Podludzie

281028384_2144121172424515_5008255017588120322_n.jpg
co tu było? @osk masz to jeszcze?
 
Brat ma znajomego w Kalifornii i mówił mu , że to się stało w ostatnich latach w Stanach to jest dramat. W mediach nie pokazują co tam się odpierdala na co dzień. Jaki syf, brud na ulicach, jaka przestępczość.
Kierwa, pisałem o tym przed pożarem, w moim temacie. Nikt mi nie wierzył. Kalifornia to jest teraz taki burdel, że chyba już bym wolał mieszkać nie wiem... kurwa, w Bagdadzie albo.... w Warszawie!
 
Kierwa, pisałem o tym przed pożarem, w moim temacie. Nikt mi nie wierzył. Kalifornia to jest teraz taki burdel, że chyba już bym wolał mieszkać nie wiem... kurwa, w Bagdadzie albo.... w Warszawie!
Mam znajomego co 30 lat w Stanach przesiedział, w tym 15 w Kalifornii. Mówi, że od dobrych 10 lat karuzela spierdolenia się mocno nakręca. Dodatkowo twierdzi, że sporo ludzi 40+ przenosi się do innych stanów, bo podatki mocno w górę poszły.
 
Chyba to:
xILBDJKWHSioTycrDcjxjcp95bU3WBoz.jpg


comment_1618497654HkwMutyLH9SMp3eGT2h99t.jpg


1622374777_hnj2fe.jpg


images


1634039686_zk3gyc_500.jpg


comment_1611135322PJegl6Z2euFluv5JR115I7.jpg


comment_1611406599L74NpvTioL7qEqwWHOsLuM,w400.jpg


demi-lovato-oglosila-ze-oni-sa-niebinarni-i-zmieniaja-ich-zaimki-na-oni-ich-piosenkarka-demi-levato-przyznala-ze-w-2018-przedawkowala-co-doprowadzilo-do-uszkodzenia-mozgu.jpg
Bardzo gruby post wrzuciłeś. Kombo spierdolenia konkretne :antonio:

jeśli to prawda, to te bydlaki już wstydu nie mają
za grosz talentu
:beczka:


W necie dopytują czy ktokolwiek ma jakieś dane o tych osobach - jacyś sąsiedzi, koledzy ze szkoły czy cuś... No bo przecież to na pewno nie ukr mordował. Gdyby się okazało, że tuszowanie na maksa jest grane, to grubo
 
Bardzo gruby post wrzuciłeś. Kombo spierdolenia konkretne :antonio:


W necie dopytują czy ktokolwiek ma jakieś dane o tych osobach - jacyś sąsiedzi, koledzy ze szkoły czy cuś... No bo przecież to na pewno nie ukr mordował. Gdyby się okazało, że tuszowanie na maksa jest grane, to grubo
Myślisz, że Ziobro mógłby oszukiwać?! Niemożliwe! To oficjalne dane ministerstwa!
 
Ale dlaczego te zjeby nie chcą na przykład utożsamiać się z rakietą, można by ich wtedy bez problemu wyjebac w kosmos?!
Możliwe, że ktoś się utożsamia.

To koncepcja społecznego redukcjonizmu antropologicznego, w którym tożsamość jest "płynna", ponieważ w tej koncepcji jest ona jedynie konstruktem społecznym. I człowiek jako taki powinien przechodzić od jednej "tranzycji" do kolejnej. Rachel Dolezal, była dyrektorka NAACP z prezencji piegowata blondynka pewnego dnia ogłosiła, że identyfikuje się jako czarnoskóra. Od tej pory jej wygląd trochę się zmienił. Mało tego twierdzi ona, że została adoptowana jako afroamerykańskie dziecko przez białą rodzinę. Oczywiście nie ma na to żadnych dowodów, a jej rodzice stanowczo temu zaprzeczają.


150612092018-rachel-dolezal-split.jpg
 
Back
Top