Podludzie

To ta lepsza i fajniejsza część Polaków - europejczycy. Młodzi, taka babacia Kasia np., wykształceni na politologii i kulturoznastwie, z dużych miast do których przyjechali z tych małych i te sprawy. No i 8 gwiazdek (to ważne, sam tam kupowalem, świetny sklep z fotelikami samochodowymi), wiadomix. Stuhr, wyborcza i tvn i Karateka.
:roberteyeblinking:
 
Ta sama akcja co w Pozku


Te plebiscyty to zawsze jest padaka- w czasach przed internetowych i tak były niemiarodajne, bo wygrywali ci których promował organizator plebiscytu(jeżeli organizowała wyborcza, i numery SMS na kandydatów były w tej gazecie, to wiadomo jaki profil wygra, to samo gdy plebiscyt organizowało by prawicowe medium), w czasach internetu to już w ogóle zależy kto kogo bardziej strolouje. O, np w tym przypadku zwycięża wygrał, chociaż prawdopodobnie większość głosujących nawet nie wiedziała o istnieniu tej księgarni, ale zagłosowano by zobaczyć ból dupy wyborczej.
 
Onet i kolejna odsłona cyklu robienia z kobiet prostytutek, niszczenia rodzin itd... Fajnopolacy lubią to!

Mi się podobają te określenie. Profesjonalna kochanka, sex workerka zamiast kurwy czy dziwki.
 
Mi się podobają te określenie. Profesjonalna kochanka, sex workerka zamiast kurwy czy dziwki.


O ile do jakiś only fans, Showup czy Domin(te które w ogóle nie uprawiają seksu), typ na telefonie to sex working bardzo mi pasuje(na pewno bardziej niż kurwa) to do prostytucji już nie.
No i nie możesz też wymagać by media używały określeń- dziwka, kurwa. Po prostu prostytutka. Jest neutralne i sensowne.
 
Macierewicza nikt ostatnio nie nominował? Znowu potwierdził, że jest mitomanem i osobą głęboko zaburzoną psychicznie. W wykazie zaburzeń, przy haśle "zespół Delbrücka", powinna być jego fota. Nie mówiąc o tym, że pewnie działa jako ruski agent od kilkudziesięciu lat.
 
+1. Jestem coraz bliżej decyzji o zmianie tego kurwidołka, co roku coraz więcej pracuję, a mam wrażenie, że coraz mniej zarabiam. Powoli mam dość utrzymywania darmozjadów z moich podatków.
Ja już w zeszłym roku zawinąłem w pizdu JDG. Nie opłacało mi się mimo wspaniałej grubo reklamowanej "obniżki" na paliwo.
Ale weź wytłumacz bezrobotnym/emerytom wyborcom pisu, albo korpo szczurom, że obniżka vatu to faktyczna podwyżka dla przedsiębiorcy.

:childcry: W przyszłym roku się zaczną zwolnienia na potęgę (podwyżka minimalnej! SIC) ciekawe czy mądre głowy zrozumieją czemu.
 
osoby z tatuażami na szyi ala Bractwo Aryjczyków -gardzę

+1. Jestem coraz bliżej decyzji o zmianie tego kurwidołka, co roku coraz więcej pracuję, a mam wrażenie, że coraz mniej zarabiam. Powoli mam dość utrzymywania darmozjadów z moich podatków.
niektórzy zaczynają się bawić mocniej w pracę zdalną w Polsce ale dla firm zagranicznych w EUR/USD: w sumie mniejsza pensja w EUR może być stabilniejsza niż w złotówkach :iamdone: Tajlandia sprytnie zaczyna z tego korzystać ściągając osoby pracujące zdalnie.
 
Back
Top