Początek KSW 29

Widziałem jak laska, rząd niżej, podczas gali grała na komórce i siedziała w kurtce. ;) Taki mały przykład, że Twoja teoria może mieć rację :P Jednak większość ludzi, a szczególnie facetów, raczej było bez odzieży wierzchniej na hali. Część po prostu mogła bać się kolejek podczas wyjścia z hali i wzięła rzeczy ze sobą.
 
Ja pierdole: przez palaczy , zimno na hali...:confused:

Przeca klima dmuchała, tyko ktoś nastawił na 18, licząc że emocje dodadzą +2 stopnie, do w miarę komfortowej temperatury , gdy siedzisz i niewiele robisz. Mi te 2 stopnie dała ciepła bluza, ale faktycznie, mogli dać troszkę cieplej. Gdyby człowiek dopingowal, jakoś przeżywał, to może by było cieplej.

Niestety gala nie wzbudziła we mnie pozytywnych emocji. Nie było tez mi zimno. Zastanawiałem się w trakcie gali skąd dochodzą sporadyczne podmuchy zimnego powietrza. Potem jak wyszedłem na korytarz, aby rozprostować nogi zauważyłem, że drzwi do palarni były co chwile otwierane i zamykane.

Lepiej powiedzcie czy jesteście zadowoleni z hoteli. @kaczka41 ,@respect
 
@Comber, jestem zadowolony z hotelu. Przede wszystkim blisko. Blisko do hali jak i do rynku. Pokoje czyste, zadbane, wszystko praktycznie nówka tak ja mówiłeś. Trochę małe i niestety bez żadnej szafy, szafki, ale na dwa dni nie był to jakiś duży problem. Problemem był parking, który kosztował 45zl za dobę. Dobrą godzinę szukałem miejsca gdzieś poza hotelem i nic nie znalazłem. Ogólnie jestem zadowolony i jak na takie ceny naprawdę wysoki poziom. Wielkie dzięki Comber! :)
 
Jeszcze wtrące do tematu o KSW na 2015 rok. Wlodarze zapowiedzieli 5 gal. Wszystko wskazuje na to ze znow nas oszukają. Gdyż gala nr 32 jest w Pazdzierniku. Co za tym idzie 33 w grudniu. Natomiast jest jeszcze tylko 30 i 31 na luty/maj. Co daje łącznie tylko 4 gale w tym nadchodzącym roku. o_O
 
Jeszcze wtrące do tematu o KSW na 2015 rok. Wlodarze zapowiedzieli 5 gal. Wszystko wskazuje na to ze znow nas oszukają. Gdyż gala nr 32 jest w Pazdzierniku. Co za tym idzie 33 w grudniu. Natomiast jest jeszcze tylko 30 i 31 na luty/maj. Co daje łącznie tylko 4 gale w tym nadchodzącym roku. o_O

Planują 4 gale w PL + 1 w UK. Prawdopodobnie przerzucą angielską o jeden numer. Czyli 30 luty/marzec, 31 maj/czerwiec, 32 wrzesień, 33 październik, 34 grudzień. Jeśli któraś wyleci, to będzie to wrześniowa, wtedy numer 32 zostanie przy londyńskiej. Póki co wiadomo, że 30tka w Polsacie, 31 i 32 w PPV. Dalej nie wiadomo nic. Będą informować na bieżąco.
 
Back
Top