Podludzie


Zawsze może się ogłosić na roksie lub jak jest ze śmiedzącej Farszawy to na Odlaotach.
"Kolega z teatru w Uberze" to super podszlifuje sobie język ukra-ski jak się z kolegami na postoju spotka :)
:suchykarol:

Tak na poważnie chyba przyszedł czas by ciężko pracujący ludzie powiedzieli STOP TYM SAMOZWAŃCZYM pseudo elitkommm
 

:siara:
1621942555008.png
 
Oficerzy prowadzący pozwolili kibolom na taką akcję za to, że są posłuszni w czasie ostatniego roku.
 
Bylem na rowerze, okolo polnocy Gdansk Srodmiescie, jade sobie spokojnie sciezka, wracam do domu. a tu przede mna, patrze po calej szerokosci mkna 3 panienki, ale takie pchelki, ze az smiesznie wygladalo jak tymi nozkami przebieraly. Srednia wzrostu ze 150 cm max. Ciemne wlosy, widac i slychac ze nie Polki. Mysle sobie co do kurwy? bo ubrane normalnie nie jak na jakis jogging. Jade dalej i tak z 50 metrow przed nimi trzech typow, przyodzianych we flagi Villareal sie czai na skraju DDR w ciemnosciach. Zziajani na maxa. Dzieci totalne, po twarzach i posturach to ja nie wiem czy oni nawet pelnoletni byli, wszyscy, lacznie z tymi panienkami. Jakim trzeba byc kurwa totalnym kretynem zeby ganiac jakies dzieciaki tylko dlatego, ze ma barwy swojego klubu na sobie i jaki to jest wstyd dla nas wszystkich Polakow. O ile jestem w stanie, jakos tam zrozumiec ten caly ruch kibicowski (tzn im jestem starszy to coraz mniej) to tego typu akcje dla mnie sa kurwa jakas abstrakcja.
:iamdone: :brainoverload:

edit: tzn ja nie widzialem kto ich dokladnie przegonil bo ktos musial ale nie podejrzewam zeby byli to kibice ManU, chociaz chuj wie, moze po porazce siadlo na banie, za bardzo ale stawialbym raczej na naszych betonowych orlow z Gdanska.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top