Początek KSW 29

@Baasteek, nie wiedziałem o tym piwie. Nie zwróciłem uwagi na to wcześniej. Widocznie zawsze kupowałem piwo po 22 :D Z tymi snickersami to już Kaczka nie przesadzaj, żeby batoniki na lewo wnosić. Fanem Wujka nie jestem, ale tu pewnie z nim bym się zgodził, że to szczyt cebulandii :) Ja będę już na ważeniu :)
 
Ja na hali pierogów ruskich też nie widziałem, ale nie będę ich z tego powodu wnosić pod pazuchą.
 
Przyjezdni przyjada pewnie w sobote,albo tak jak ja,wieczorkiem w piatek

ja się mierzę na doładowanie kolekcji autografów więc w piątek nad ranem start z domu, żeby na 12 być w krakowie a później cały dzien i jeszcze jeden dzień na zwiedzanie miasta. jak ogóry zza oceanu na ksw :D Turystyka z chwilą na mma :D
 
@Painkiller, ja tak samo tylko bardziej na foty niż autografy. Ogólnie to miałem jechać gdzieś z dziewczyną na weekend i tak to wymyśliłem, że wyszło KSW i jednocześnie weekend we dwoje i wszyscy zadowoleni :D
 
@Painkiller
Jak sie wybierasz na ważenie to najlepiej poczekaj do samego końca, aż zawodnicy wyjdą do mediów po ważeniu tak jak w Szczecinie. wtedy będzie najłatwiej bo znakomita większość widzów ucieknie od razu po ważeniu, a tak nie będziesz miał z Twoim zadaniem kłopotu :)
 
Z mojej wiochy do Krakowa w hoooj daleko. A jeezcze musimy mlodego odstawic do przedszkola i mloda do budy :-/
 
widzę, że wielu użytkowników Cohones wybiera się na ta galę. W każdym bądź razie pewnie połowa z Was kupiła bilety, gdy rozpiska była w miarę konkretna...
 
Do zobaczenia. Sektor A13, mam nadzieję że widok będzie ok :D

krakow-arena-ksw_29.png
 
widzę, że wielu użytkowników Cohones wybiera się na ta galę. W każdym bądź razie pewnie połowa z Was kupiła bilety, gdy rozpiska była w miarę konkretna...
Kupiłem bilet gdy rozpiska nie była kompletna, szczerze mówiąc mało obchodziła mnie rozpiska. Po prostu chciałem być na KSW:)
Na ten moment dla mnie nawet lepsza jest niż w momencie zakupu biletów bo Borys wleciał.
 
Czy ktoś ma jakiś pomysł co można robić w Krakowie od zakończenia gali do godziny 2.30? :D
 
Wiem, że zawsze można pójść w ślady Wojka, ale liczyłem raczej na jakąś ciekawszą formę spędzenia tego czasu, tym bardziej, że będę tam z czterema kumplami.
 
Stawiam, że o 2:30 bądź po tej godzinie macie autobus/bus/pociąg powrotny. Impreza odpada bo jeszcze schlejecie się i spóźnicie na transport :D
Niech wypowiedzą się ludziska związani z Krakowem, np. @orest @Masu @Comber

Panowie mam pytanko. Mając Cyfrę plus mogę zakupić PPV na sobotnią galę?
W nc+ nie kupisz PPV na KSW 29
 
Od zakończenia do 2:30 radzę czekać na peronie. Inaczej wciągnie was klimat miasta i zostaniecie do rana;)
 
Jest w centrum jakieś miejsce w tych godzinach gdzie można na spokojnie usiąść i piwko wypić?
 
@Sinu, przyjedźcie sobie nocnym albo taksówką (mega taxi 19625 - najtańsza) na Rynek i idźcie do Banialuki na Placu Szczepańskim, Pijalni Wódki i Piwa na Jana, Ambasady Śledzia na Stolarskiej - napijecie się szybko, tanio i będzie okazja do zapoznania ludzi. Potem z buta (15 min) na Dworzec. "Spokojnie i usiąść" w weekend o tej godzinie - nie ma opcji :D
 
Ja kupiłem zaraz po ogłoszeniu, że prommac spasował bo miałem przeczucie. Okazało się trafiona , ale tylko na chwile.
 
Tramwaj 14 jedzie pod Arenę z przystanku Dworzec Główny, który jest niedaleko hotelu Andels. Musisz z MDA przejść przez Galerię Krakowską.
 
ja kupiłem jak dodali Gorlillę do rozpiski. To co kogo spotkam na ważeniu ? jakiś znak czy strój charakterystyczny sobie byśmy ustalili czy coś :D
 
Ja mialem byc na jakims evencie przedgalowym. Ale KSW mnie zdenerwowalo i zamiast zrobic w piątek o 18:00 media treningi, wazenie, jakies mini evenciki to podzielili to na czwartek, piatek o 12.00. Wiec odpuscilem i dopiero w sobotę przyjadę na "samą galę".

@EDIT
Akurat jak napisalem tego posta wyszla wlasnie informacja o strefie fana/konkursach/koncercie Drużyny Mistrzów w sobote o 14:00 w jakims barze w Krakowie. Więc krotko powiem - zajebiście.
 
Last edited:
Back
Top