Podludzie

FD-SkfqXsAEXoSd.jpeg
 
Która? Tęczowa? Europejska? Polska? Czy ten "strajk kobiet" naklejony na szybę? :korwinlaugh:
Ta tęczowa wisi cały tam czas. Po tej akcji z podpaleniem poprzednim razem. Te zapewne dołożyli przed marszem. Ostatnim razem to też raczej nie był przypadek.
 
masz gówno w miejscu pęta? po chuj się przyznajesz do tego na tym forum? koledzy nie dadzą Ci żyć

1. Pisze sie pento, nie pęto.
2. Kałowy lód polega na tym, że ja zakładam nogi za głowę, a ty liżesz mi dupę kiedy sram.

Tak więc zrób mi kałowego loda. A później kanapkę.
 
@szczurza_warga , napisz kolego coś jeszcze, dawno mi się tak dobrze kogoś nie czytało! Doceniam też, że nie zaśmiecasz i piszesz w odpowiednim temacie!

@GupiRyj - z przyjemnością coś Ci napiszę, kolego. jaki temat życzyłbyś sobie, abym poruszył?

czy możemy na przykład porozmawiać o tym, że kolega @vast zawiesił się na fazie analnej i marzy o tym, żeby wylizać komuś obsranego rowa i zagryźć to kanapką?
Freud miałby tu nie lada przekminę, ale nie wątpię, że i Ty możesz dorzucić swoje trzy grosze.
 
@GupiRyj - z przyjemnością coś Ci napiszę, kolego. jaki temat życzyłbyś sobie, abym poruszył?

czy możemy na przykład porozmawiać o tym, że kolega @vast zawiesił się na fazie analnej i marzy o tym, żeby wylizać komuś obsranego rowa i zagryźć to kanapką?
Freud miałby tu nie lada przekminę, ale nie wątpię, że i Ty możesz dorzucić swoje trzy grosze.
Nie chcę się wtrącać Panom do tych jakże fascynujących dyskusji, ale jednak nie mogę się powstrzymać przed napisaniem, że większość (być może wszystkie) tezy Freuda zostały obalone, jak Janek przez Glovera. Prawdopodobnie były one (te tezy) efektem ogromnych ilości kokainy, które pochłaniał poczciwy doktor Freud.
:tiphatb:
 
Back
Top