Podludzie


Nie oznaczę, żeby Bobastkowi nie było smutno :matt:
Testy wiedzy w Hotel Paradise były bardzo dobre, chyba, w każdym sezonie.
Potwierdzam
:tysoncoffe:
 
Ciekawi mnie jak to będzie u nas jak Ci idioci opłacani przez Gazprom zaczną się układać na drogach.
Na razie policja ich znosi na pobocze. Co jednak się stanie jak jakaś banda bezrobotnych sojboi położy się przed 25 letnim T4, wypełnionym po brzegi podchlanymi zbrojarzami wracającymi do swoich konkubin po 12 godzinnej zmianie na budowie?
Już ich tam przecież Sebastian jakiś przestawiał. Najgorsze, że komuś puszczą nerwy i potem sam będzie miał problemy przez tych terrorystów
 
Ciekawi mnie jak to będzie u nas jak Ci idioci opłacani przez Gazprom zaczną się układać na drogach.
Na razie policja ich znosi na pobocze. Co jednak się stanie jak jakaś banda bezrobotnych sojboi położy się przed 25 letnim T4, wypełnionym po brzegi podchlanymi zbrojarzami wracającymi do swoich konkubin po 12 godzinnej zmianie na budowie?
Ale od budowlańców to ty się odpierdol!
Chyba, że tych ukrowskich, ale to zwykłe papraki, co nie znaja się na poziomicy
 
Ciekawi mnie jak to będzie u nas jak Ci idioci opłacani przez Gazprom zaczną się układać na drogach.
Na razie policja ich znosi na pobocze. Co jednak się stanie jak jakaś banda bezrobotnych sojboi położy się przed 25 letnim T4, wypełnionym po brzegi podchlanymi zbrojarzami wracającymi do swoich konkubin po 12 godzinnej zmianie na budowie?
IT i menago ajpisidżi wracają do mężów i mają zero zero w wydychanych i czyściutko na płucach?
 
Jebani Amerykanie, może jeszcze kurwa Larę czarną zrobicie?
1713548578394.png
 
Dlaczego dają takim kurwom platformę. Zamieść to w otchłań nicości, olewać w mediach i napierdalać w rzeczywistości aż znikną

na bank jakaś bananowa jebana córeczka lewicującego biznesmenka co wpadła na pomysł polskiej grety
 
Back
Top