Podludzie

Zasadnicza wraca oby do łask. To ciekawe co będzie na przydziale jak po samym WKU PTSD.:iamdone:
No napewno. Jestem ogarnięty + kilka lat byłem w związku strzeleckim. Miałbym zmarnować rok czy więcej życia na zjebane wojsko żeby z tymi rurkarzami tam byc :DC: no kurwa na pewno.
Nie wojsko tylko wychowanie w domu i w szkole. Normalnie powinni jak kiedyś ustawiać dzieci do pionu, ja juz tego nie miałem, na szczęście tez nie potrzebowałem ale mama czy wujkowie nie raz opowiadali że w szkole ktoś linijką po łapach dostał itd. W domu tez było krótko. Skończyło by sie julkowanie.


Pomysl rzeczywiscie nie najlepszy, ale wyobrazcie sobie jak przejebane teraz jest byc nauczycielem, wlasnie przez takie julki.
Matematyka to rasizm, biologia to transfobia, a jezyk polski? Moze faszyzm?

Pomysł zajebisty, to wychowanie fizyczne i pownini do tego poważnie podejść. Jak chodziłem do szkoły to 80% dziewczyn nie ćwiczyła tylko z telefonami na ławce przez co nie można było często piłki mocniej kopnąć żeby sie takiej księżniczce nic nie stało. Albo chlopacy którzy budową ciała przypominali dziewczyny albo kulki bo ruch to fee, po co coś robić jak mozna siedzieć, raz na pol roku rzucić kulą, dostać dwóje albo tróję i nara. To po chuj ten wf? Tylko czas z życia zabiera w takiej formie w jakiej jest. A te julki to japierdole, ja miałem "przyjemność" z takimi się uczyć. Głupie kurwy a ludzie biorą ich zjebane zdanie pod uwagę. Tfuuu.
 
Niby taka chudzina a krzyczy do łysego na pełnej ,,pokaż twarz" Pokolenia 2000 plus nie przypomina w ogóle facetów ale gadkę obronna ma się nieźle. :cool:
 

Aborcjonista na stoisku pro-life postuluje... eutanazję dzieci. „Do 4 roku życia mają poziom świadomości psa”​


Aborcjonista na stoisku pro-life postuluje... eutanazję dzieci. „Do 4 roku życia mają poziom świadomości psa”​



1632422889752.png


 
Chuj wie o co chodzi
Nie widzisz ?
Oczy mongoła w następnym pokoleniu będą już Dovvny. Gość za chwilę stanie w jednym szeregu z tym w kolorowych włosach i powiedzą, że należy likwidować dzieci do lat 6 i ludzi powyżej 50ki bo wytwarzają za dużo CO2
 
Back
Top