Podludzie

Wiem, że post pod postem ale....




Kurwa. Typowa Julka. Jestem przekonany, że typ krytykuje pis iż nie wpuszcza do Polski muslimow.

ja rozumiem że u nas dobrze nie jest
Ale kurwa porównywać to do tego co sie dzieje w państwach islamskich to jest żart w dodatku mało śmieszny
Właśnie niech te kurwy feministki wyzwalają kobiety tam to zobaczymy czy będą chętne do głoszenia swoich sloganów
 
Jedna z moich ulubionych podludzi. Chodź trzeba przyznać, że zdarzało jej się przyznać do błędu.
Pięknie wyjaśniona. I nawet włączyła się w dyskusję, lecz jak dziecko we mgle.

To moze on niech zostanie, a ona niech wypierdala tam gdzie jej bedzie lepiej.



No to helmuty nie poruchają.

Czyli nie ma nawet po co jechac do niemiec. Chyba, ze na inwazje.
 
Cholera straszne: musze przyznać rację Staśko, co za głupi zwyczaj z tymi wywiadami samochodowymi

Ale kuźwa przegapiłem te rundki, bo chciałem zadzwonić i zapytac się Staśko, że skoro uważa, że praca dziwki jest jak każda inna to czy na luzie można jej w realu powiedzieć ,,w burdelu dużo kasy byś zarobiła" :korwinlaugh:
 
To są prawdziwe bohaterki i feministki. Takie chętnie zaproszę do Europy gdy będą uciekać przed represjami.
Wrzucam to w kontrze do naszych cip których największym problemem jest brak jeszcze większego uprzywilejowania.

FdeXvLXVQAA4puF.jpeg
 
A ten to aż do Mieszka się musiał cofnąć żeby czymś na Polskę nasrać i chyba coś z Krzywoustym popierdolił i chyba na szwabów by musiał nasrać

Pomylil podstep niemcow na zdobycie Glogowa. I nie wydaje mi sie, zeby w Polsce ktos celebrowal zdobycie Moskwy. Dla wiekszosci to maly epizod z zamierzchlych czasow i malo kto o nim pamieta. Za to ruscy cale swieto sobie stworzyli wokol tego wypedzenia.
Zabrac chujowi paszport i niech wraca do swoich.
 
Last edited:
Pomylil podstep niemcow na zdobycie Glogowa. I nie wydaje mi sie, zeby w Polsce ktos celebrowal zdobycie Moskwy. Dla wiekszosci to maly epizod z zamierzchlych czasow i malo kto o nim pamieta. Za to ruscy cale swieto sobie stworzyli wokol tego wypedzenia.
Zabrac chujowi paszport i niech wraca do swoich.
Cooo? W chuj razy słyszałem o tym, że jako jedyni zdobyliśmy Moskwę (co jest nieprawda) i w ogóle. Oprócz husarii to chyba ulubiona historia narodowców.

Jest prosty sposób na to, wyjebać z domu i po zawodach. Na chuj trzymać takiego pasożyta?
Ciekawe czy byłby pozew o alimenty. Gdzieś w USA była podobno historia, że biedna Julka nawrzucala na wszystkim mężczyzn i jej tata się wkurwił.
 
To chyba odpowiedni dział dla tego znaleziska:facepalm::


No to chuj. Pozamiatane.
Cooo? W chuj razy słyszałem o tym, że jako jedyni zdobyliśmy Moskwę (co jest nieprawda) i w ogóle. Oprócz husarii to chyba ulubiona historia narodowców.
Ty slyszales. Ja slyszalem. Ale przejdz sie po ulicy i zapytaj szarego czlowieka. Cala historia wokol Dymitriad, przynajmniej za moich czasow, nie byla zbyt szeroko, jesli w ogole, omawiana.
 
Muszę się zapytać. @Halibut 2.0 to mogę takiej zajebać sęka na łeb czy nie mogę, bo będę chujem ?
:beczka:w końcu chcą równouprawnienia.


Szczerze, to ja w pierwszej kolejności bym pomyślał, że to chora psychicznie osoba która dostała ataku, może nie wzięła leków. Więc nie, nie możesz takiej osobie zajebac :p
 
Szczerze, to ja w pierwszej kolejności bym pomyślał, że to chora psychicznie osoba która dostała ataku, może nie wzięła leków. Więc nie, nie możesz takiej osobie zajebac :p
:childcry:
A jak identyfikuje się jako osoba która nie wierzy w choroby tylko widzi niedojebana umysłowo amebę?

Żarcik. Pozdrawiam cieplutko, ale jakby na mnie się TO tak darło to liścia jak kawuski bym pewnie wypłacił.
 
:childcry:
A jak identyfikuje się jako osoba która nie wierzy w choroby tylko widzi niedojebana umysłowo amebę?

Żarcik. Pozdrawiam cieplutko, ale jakby na mnie się TO tak darło to liścia jak kawuski bym pewnie wypłacił.


No dlatego tacy ludzie często mają problem bo dostają niesłusznie wpierdol. Najgorzej chyba mają ci z zespołu touretta. Mam w pracy takiego ziomka. On na szczęście nie wyzywa ludzi w tych atakach, tylko wygaduje jakieś bzdury i rusza szybko głową.
 
O co tu kurwa chodzi? Mój mózg tego nie ogarnia
Wciela sie w kolejkę i koleś zwrócił jej uwagę. Tej odwalilo, zaczela gadac ze ja dotknął a niedawno byla zgwałcona i nie może znieść meskiego dotyku. Na dodatek rzucała zakupami tego typa. Ameryka..czego Pan nie rozumiesz?
 
Wciela sie w kolejkę i koleś zwrócił jej uwagę. Tej odwalilo, zaczela gadac ze ja dotknął a niedawno byla zgwałcona i nie może znieść meskiego dotyku. Na dodatek rzucała zakupami tego typa. Ameryka..czego Pan nie rozumiesz?
Dla tego chłopa nagrywającego to było tak kuriozalne, że aż sie zapytał czy to prank...

Postepowy świat...
 
Back
Top