Podludzie

Razem z niedoszłymi madkami powinni usuwać :awesome:
tumblr_pt7ih0Far41ypeek3o4_540.gifv
 
Gdy pozujesz na cute alternatywkę, lewaczkę o postępowych poglądach a w rzeczywistości jesteś zgrażyniałą karyną po 30stce i wiesz, że twój czas już minął, więc rozpaczliwie kurwisz się w mediach o jakąkolwiek atencję.

395378239_160849257107398_7020179524910115477_n.jpg
 
Kobiety to jednak złe stworzenia są :matt:


I czym to się różni od wyciągania dzieciaka przez jakaś wioskowką babę wieszakiem? Jaka trzeba być zdesperowaną wariatką żeby poddać się takiej niebezpiecznej procedurze wykonywanej przez drugą idiotkę w fioletowych włosach?
Szczególnie, że zakaz aborcji to jest farsa skoro można w kilka godzin z każdego miejsca w Polsce dojechać do kraju gdzie zabójstwo dzieciaka jest łatwiejsze niż kupienie piwa w sklepie.
 
Widać, że tego dewianta interesuje bałdzo seksualność kilku letnich dzieci... I ta idiotka prowadząca




Dlatego większa wojna powtarzająca się cyklicznie jest potrzebna ludzkości. Jakby musiał siedzieć w okopach, glodny i zabierający ciuchy swojemu zaimkowemu koledze zeby mie umrzeć z zimna, a dookola lezały ciała nieżywych ludzi to zaraz by mu się odwidziało.

Mozecie soboe myślec o mnie co chcecie, ale dla mnie taki osobnik jest do odstrzalu. Czulbym dume i przyjemność gdybym to ja mógł go eksterminować.
:fjedzia:
 
Widać, że tego dewianta interesuje bałdzo seksualność kilku letnich dzieci... I ta idiotka prowadząca




Wydaje mi się, że to niemożliwe żeby być tak popierdolonym, może gość jest na tyle cwany, że robi na tym jakieś siano? Tym bardziej, że jak pokaże go telewizja to dobrze się klika.
Ciekawe gdzie mieszka taki typek i czy chodzi tak po osiedlu?
 
Wydaje mi się, że to niemożliwe żeby być tak popierdolonym, może gość jest na tyle cwany, że robi na tym jakieś siano? Tym bardziej, że jak pokaże go telewizja to dobrze się klika.
Ciekawe gdzie mieszka taki typek i czy chodzi tak po osiedlu?
Ty jak zwykle w szklanej bańce błogiej nieświadomości.
:beczka:
 
Tak bardzo potrzebuję atencji
View attachment 82505
Oo nieeee. Nikt mi nie powiedział, ze moje czyny przynoszą konsekwencje, a palenie cracku to jednak nie był dobry pomysl. Prawda jest taka, ze jakby chciała się zabić to by się zabila, a tak to zwyczajne szukanie atencji bo się okazalo, ze kariery jednak sie nie zrobiło.

Płakać nie będę jak się w końcu zbierze na odwagę
:kis:
 
Zajebiste! W tym jej wpisie jest dosłownie wszystko, kompletna analiza życia i szczęścia silnej i wyzwolonej spod opresji patriarchatu, bogini! Trzeba się tylko wczytać :juanlaugh:
A co ona pali takiego?
Przepraszam za banalne pytanie, ale zachodzę w głowę.
 
Back
Top