Podludzie

Brodę ma jak Andrzej z Sanoka. To nie on czasem?
Ja się potrafię zrozumiale wysłowić kiedy mam coś do przekazania ale brodę ma, rzeczywiście, imponującą (choć ta, taka trochę na Marxa :awesome:), moja jednak troszeczkę bardziej ucywilizowana... ale niewiele :redford:
 
Ale przecież ryży niczego nie podpierdolił. Niestety głosujący w ostatnich wyborach nie mogą pamiętać wydarzeń sprzed z gorą dziesięciu lat bo byli gówniarzami z bańką w nosie.
Jeszcze sprawa z "wakacjami od zus". Oczywiście wejdzie to w życie najwcześniej od października tego roku a założę się że realnie na początku 2025 żeby jeszcze zabrać minimum 2k cebulionow w roku kalendarzowym 2024. Jebać tą rudą szmatę.
 
Last edited:
:beczka:
Ciekawe czy mają już aktualną wersję anno tuskini 2024?

Wrzucam starą dla tych, którym się klikać nie chce.

"Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami.
Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione.
Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało.
On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem.
Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka.
I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Kurestwu Jego nie będzie końca.
Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN a ONET będzie zawsze dla mnie wyrocznią."

I jeszcze doklepka dla eks królowej i jej synka króla europy

"Niemiecka Angelo, łaskiś pełna, TIMMERMANS z Tobą, błogosławionaś Ty między socjalistkami,
błogosławiony owoc żywota Twojego, Donald.
Kremlowska Angelo, Matko Donka, obdarowuj ciapatych za nasze teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen."
 
Pierdolony śmieć
IMG_20240524_185915.jpg
 
kurwa nie wierzę , że on nie robi tego dla hajsu z fundacji niszczących tradycję
tak się kurwa stoczyć w życiu, już wolę jebać tę wykończeniówke za dychę miesięcznie niż być takim zjebem dla hajsu, a jeśli on taki jest naprawdę to jeszcze gorzej
 
kurwa nie wierzę , że on nie robi tego dla hajsu z fundacji niszczących tradycję
tak się kurwa stoczyć w życiu, już wolę jebać tę wykończeniówke za dychę miesięcznie niż być takim zjebem dla hajsu, a jeśli on taki jest naprawdę to jeszcze gorzej

Kto to?
 
Sam jestem także szalom :conorsalute:
Mnie trochę obcieli ucha, ale jest spoko, polecam XD

A poważniej to serio się ciesz że nie było komplikacji, bo te się zdarzają a sam zabieg nie ma sensu. A przy komplikacji kończy się to amputacją penisa.

Ale samo obrzezanie dziewczyn wygląda z tego co pamiętam inaczej.
Co to za różnica, człowiek rzeźnik drugiemu człowiekowi odcina coś co wymyśliła natura. No offence, afkors.
 
Last edited:
Back
Top