Podludzie

Nie chcę się wtrącać Panom do tych jakże fascynujących dyskusji, ale jednak nie mogę się powstrzymać przed napisaniem, że większość (być może wszystkie) tezy Freuda zostały obalone, jak Janek przez Glovera. Prawdopodobnie były one (te tezy) efektem ogromnych ilości kokainy, które pochłaniał poczciwy doktor Freud.
:tiphatb:
masz może jakiś dłuższy artykuł lub książkę na ten temat?
 
kurwa ja mam j5 z 2015 roku i jakby nie zbiła mi się szybka od aparatu to nawet bym nie myślał o zmianie. to tylko telefon, ludzi popierdolilo w dzisiejszych czsach.
no ale panny to siedzą z mordami w swoich telefonikach srelefonikach 3/4 dnia, to tylko świadczy, że są podludźmi wobec mężczyzn (w większości)
Ludzi też się wymienia
 
masz może jakiś dłuższy artykuł lub książkę na ten temat?
Chodzi o tę kokainę, tak? Wiele źródeł o tym mówi, ale nie mogę Ci polecić nic konkretnie, bo nie pamiętam - zresztą nie trzeba głęboko kopać - np. artykuł Freuda Über Coca. :arielcry:
617949b9587c4.jpeg
 
Nie chcę się wtrącać Panom do tych jakże fascynujących dyskusji, ale jednak nie mogę się powstrzymać przed napisaniem, że większość (być może wszystkie) tezy Freuda zostały obalone, jak Janek przez Glovera. Prawdopodobnie były one (te tezy) efektem ogromnych ilości kokainy, które pochłaniał poczciwy doktor Freud.
:tiphatb:
Malo tego, cześć jego tez została „poddana rewizji” przez jego córkę Anne, która początkowo pracowała z nim, po jego śmierci kontynuowała jego prace aż w końcu zaczela obalać jego tezy
 
Malo tego, cześć jego tez została „poddana rewizji” przez jego córkę Anne, która początkowo pracowała z nim, po jego śmierci kontynuowała jego prace aż w końcu zaczela obalać jego tezy
To jeszcze tylko dodam, że to wcale nie doprowadziło do zniszczenia tzw. szkoły freudowskiej w psychologii i dzisiaj również możemy spotkać psychologów-freudystów.
 
@GupiRyj - z przyjemnością coś Ci napiszę, kolego. jaki temat życzyłbyś sobie, abym poruszył?

czy możemy na przykład porozmawiać o tym, że kolega @vast zawiesił się na fazie analnej i marzy o tym, żeby wylizać komuś obsranego rowa i zagryźć to kanapką?
Freud miałby tu nie lada przekminę, ale nie wątpię, że i Ty możesz dorzucić swoje trzy grosze.

Marzę żebyś ty mi wylizał swoją szczurzą wargą.
 
To jeszcze tylko dodam, że to wcale nie doprowadziło do zniszczenia tzw. szkoły freudowskiej w psychologii i dzisiaj również możemy spotkać psychologów-freudystów.

spytam z ciekawości: spotkałeś się z psychologami odwołującymi się wprost do Freuda? bo to już wydaje się bardzo odległa i ortodoksyjna szkoła teraz (choć psychoanaliza jako taka istnieje i chyba ma się całkiem nieźle)
ja miałem do czynienia tylko z osobami z podejść post-freudowskich: od Junga i Reicha po Mindella i Lowena. ci dwaj ostatni są obecnie coraz popularniejsi, no ale też są dużo nowocześniejsi od Freuda.
 
spytam z ciekawości: spotkałeś się z psychologami odwołującymi się wprost do Freuda? bo to już wydaje się bardzo odległa i ortodoksyjna szkoła teraz (choć psychoanaliza jako taka istnieje i chyba ma się całkiem nieźle)
ja miałem do czynienia tylko z osobami z podejść post-freudowskich: od Junga i Reicha po Mindella i Lowena. ci dwaj ostatni są obecnie coraz popularniejsi, no ale też są dużo nowocześniejsi od Freuda.
Muszę przyznać, że osobiście się nie spotkałem, ale też nie szukałem. :lol: Znajomy psychiatra opowiadał o swoim koledze psychologu z USA, który odwołuje się wprost do psychoanalizy Freuda i że nie jest on jedynym takim przypadkiem. Nie weryfikowałem w żaden sposób tej informacji, gdyż mówiła to poważna osoba, a mnie to zainteresowało jedynie jako ciekawostka.
 
Ach ta solidarność Madek, które pragną bolca od innych Madek egzotycznego koloru.
 
Ach ta solidarność Madek, które pragną bolca od innych Madek egzotycznego koloru.
Z jednej strony śmieszne jest to, że aktorki czują się w obowiązku publicznie zajmować stanowisko we wszystkich sprawach, a z drugiej, żenujące że przykładamy do tego taką wagę.
Bo zdanie Kurdej-Szatan i Muchy, w kwestii polityki, podboju kosmosu, albo fizyki obchodzi mnie tak samo jak opinia ekspedientki z Biedry.
 
Kurdej-Szatan
o istnieniu tej szatan dowiedziałem się dwa dni temu, z cohones. Muchę kojarzę piąte przez dziesiąte. Kolejny raz chodzi o skalę. Podejrzewam, że mają tweetery, insta, facebooki, a tam dziesiątki milionów obserwatorów, czy dziesiątki lub setki tysięcy?
 
Back
Top