Podludzie

Co tam było?
E5hnsSgXoAI2bIK

Brednie, że muka to symbol KKK i kolo stwierdził, że naklejka na furze to objaw białej supremacji i że zakładają filie u nas. Ogólnie lewackie urojenia.
 
Co to za jakieś homokomando się ujawniło?

Kolejne pedalsko-zoofilskie kamingouty na forum czy to tylko naćpane multikonta tego lachociąga?

::jondance::
 

Attachments

  • IMG_20210707_235757.jpg
    IMG_20210707_235757.jpg
    160.1 KB · Views: 69
Elektryczne samochody to już przesadzone. Teraz chcą nam zabrać mienso. Elyta tworzy kolejne pola do wielkich biznesów
 
Elektryczne samochody to już przesadzone. Teraz chcą nam zabrać mienso. Elyta tworzy kolejne pola do wielkich biznesów
Kto by pomyślał, że "człowiek demolka" będzie realistyczną wizją przyszłości.
 
Elektryczne samochody to już przesadzone. Teraz chcą nam zabrać mienso. Elyta tworzy kolejne pola do wielkich biznesów
W chujową stronę zmierza ludzkość. Zamiast chowu bydła zostanie chów ludzkiego bydła przez elity.
 
Cała ta wasza dyskusja to - :siara:
Wiem. Kiedyś w tym jego temacie wrzuciłem wywiad z Danką, wtedy jeszcze myślałem, że jest normalny, to mnie zjebał żebym wypierdalał itd., dlatego ja mu teraz tak samo, ale i tak myślałem, że załapie, że trochę żartuję i się odnoszę do tamtej sytuacji... to ten mi o matce jebanej przez psa :facepalm: i gdaj tu z typem
 
Wiem. Kiedyś w tym jego temacie wrzuciłem wywiad z Danką, wtedy jeszcze myślałem, że jest normalny, to mnie zjebał żebym wypierdalał itd., dlatego ja mu teraz tak samo, ale i tak myślałem, że załapie, że trochę żartuję i się odnoszę do tamtej sytuacji... to ten mi o matce jebanej przez psa :facepalm: i gdaj tu z typem
No chujowe to było, bez dwóch zdań. Ale z drugiej strony pocieszne Andrzeju jest, że przybiegłeś na skargę i po pomoc do kolegów z tego tematu xD
 
No chujowe to było, bez dwóch zdań. Ale z drugiej strony pocieszne Andrzeju jest, że przybiegłeś na skargę i po pomoc do kolegów z tego tematu xD
Nie przybiegłem po pomoc tylko chciałem zjebać tych dwóch zoofili co go polajkowali a nie chciałem więcej trzody robić w temacie z newsami i tak chodziłem z tym zdjęciem po forum i szukałem miejsca gdzie bym to mógł wrzucić i pomyślałem, że tu będzie jak znalazł :pjelen:
 
Nie przybiegłem po pomoc tylko chciałem zjebać tych dwóch zoofili co go polajkowali a nie chciałem więcej trzody robić w temacie z newsami i tak chodziłem z tym zdjęciem po forum i szukałem miejsca gdzie bym to mógł wrzucić i pomyślałem, że tu będzie jak znalazł :pjelen:
No cóż, dla mnie nadal wyglada to jak powrót do bazy w celu wezwania posiłków :fjedzia:
 
Nie przybiegłem po pomoc tylko chciałem zjebać tych dwóch zoofili co go polajkowali a nie chciałem więcej trzody robić w temacie z newsami i tak chodziłem z tym zdjęciem po forum i szukałem miejsca gdzie bym to mógł wrzucić i pomyślałem, że tu będzie jak znalazł :pjelen:
To napisz im priva że nimi gardzisz, a nie zaśmiecasz temat. Wypierdalaj z tym do tematu o skarzeniu się.
:mamed:
 
Back
Top