Podludzie

Nie chce bronić ‚artystów’, bo wiem ze każdy dobry artysta zarobi sam, tak samo jak inne zawody. Ale wiem tez ze ten czarny PR robią wielkie koncerny elektroniczne, które dostaną po dupie.
czy przeszkadzało wam również jak telewizja i radio walczyło o nieopodatkowanie reklam? Czy po prostu większe było lobby i cohones dupy cicho bo podludzie w stylu stanofskiego tez to popierali? C’mon
 
Nie chce bronić ‚artystów’, bo wiem ze każdy dobry artysta zarobi sam, tak samo jak inne zawody. Ale wiem tez ze ten czarny PR robią wielkie koncerny elektroniczne, które dostaną po dupie.
czy przeszkadzało wam również jak telewizja i radio walczyło o nieopodatkowanie reklam? Czy po prostu większe było lobby i cohones dupy cicho bo podludzie w stylu stanofskiego tez to popierali? C’mon


Tylko że to nie koncerny zapłacą, tylko my płacąc więcej za sprzęt by cfelebryci dostali swoje myto. Jesteś chujowym i każdy ma w dupie twoją twórczość, to zdychaj proste, a nie żebraj o hajs podatnika, bo nikt nie kupuje twoich płyt, książek czy innego gówna. Albo idź jak Kowalski zapierdalać uczciwie na taśmie i miej honor nie wyciągać łap po cudze pieniądze. Tfu na tę ustawę i każdego, kto tego gówna broni.
 
zakończę konwersacje poziomem osób które mi odpisały... w dupie byliście, huja widzieliście. Peace
 
Nie chce bronić ‚artystów’, bo wiem ze każdy dobry artysta zarobi sam, tak samo jak inne zawody. Ale wiem tez ze ten czarny PR robią wielkie koncerny elektroniczne, które dostaną po dupie.
czy przeszkadzało wam również jak telewizja i radio walczyło o nieopodatkowanie reklam? Czy po prostu większe było lobby i cohones dupy cicho bo podludzie w stylu stanofskiego tez to popierali? C’mon
Koncerny elektroniczne nie dostaną po dupie, odbiją to sobie na cenie swoich produktów podnosząc ją o wartość opłaty reprograficznej. Mi nie uśmiecha się płacić więcej za smartfon tylko dlatego, że taki Hołdys, Łepkowska czy Sidney Polak chcą dostawać pieniądze za nic. Dostają tantiemy, zaiksy, pieniądze ze Spotify, ale ciągle im mało.
 
Koncerny elektroniczne nie dostaną po dupie, odbiją to sobie na cenie swoich produktów podnosząc ją o wartość opłaty reprograficznej. Mi nie uśmiecha się płacić więcej za smartfon tylko dlatego, że taki Hołdys, Łepkowska czy Sidney Polak chcą dostawać pieniądze za nic. Dostają tantiemy, zaiksy, pieniądze ze Spotify, ale ciągle im mało.
Kibicujesz Korei?
 
Koncerny elektroniczne nie dostaną po dupie, odbiją to sobie na cenie swoich produktów podnosząc ją o wartość opłaty reprograficznej. Mi nie uśmiecha się płacić więcej za smartfon tylko dlatego, że taki Hołdys, Łepkowska czy Sidney Polak chcą dostawać pieniądze za nic. Dostają tantiemy, zaiksy, pieniądze ze Spotify, ale ciągle im mało.
Niby sprawa oczywista, a jednak...
 
Koncerny elektroniczne nie dostaną po dupie, odbiją to sobie na cenie swoich produktów podnosząc ją o wartość opłaty reprograficznej. Mi nie uśmiecha się płacić więcej za smartfon tylko dlatego, że taki Hołdys, Łepkowska czy Sidney Polak chcą dostawać pieniądze za nic. Dostają tantiemy, zaiksy, pieniądze ze Spotify, ale ciągle im mało.
Hołdys....https://gadzetomania.pl/60467,moj-zart-z-2014-wyplynal-w-2019-lykneli-wszyscy-i-internauci-i-sam-zbigniew-holdys

:waldeklaugh: :antonio:
 
comment_1623252005b7esTwWi49tqgfXlZDt3zu.jpg


:korwinstupid:
 
Przez takie lewe pomysły jak inflacja wypierdoli w kosmos. To będziemy mieli szczęście, jak będzie nas stać na forsowane ostatnio robaczki, bo obawiam się, że tynk ze ścian może być luksusem.
No tak dajmy ludziom po np. 2000zł ot tak, a chleb będzie kosztował 250zł za bochenek.
 
No tak dajmy ludziom po np. 2000zł ot tak, a chleb będzie kosztował 250zł za bochenek.

2000? Czemu nie od razu 200000? Po co w ogóle rozmawiać o takich drobnych, jak można od razu z grubej rury wystrzelić. Skoro taki Musk ma tyle kasy nie wiadomo po co, czy popularni ostatnio bracia Paul, to inni nie mogą? Przecież to logiczne, że nawet jak każdy otrzyma te 200000 to i tak nadal wszyscy będą pracować, bo wtedy to już będzie norma, a każdy będzie chciał mieć jeszcze więcej. Dodatkowo zniesiemy ubóstwo, alkoholizm, choroby weneryczne i wiele innych...
 
Dokładnie, to jest proste jak jebanie. Według szumlewicza przecież wystarczy ustawa żeby znieść ubóstwo.
Wystarczy dekret, że od jutra na terenie Rzeczypospolitej bycie biednym jest nielegalne i karane przymusową deportacją. O 6 rano wszystkimi dostępnymi kanałami nadany zostanie komunikat:
UWAGA! UWAGA! To jest wiadomość dla wszystkich biedaków. Wypierdalać. Pozdrawiam.
 
jakby Staaanoski zapraszał co miesiąc Kapelę, to bym mu płacił stówkę, żeby na wizji wręczał ją Jasiowi.
Za łebkowską bym nie płacił, bo to bezczelne i wyrachowane babsko.
Na Sydneja dałbym dychę.
 
Back
Top