Początek KSW 29

nie pamiętam jak to było na ksw 26 ostatnim na jakim byłem ale wydawało mi się, że undercard był szybciej niż weszła transmisja ot co. dlatego mnie troche dziwi, ze transmiska od 19 30 a walki w tym undercard od 20
 
Ja i tak wchodzę wcześniej jak zawsze bo zazwyczaj mniejszy tłok niż godzine przed samą galą.

Gdyby ktoś szukał miejsca parkingowego obok hali to niedaleko są M1 Centrum handlowe, Decathloni i Plaza także nie powinno byc problemu z zaparkowaniem auta.

@kaczka41 gdzie dokładnie siedzisz bo wydaje mi się że gdzieś niedaleko mnie z tego co pisałeś :)
 
Gdyby ktoś szukał miejsca parkingowego obok hali to niedaleko są M1 Centrum handlowe, Decathloni i Plaza także nie powinno byc problemu z zaparkowaniem auta.

Gdybyś wiedział jak to działa to byś tak nie mówił :)
Temat już był poruszany tutaj na forum, a więc za pozostawienie na parkingu przy M-1 życzą sobie 50 zł, chyba, że zrobisz zakupy w dowolnym sklepie na jego terenie za minimum 30zł
Decathlon życzył sobie podczas mistrzostw w siatkówce nawet 100zł. Pod Plazą CHYBA nic...
 
Ja mam C14, bo to chyba najtańsze bilety były, a moim zdaniem i tak bardzo drogo. Na KSW24 byłem w lepszym sektorze a zapłaciłem 2x mniej. Mam nadzieje, że widoczność będzie znośna.
 
Ale podobno w Kraków Arenie jest bardzo dobra widoczność z każdego sektora. Tylko wiadomo, im dalej tym mniejsza klatka i zawodnicy. W razie czego na ekranach na pewno będzie dobrze widać, najważniejsza jest atmosfera:)!
 
Ja wlasnie ciekawy jestem o rozmieszczenie tych ekranów. Bo na każdej hali jest inaczej ;). Jak dotąd najabardziej mi się podobało ich rozmieszczenie w Ergo Arenie.
 
Podejrzewam, że jak przystało na najnowszy obiekt w Polsce, rozmieszczenie ekranów będzie jak najbardziej komfortowe:)
 
Co do ogladania walk z daaaleka:
Jaka by nie byla spwcyfika hali,to z daaalwkich rzedow i tak po pewnym czasie,czesciej sie na ekran patezy niz na klatkę.
Ewentualnie,jak są mega emocje w walce ( np. Iro ostatnio), to jeszcze moze byc. W innym przypadku,odradzam dalekie miejsca.
 
Ostatnio jak miałem dalekie miejsca to podczas walki w stójce patrzyłem na ring, a akcje parterowe oglądałem na ekranie. Tak czy inaczej, nawet gdyby była słaba widoczność dla mnie najważniejsza jest obecność i emocje na hali:)
 
Ja nigdy nie miałem problemy z kolejkami przy wejściu na halę. Może i jakieś tam kolejki są, ale naprawdę idzie to bardzo sprawnie. Planuję jakoś o 18:30 wchodzić na halę. Ktoś wyżej pisał, że piwo będzie tylko na 4 ostatnie walki. Nie wiem skąd ta teoria, osobiście nie spotkałem się z czymś takim. A co do miejsc to według mnie to praktycznie gdzie by się nie siedziało to walkę w parterze ogląda się wygodniej na telebimie.
 
Sinu, z C14 powinno być świetnie widać, który rząd? Byłem na MŚ w siatce na C13 i było mega, ekrany praktycznie przed Tobą. Kraków Arena zdecydowanie sprzyja oglądaniu widowiska centralnie ułożonego (ring, klatka, boisko) również z wyższych rzędów.
 
Faktycznie, piwsko od razu nie jest w sprzedaży. Dopiero potem.
Ciężko wnieść alko tak w ogóle. Najlatwiej jakąś małpkę i to potem rozrobić :D GOtowce w pół litrowej /litrowej coli, cięęężżko. raczej cofną. Nawet damskie torebki trzepią dość dokładnie. Jedyna szansa , to w damskiej torebce, jakoś dobrze małpeczke ukryć, ew w gaciach - zawsze możesz powiedzieć, że Ci przed Pudziannem bryknął :D
Tylko co to jest małpeczka... :(
;)
Aparatów z wymienną optyka wnosić też raczej nie pozwolą, a komórki chujowo robią fotki na hali - moja przynajmniej. Snickersy i inne takie, gdzieś w kieszeni da się wnieść - raczej się nie czepiają. Takze dużych apartów/kamer nie radzę zabierać, chyba że auto blisko, bo potem nie ma co z tym zrobić (choć pewnie mają jakiś depozyt...płatny pewnie...
Co jeszcze....hmmmm....Do kibla, albo do sklepiku najlepiej wyjść np. po zakończeniu walki, jak ogłaszają werdykt - potem, a zwłaszcza jak ogłaszą przerwę, to stonka ciągnie się i kolejki są. Najlepiej zakuki zrobić przed galą i nie krążyć (ew. potem na szybko do kibla). Tylko że czasem jest coś na ciepło, więc przed galą to zjeść a na potem, coś innego wziąć. Ale i tak się szykujcie na krążenie ludzi w rzędach, zasłaniajcych Wam widoczność, praktycznie non stop, a zwłaszcza na początku prelimsów. Wkurwia - ale co zrobić.
 
Tak jest tam depozyt, 20zl kosztuje. Pamietam wlasnie jak ochroniarz powiedzial przyjaciolce ze musi tam zostawic aparat, ale obylo sie ze nie musiala.

I jak chcecie tam coś kupić na miejscu to tylko za pomocą gotówki.
Kartą nic tam nie kupicie niestety o_O
 
W Sopocie depozyt był 50 PLN.
Do kibla jak jest blisko to można na szybkiego skoczyć jeszcze w przerwie pomiędzy rundami.
Niby jest napisane że nie wolno aparatów profesjonalnych, ale jakiś lepszych nie lustrzanek też się czepiają.

@kaczka41

Gdzie siedzisz na gali i czy będziesz na ważeniu??
 
Ale i tak się szykujcie na krążenie ludzi w rzędach, zasłaniajcych Wam widoczność, praktycznie non stop, a zwłaszcza na początku prelimsów. Wkurwia - ale co zrobić.

Mam bilety w pierwszym rzędzie, to może nie będą krążyć :D
Będziesz miał koszulkę z kaczką ?
 
Oj już nie bądźcie tacy ciekawi , gdzie , kto i w ogóle.
Ps. Jak ktoś śledzi forum dokładnie, to wrzucałem bilety + odp. Vorankowi, więc wiadomo, gdzie siedzę mniej więcej. A i tak @Masu mnie straszył kiedyś , że chce na mnie kilka trików z rugby poćwiczyć, więc i Wam więcej nie zdradzę ;)

Co do pierwszego rzędu, to powiem Wam, że też takowy zająłem swego czasu (Torwar chyba) i było jeszcze gorzej z Tymi ludźmi, niż wyżej! więc reguły ni ma. Na dole, to Ci z płyty się wałęsają :mad:
 
Jesli @kaczka41 nie chce sam zdradzić to ja powiem tylko tyle, że jest to jeden z sektorów A1, A10, A11, A20. Sam zresztą też tam będę siedział

Kto czyta dokładnie forum ten wie gdzie :)
 
kto będzie na ważeniu ? może by jakiś krótki meeting czy coś ? bo to w sumie będzie młoda godzina to przyjezdni może by się na jakąś wycieczkę po krakowie wybrali ?
 
Back
Top