Podludzie

View attachment 61376

Sowiński w szpitalu szoku dostanie jak coś się im uplęgnie. Pewnie jakiś świstak.

Jak ten japończyk co do sądu podał tę swoją żonę, bo córka szkaradka a żona po wielu operacjach upiększających.
:juanlaugh:
Jak fiona ze shreka tylko że szkarada na pełen etat a nie tylko w nocy. Jakby tak pokazać te zdjęcia jakiemuś psychiatrze to z miejsca by w kaftan zapakowali bo zdrowa psychicznie osoba to raczej nie jest.
 
@lemmy To co dalej ignorujemy niewygodne fakty, bo to jeszcze margines?

Właśnie przez takie postępowanie teraz się dzieją takie cyrki. Naprawdę w perspektywie 10lat chcesz czegoś takiego dla swoich dzieci?
Ja mówiłem o tym ile osób trans (prawdziwych przypadków) jest statystycznie w społeczeństwie, a jest ich bardzo mało. Niestety lewicę pojebało i na nieszczęściu ludzi pokrzywdzonych przez naturę chcą robić swoje interesy.
 
nie wiem gdzie to wrzucić, nie mamy tematu pt "prawdziwy horror":



jeśli ktoś lubi się śmiać z takich przypadków lub szuka motywacji, by całkowicie utracić wiarę w ludzi? System? Polecam ten kanał. Playlista:



Ciekawe jaka jest skala zjawiska, widać, że to nie są podstawieni ludzie, a jeśli tak - aktorzy doskonali
 
FsvXkJBWIAUCssf.jpeg
 
Czy da się zablokować jakoś dla mnie skórę , podludzi i tematy o KSW? Trzeba zacząć na starość dbać o zdrowie psychiczne. Do tego te zawały , udary, nadciśnienie i inne świństwa?
Jedynie dać ignora osobie która założyła dany temat. Debilne ale na tym forum wszystko jest debilne.

I nikt z tym nic nie chce robić
:jimcarrey:
 
Po prostu jak będziesz widział kogoś z kolorowymi włosami to zapierdol mu bułę na ryj. Dzień od razu będzie lepszy.
Widzisz na wiosce na którą spierdoliłem z Poznania 11 lat temu takie wynaturzenia nie mają miejsca. Nie mam też telewizji, gazet nie czytam. Internet tylko samochody , MMA, boks, konsole i akwarystyka. Mój błogi stan nieświadomości zburzyły tematy na cohones. Podludzie i skóra.
 
Widzisz na wiosce na którą spierdoliłem z Poznania 11 lat temu takie wynaturzenia nie mają miejsca. Nie mam też telewizji, gazet nie czytam. Internet tylko samochody , MMA, boks, konsole i akwarystyka. Mój błogi stan nieświadomości zburzyły tematy na cohones. Podludzie i skóra.
Pamiętaj, żeby otaczać się ludźmi, którzy nie będą Ci włączać love island :awesome:
 
Back
Top