Podludzie

9-VuiWQ.jpeg

images

Ja%C5%9B+Kapela.jpg

5ac58b8fdcaf3625a7dff40f9f726725,750,0,0,0.jpg

16221491041d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3722ba482c8b604097046802da11ccc2e7c.jpg
To jest luj tej co zbierała na tego kompa?
 
"Opis obyczajów za panowania Augusta III", ks. Jędrzej Kitowicz o ukraińskich kozakach, bandytach i zwyrolach, protoplastach współczesnych banderowców:
''Żon nie mieli ani kobiety żadnej między sobą nie cierpieli; a kiedy który został przekonany, że kędy za granicą miał sprawę z kobietą, tedy takowego do pala w kureniu, z którego był, za dekretem przywiązanego, póty tłukli polanami, to jest szczypami drew, póki go nie zabili, pokazując na pozór, jakoby czcili stan czystości; dla czego też nazywali się powszechnie mołojcami, to jest młodzieńcami, gdy w samej rzeczy prowadzili życie bestialskie, mażąc się jedni z drugimi grzechem sodomskim albo łącząc z bydlętami, na które sprośności, samej naturze obmierzłe, nie było żadnej kary, jakby uczynek z kobietą był plugawszy niż z kobyłą albo z krową.''
1622276897864.png
 
Nawet się chujom nie chce sprawdzić wiarygodnych danych, a przypomnę tylko, że moje imię jest wpisane w część adresu mailowego... Kogo oni chcą oszukać? Stare baby nie prowadzą korespondencji emailowej.
Netfłix :putinlaugh:


1622476168612.png
 
O co jest ta cała imba z tamponami? Ktoś chce dotacji, bo więcej wydaje na musową pielęgnację niż faceci, którzy o wiele częściej ulegają wypadkom w pracy niż kobiety?
Nie, koleś usłyszał gdzieś, że niby kobiety żądają dofinansowania do zakupów podpasek/tamponów itp. i się poczuł z tego powodu dyskryminowany xD Więc zaczął wyliczać obfitość przeciętnego okresu i ile tamponów na to schodzi i ile kasy powinna wydać na takie artykuły kobieta. Gość żyje w przeświadczeniu, że kobiety używają max 4 tampony/dzień miesiączki xDDD Wszystko kontruje argumentem, że więcej wydaje na prezerwatywy, a czytając jego wpis od razu wiesz, że w portfelu nosi jeszcze kondoma, którego dostał na osiemnastkę w 2006 roku. Pierdolony
1550779901064.gif


Sam pomysł dofinansowania uważam za niedorzeczny, ale co typ zajebał fikoła intelektualnego, to nie mogłem zdzierżyć.
 
Back
Top