Podludzie

Czytałem, że to fejk/prank i tak naprawdę ich kolega to był, który trzymał sklepową kiełbę a nie menelski kutang
 
Już widzę nagłówki w wiadomościach „Gimnazjalista dla żartu obciągnął kiełbasę koledze”
No właśnie niezależnie jak było naprawdę to i tak w żadnych wiadomościach tego nie sprostują. Ojebanie kabana kloszardowi bardziej się klika i większe emocje wywołuje
 
No właśnie niezależnie jak było naprawdę to i tak w żadnych wiadomościach tego nie sprostują. Ojebanie kabana kloszardowi bardziej się klika i większe emocje wywołuje



Czytałem, że to fejk/prank i tak naprawdę ich kolega to był, który trzymał sklepową kiełbę a nie menelski kutang


Z drugiej strony pisały to osoby które to niby widziały na żywo. Jeżeli tak- ciężko pomylić menela z uczniem.
Chociaż...w sumie może nie tak ciężko xd
Na filmie też ta "kiełbasa" dość realistycznie wygląda. Ale dużo może podpowiadać mózg.
 
Czytałem, że to fejk/prank i tak naprawdę ich kolega to był, który trzymał sklepową kiełbę a nie menelski kutang
Mleko się rozlało, nikt już w pranka nie uwierzy.


Nawet jest to tylko dziwaczne zachowania, to te dotykanie obslizglymi łapami czyjeś twarzy jest obleśne.




Jeśli to prawda to
:antonio:

To raczej standarowa procedura przy ew. narkomanii i czy leczeniu np antydepresantami. Qrwiszcze z wyborczej robią hałas
 
  • Like
Reactions: q.
Ciekawe czym go tak wkurwiła.
Podobno 400 ojro jakiejś tam jej renty miesięcznie zjeb przytulał...
zawsze-mialem-leb-do-interesow-ricky-chlopaki-z-barakow.jpg
 
To coś serio jest w Konfederacji?
Przecież to poziom Panasiuka i Rossa.
Nawet Russia Today nie jest tak debilna w swoich kłamstwach i propagandzie.
Kiedyś myślałem, że ci ludzie trolluja, dla beki. Wiecie, Ross potrafił wrzucać fotomontaże z Zelenskim, z widocznymi dla każdego przycieciami, cały czas relacje o tym, iż Putin wygrywa na Ukrainie, dobrowolnie się wycofuje i wybija dziesiątki tys Ukraińców, samemu tracąc, uwaga, kilkunastu żołnierzy. Myślałem, że to robią dla jaj.
Ale ten typ jest przewodniczącym gdzieś tam Konfederacji.
Jak moze nie być wstyd ludziom na nich głosowac, czy Konfederacji mieć takich podludzi w szeregach.
 
To coś serio jest w Konfederacji?
Przecież to poziom Panasiuka i Rossa.
Nawet Russia Today nie jest tak debilna w swoich kłamstwach i propagandzie.
Kiedyś myślałem, że ci ludzie trolluja, dla beki. Wiecie, Ross potrafił wrzucać fotomontaże z Zelenskim, z widocznymi dla każdego przycieciami, cały czas relacje o tym, iż Putin wygrywa na Ukrainie, dobrowolnie się wycofuje i wybija dziesiątki tys Ukraińców, samemu tracąc, uwaga, kilkunastu żołnierzy. Myślałem, że to robią dla jaj.
Ale ten typ jest przewodniczącym gdzieś tam Konfederacji.
Jak moze nie być wstyd ludziom na nich głosowac, czy Konfederacji mieć takich podludzi w szeregach.
Przecież całą konfederacja jak i lewica to kopalnia dla tego tekstu.
 
Powiem wam tak panowie, cel światowych elit został osiągnięty, społoczeństwa są tak zidiociałe, że już nie ma nadziei
Ludzie zachowują się gorzej niż zwierzęta, a wtłumie to już w ogóle
Nigdy więcej nie jadę autobusem w godzinach szczytu (że też kurwa dałem się namówić na tego lolka w pracy....) Warszawa 2022 miasto ukraińców, czarnuchów i wypranej młodzieży, a obok w beemkach na sygnale ruchacze narodu dumni z festiwalu spierdolenia, który reżyserują
 
Powiem wam tak panowie, cel światowych elit został osiągnięty, społoczeństwa są tak zidiociałe, że już nie ma nadziei
Ludzie zachowują się gorzej niż zwierzęta, a wtłumie to już w ogóle
Nigdy więcej nie jadę autobusem w godzinach szczytu (że też kurwa dałem się namówić na tego lolka w pracy....) Warszawa 2022 miasto ukraińców, czarnuchów i wypranej młodzieży, a obok w beemkach na sygnale ruchacze narodu dumni z festiwalu spierdolenia, który reżyserują
Amen.
 
Powiem wam tak panowie, cel światowych elit został osiągnięty, społoczeństwa są tak zidiociałe, że już nie ma nadziei
Ludzie zachowują się gorzej niż zwierzęta, a wtłumie to już w ogóle
Nigdy więcej nie jadę autobusem w godzinach szczytu (że też kurwa dałem się namówić na tego lolka w pracy....) Warszawa 2022 miasto ukraińców, czarnuchów i wypranej młodzieży, a obok w beemkach na sygnale ruchacze narodu dumni z festiwalu spierdolenia, który reżyserują
Ale jaranie lolka na robocie to już nie idiotyzm? Mam nadzieję, że jakieś chociaż gówno roboty robisz, a nie coś poważnego najarany.
 
Back
Top