Początki BJJ/Korzystanie z Siły

Chłop oszalał, syn kulczyka, szkoleniówki od danahera za darmo rozdaje ;)
a poważniej - Danaher zajebisty gość, szkoleniówki top, ale dla mnie jego akcent po 5minutach zaczyna być męczący a po 10 zaczynam szukać innego zajęcia
 
Swoją drogą jeśli ktoś ma Half Guard Passing And Dynamic Pins: BJJ Fundamentals - Go Further Faster By John Danaher. To oczywiście bym się zesrał ze szczęścia i oczywiście jeszcze raz dziękuję Roshi z te leglocki wtedy, bo trafia do mnie Danaher i trochę podrasowałem swoją technikę dzięki tej szkoleniowce i wchodzą jak w masło
 
A co tam masz coś od Wardziaka?
duzo jest szkolen
war.png

Swoją drogą jeśli ktoś ma Half Guard Passing And Dynamic Pins: BJJ Fundamentals - Go Further Faster By John Danaher. To oczywiście bym się zesrał ze szczęścia i oczywiście jeszcze raz dziękuję Roshi z te leglocki wtedy, bo trafia do mnie Danaher i trochę podrasowałem swoją technikę dzięki tej szkoleniowce i wchodzą jak w masło
Dyche dasz... pierwszy chlasz :fjedzia:

napisz jak pobierzesz.
 
Dzień dobry @Roshi czy instruktaż Systematically Attacking The Guard By Gordon Ryan do pobrania masz może w swojej potężnej wideotece? Swoją drogą czuję się jak Son Goku, który prosi o kolejne porady (naprawdę staje się coraz lepszy dzięki temu wszystkiemu)
 
Pobrane! Włosów to mam aż za dużo. Dziękuję bardzo za sięgnięcie do wideoteki i poświęcenie czasu na wrzucenie tego nam :conorsalute: Jak zostane mistrzem świata to w wywiadzie podziękuję Tobie, a jak nie zostanę to chuj :jjsmile:
 
Dobry wieczór w tą naszą piękną majówkę. Jak zwykle przychodzę pozawracać głowę :lol: Mianowicie czy mógłbym poprosić Pin Escapes & Turtle Escapes: BJJ Fundamentals - Go Further Faster By John Danaher jako, że do mnie ta łysa głowa najlepiej przemawia. Sensei @Roshi może Ty przyjacielu jak zwykle pomożesz?
 
Dobry wieczór w tą naszą piękną majówkę. Jak zwykle przychodzę pozawracać głowę :lol: Mianowicie czy mógłbym poprosić Pin Escapes & Turtle Escapes: BJJ Fundamentals - Go Further Faster By John Danaher jako, że do mnie ta łysa głowa najlepiej przemawia. Sensei @Roshi może Ty przyjacielu jak zwykle pomożesz?
Pewnie jest, jak będę na chacie to sprawdzę ;)
 
Back
Top