Podludzie

Od dawna mówie ludziom w pracy, że jak chcą zobaczyć przyszłość to niech sobie wpiszą samą fraze „LIL” w google i klikną grafika. Polecam
 
Ręka w górę kto ma dwie umywalki w łazience bidoki
1631735193200.png
 
Nie wiem czy to tu, ale w końcu niemca biła więc oceńcie sami:


tutaj ciekawiej

:damjan:
 
Nie wiem czy to tu, ale w końcu niemca biła więc oceńcie sami:


tutaj ciekawiej

:damjan:
Jest takie staropolskie porzekadło, i chuj z wami.
 


Niezależnie od podejścia do aborcji, myślałbym, że to dla kobiet trauma w jakimś stopniu. Przy takiej młodzieży jak ta z tego wątku (tylko rzuciłem okiem, bo nie mam zamiaru całego czytać) wiem, że dla nich to jest jak splunięcie. Plucie na religię, która zbudowała naszą kulturę (i znów, niezależnie od tego czy ktoś jakąkolwiek religię wyznaje) też jest bardzo wymowne. Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.
Wwzystko też niezależnie od tego jak bardzo "creepy" jest rozdawanie takich "zabawek"
 
Jestem coraz bardziej za przyjmowaniem uchodźców z Afganistanu a najlepiej Saudyjczyków oni witają takie marsze z saraceńskimi scyzorykami :mamed:
Jakoś w tęczowej Europie nie słychać o pogromach na marszach LGBT dokonywanych przez radykalnych uchodźców.
We Francji, Niemczech czy Belgii ci przywołani przez ciebie uchodźcy zajmuj się korzystaniem z ekonomicznych dobrodziejstw kraju nie głupotami.
To jest ten sam polaczkowy mechanizm myślenia jaki ludzie stosowali twierdząc, że Polscy Kibole będą stanowić armię broniącą Polskich wartości i zasad.
 
Jakoś w tęczowej Europie nie słychać o pogromach na marszach LGBT dokonywanych przez radykalnych uchodźców.
We Francji, Niemczech czy Belgii ci przywołani przez ciebie uchodźcy zajmuj się korzystaniem z ekonomicznych dobrodziejstw kraju nie głupotami.
To jest ten sam polaczkowy mechanizm myślenia jaki ludzie stosowali twierdząc, że Polscy Kibole będą stanowić armię broniącą Polskich wartości i zasad.
Aha
 
Back
Top