rozmawiac i mam na jego punkcie obsesje ;) P.S grubasie widocznie ten tekst o szczurzycy cie zabolal, bo juz ktorys raz widze, ze wspominasz o mnie, to chyba obsesja. Niepotrzebnie, szczury to bardzo inteligentne stworzonka.
Zostałeś zaorany argumentami!
 
Po pierwsze, jak kogos zablokujesz, to ja nie widze twoich oznaczen. Po drugie nigdy nie jechalem po @szplin, czego kurwa klamiesz? Calkiem ci sie juz pojebalo tlusciochu? Kurwa nie gadam z toba, gardze toba i nie chce mi sie wchodzic w jakiekolwiek interakcje z toba, bo znudziles mi sie. To chuju wypisujesz do ludzi co to ja o nich nie mowilem, a tego nawet nie widze?

Stary, rusz trochę łepetynką.
Jechałeś po mnie za to, że o kimś coś pisałem bez oznaczania tej osoby. Skoro za to jedziesz, to z automatu jedziesz po Szplinie, koksiku zakompleksiony, skoro Szplin robi rzeczy, za które jedziesz ludzi.

I tak bardzo nie chcesz wchodzić ze mną w interakcje, że dziś coś do mnie pisałeś xd a od kilku tygodni niepytany dostajesz regularnie amoku w związku ze mną i robisz z siebie kompletna patologie.
 
Last edited:
Widocznie cale zycie chodzil smutny, bo wszystko to juz ma za soba. Ale czekaj zaraz wjedzie on caly na teczowo ulaniec i powie, ze zaoral mnie i dlatego nie chce z nim rozmawiac i mam na jego punkcie obsesje ;) P.S grubasie widocznie ten tekst o szczurzycy cie zabolal, bo juz ktorys raz widze, ze wspominasz o mnie, to chyba obsesja. Niepotrzebnie, szczury to bardzo inteligentne stworzonka.
Czyli twoja matka nawet na miano szczura nie zasługuje? Stoi niżej? No bo chyba ktoś takiej głupoty i wulgarności cię nauczył.

Nic się nie potrafisz zmienić. Jesteś głupi jak wtedy z tym gównem ze zdjęciem.
Skąd ty taki stosunek do ludzi masz? Twoja matka to taka patologia, od niej to wyniosłeś? To jakaś zapijaczona lampucera?


Ps.

Czyli kiedy ty do mnie pisałeś, wspomniałeś o mnie z furia, to przyznajesz, że miałeś obsesję? Tak cię zabolalem? Sam się do tego przyznajesz. Skoro piszesz do mnie od dawna z większą furia i wkurwem niż ja do ciebie, to sam przyznajesz, że cię boli to co pisze w chuj, bardziej niż to co piszesz ty.
Ba!
Ja nigdy się tak nie unosilem jak ty do mnie. M.in dla tego, że twoje obraźliwe teksty są nic nie warte, gdyż to puste słowa(już ci tłumaczyłem dlaczego). Moje jednak do ciebie trafiają, skoro tak reagujesz, tak obsesyjnie i z wulgarnym amokiem.




I znowu.
Właśnie stwierdzasz, że Szplin ma chyba na moim punkcie obsesję. Ale jesteś za głupi by zrozumieć z czego wynika takie stwierdzenie.
 
Last edited:
Stary, rusz trochę łepetynką.
Jechałeś po mnie za to, że o kimś coś pisałem bez oznaczania tej osoby. Skoro za to jedziesz, to z automatu jedziesz po Szplinie, koksiku zakompleksiony, skoro Szplin robi rzeczy, za które jedziesz ludzi.

I tak bardzo nie chcesz wchodzić ze mną w interakcje, że dziś coś do mnie pisałeś xd a od kilku tygodni niepytany dostajesz regularnie amoku w związku ze mną i robisz z siebie kompletna patologie.
FishMac,
Weź ty już lepiej spierdalaj do domu.
Rozjebiesz każdy temat, w którym się udzielasz.
Po chuja się do każdego srasz? Serio nie masz nic ciekawszego do roboty?
 
FishMac,
Weź ty już lepiej spierdalaj do domu.
Rozjebiesz każdy temat, w którym się udzielasz.
Po chuja się do każdego srasz? Serio nie masz nic ciekawszego do roboty?


Czekaj- typ wjechal do tego tematu zrobić w kilku komentarzach obraźliwa tyradę na mój temat, do spółki z Szplinem, ale to ja rozjebuje temat?

Stary, pomysl trochę, czy do mnie to powinieneś pisać, czy do Szplina który regularnie,m.in w tym wątku, z dupy mnie zaczyna zaczepiać obraźliwie, po to bym zareagował?

Czyli Szplin świadomie rozjebuje wątek, ale kurwa masz pretensje do mnie, a nie do niego? Gdzie tu logika?

Wiem, że masz do mnie żal, że wykazałem bezsens Twoich wypowiedzi w sprawie premier Finlandii, no ale kurcze, zachowaj trochę obiektywizmu.


Ps.
Jakbyś był tak mało lotny jak inni. To rozjebalo wątek:

Screenshot_2022-10-03-18-17-44-781_com.android.chrome.jpg
 
To była ta dyskusja kiedy jej broniłeś,że nie zrobiła nic niegodnego jej urzędu,a ona się migdaliła z jakimś typkiem na dyskotece kiedy mąż siedział w domu z dzieckiem?

Faktycznie zaorałeś go w chuj :jarolaugh:


Widziałem tylko film na którym z kimś tańczyła.

@murphyMc

I serio, dwie, trzy osoby które mnie obrażają, obrazaly- to dla Ciebie "każdy" ?
Kolejny bezsens w Twoich zarzutach.
Jeżeli ktoś mnie wyzywa, z dupy, kiedy nawet nic nie pisze, to mam prawo jak najbardziej się przysrać. W przeciwieństwie do tej osoby, której przysrywanie się do mnie popierasz.
 
Last edited:
Żeby nie było są różne związki.Ja tam bym nie chciał żeby moja latała z jakimiś petami po dyskotekach.
Może tobie to nie przeszkadza,że twoja ma czasem ochotę pomacać coś innego,niż konsystencje galarety i jej pozwalasz.
Mnie nic do tego :neildegrassewhoa:

Czyli jak idziesz ze swoją na wesele to zabraniasz jej tańczyć z innymi?
 
Przeczytaj co napisałem jeszcze ze dwa razy.Jeśli nie zrozumiesz nie zamierzam ci tłumaczyć bo:pudziaonicbyniedao:


No jeżeli miałaby iść na imprezę i się z kimś obmacywać to logiczne, że by mi to przeszkadzało. Lecz jakiś zwykły taniec, gdy wiem, że jest nienapierdolona- to raczej nie.
 
Wiem, że masz do mnie żal, że wykazałem bezsens Twoich wypowiedzi w sprawie premier Finlandii,

:juanlaugh:
Jeszcze to: :najmancoty:
Serio, nie mam ochoty bawić się z Tobą w te gierki
Kto kogo zaorał argumentami, kto chce ten znajdzie.
Przypomnę Ci tylko, że to Ty się wycofałeś z dyskusji, tak że ten.

A co do meritum.
To że masz wojnę z kolegą @szplin to każdy widzi, ale powiesz mi na chuj wcinasz w to @marcinos ? Teraz znowu odgrzebujesz jakieś tematy z premier Finalndii ? Na chuj Ci takie krzywe akcje ? Moim zdaniem, i pewnie nie tylko moim takie zachowanie jest pojebane i w dodatku rozpierdala tematy.
Zachowanie godne podudzia.
Bez odbioru
 
:juanlaugh:
Jeszcze to: :najmancoty:
Serio, nie mam ochoty bawić się z Tobą w te gierki
Kto kogo zaorał argumentami, kto chce ten znajdzie.
Przypomnę Ci tylko, że to Ty się wycofałeś z dyskusji, tak że ten.

A co do meritum.
To za masz wojnę z kolegą @szplin to każdy widzi, ale powiesz mi na chuj wcinasz w to @marcinos ? Teraz znowu odgrzebujesz jakieś tematy z premier Finalndii ? Na chuj Ci takie krzywe akcje ? Moim zdaniem, i pewnie nie tylko moim takie zachowanie o jest pojebane i w dodatku rozpierdala tematy.
Zachowanie godne podudzia.
Bez odbioru

Nie wycofałem się z tamtej dyskusji.
Po prostu obydwoje już nic nowego nie pisaliśmy.


Czyli czekaj: Szplin mnie wspomina i mnie wyzywa , ale nie mam prawa odpowiadać bo rozjebuje watek, ale jak ja wspomnę Marcinosa, nie obraźliwie, który też rozpoczął ze mną wojnę, to on ma prawo odpowiadać, ale dalej to ja rozjebuje wątek?

O kurwa.


Myślałem, że jesteś inteligentniejszy, a równasz się z tymi podludzmi, z których niektórzy zresztą są dumni iż są mendami.
Jesteś pieprzonym hipokryta- od kilku tygodni Marcinos mnie regularnie zaczepiał i wyzywał, robił gownoburze, ale jak po tym ja raz w odwecie o nim wspomnę, bez takich wysrywów jak jego- to kurwa ja jestem zły. A gdy on to robil i rozpierdalal tematy to to akceptowales. Gdy robi to Szplin to to akceptujesz.
Gdy ja zareaguje- to masz ból dupy.

Powiedz wprost: uważasz, że oni mogą mnie zaczepiać wulgarnymi wysrywami, a ja nie mam prawa reagować, bo nie. Bo ich lubisz, gdyż są na Twoim poziomie, lub z innych powodów, a mnie nie bo nie lubisz moich poglądów, mnie.
 
Jaka ty jestes wsza. No obrazliwie to nie, po prostu klamiesz, ze powiedzialem o kims cos czego nie powiedzialem. Obrazac to mnie mozesz bo i tak mam cie w pizdzie.

No ja właśnie myślę, że tam to możesz mieć już tylko pizde po takiej ilości chemii.


Jak jesteś tak głupi, że nie rozumiesz ironii jakiej użyłem, a co ci już łopatologicznie wytłumaczyłem, to już nic nie poradzę. Po prostu uwierz na słowo, że nie kłamałem. Inni zrozumieli mój post.

Boli Cie ciągle to, że zostałeś złapany na klamstwie np z tym zdjęciem, i starasz się wykazać, że zrobiłem coś podobnego. Ale to nie wychodzi.
 
No kurwa obrazliwie to nie, po prostu jestes jebanym klamca. I znowu pierdolisz od rzeczy, ze niby nie zaczepilem, a wspomnialem, ze nie obrazliwie, Nie wspominasz, ze przy okazji manipulowales i klamales.


Ty serio tego nie rozumiesz czy udajesz?

Jeszcze raz ci wytłumaczę sens tej szydery:

Jechałeś po mnie za to,że wspominałem o kimś bez oznaczania.
Szplin jedzie po mnie bez oznaczania.
Zrobiłem szydere ze w takim razie jedziesz po Szplinie, skoro robi coś, co uważasz za godne pogardy.

Rozumiesz już?

Ależ on was wszystkich wyjaśnia argumentami :antonio:

Kto ma rozum, wie,że to prawda.
Ty umiesz wyjaśnić tylko "chujem" "debilem" "rimmingiem" i jak jakaś nastolatka, emotikonkiem. Więc dupa cicho.
A jak już próbujesz inaczej, to zostajesz złapany na głupocie, jak w przypadku wysrywów o głosowaniu obywatelskim we Wro.
I po takich nieudanych próbach używania czegos na kształt argumentów - znowu wracasz do wysrywów.
I ci to wystarczy, budowanie atencji wysrywami by mieć lajki od kilku zjebów
 
Last edited:
Back
Top