Początek KSW 29

Przesyt

Oplot Challenge
Welterweight
Witam. Nie mogę jakoś odnaleźć godziny od której zaczyna się gala w Krakowie (wiem, że gdzieś to na necie musi być, ale jeszcze nie trafiłem na tą informację). Moglibyście napisać o której startuje under- i maincard? Znalazłem się w tej nieciekawej sytuacji, że mam kupione bilety, ale kolega poprosił mnie żebym uczestniczył w jego oświadczynach i zastanawiam się czy dam radę obskoczyć obydwie imprezy :D
 
header_2014_12_06_pl.jpg
 
Dziękuje! :) Ostatnie moje pytanie i temat będzie całkowicie wyczerpany. O której według was wypadałoby przyjść na halę żeby spokojnie się dostać i rozsiąść na trybunach? Jest to pierwsza tak duża impreza masowa na którą idę (i przy okazji pierwsza gala MMA). W sumie to pewnie na undercard przyjdzie niewiele ludzi.
 
W sumie to pewnie na undercard przyjdzie niewiele ludzi.

Trochę będzie, to nie USA :D

O której według was wypadałoby przyjść na halę żeby spokojnie się dostać i rozsiąść na trybunach?


Kibiców zaczną pewnie od 18, choć na bilecie mam info, że od 17:00.
Ps. Niech @VoRaNeK ew. jeszcze potwierdzi, czy od 20:00 prelimsy starują (tak myślę), czy może prelimsy wcześniej...

Inaczej, jeśli pierwsze walki ruszą np. o 20:00 (choć zawsze jest jakieś oficjalne otwarcie (zazwyczaj przed kartą główną), jak przyjdziesz godzinę przed pierwszymi walkami, to i tak się będziesz nudził krecąc się po hali. Nowej hali nie znam, więc nie wiem, jak tam z logistyką itd.
 
Ja wbijam o godzinie, która umożliwi wejście na hale. Nie podali jeszcze, która to będzie

Moim źródłem było to samo zdjęcie co ty @kaczka41 wkleiłeś
 
Ja mam na bilecie wskazaną godzinę 19:00, a gdzieś tam poniżej napisane wejście: 17:00. Także chyba niepotrzebnie zakładałem temat, ale widzę, że silny team z cohones wybiera się na gale.
 
Haha. W każdym razie dziękuje za pomoc i przepraszam za moje gapiostwo (wystarczyło od razu sprawdzić bilety). ;)
 
@kaczka41 było trzeba sie jeszcze dopytać, od której wpuszczają na hale
Czy 17:00 to prawda

edit: Szybko. Moze wpadne o tej 17:00, jeśli będzie potrzeba to pomogę w rozkładaniu klatki :p
 
Last edited:
ogólnie szatnie dziewczyn KSW są spoko. Co jakiś czas się poprawiają w różnych miejscach... Mają parcie na szkło. Będzie ta, która reklamuje olej kujawski? Jest mega...
 
Przy Polsat Boxing Night w Kraków Arenie były ogromne kolejki i warto wybrać się wcześniej, jeśli chcecie zdążyć na całą galę.
 
Kolejki są długie, ale jest kilka wejść i idzie to sprawnie. Co do undercardu, to na KSW jest już sporo ludzi na trybunach. Ludzie przychodzą na event a nie na fight of the night ! :D
 
przeciez na plakacie jest info odnośnie kary głownej. wiec ta 17 mialaby sens. od 18 powiedmy by sie zaczął undercard pozniej jakies studia chuje muje i ok 20 10 start gali
 
To zamieszałes po całeości tera ;-)

Btw. Wojek napisał ,że 17, KSW tv , że chyba 18

I jak tu życ? :D
Ps. Przeca na KSW TV transmitują również prelimsy, więc przed 20 żadnych walk nie będzie
 
Ja też już teraz nie wiem. Przyjdę na 18 pod halę i mam zdążyć na wszystko, łącznie z UC! :)
 
Jericho@ gdzie jest napisane ze od 20 starutuje glowna karta?
ostatnio jak bylo ppv to undercard byl o 20
 
Do gali zostało 8 dni także KSW powinno jeszcze zapodać info z dokładnym rozkładem jazdy. Chociaż z drugiej strony plakat dosadnie pokazuje kiedy, co i o której. A pytania i tak nadal się pojawiają :D
Osobiście trzymałbym się tego, że gala startuje o 20:00. Otwarcie i początek walk undercardowych. Jest PPV to powinno szybko lecieć
 
@Taran
8zl

Zawsze bylo tak ze under card zaczynal sie o 19;30. Studio zaczynalo sie duzo wczesniej niz teraz. Ja wgl nie rozumiem co oznacza na plakacie "19;00 START". To dla mnie nie jasne. Mam nadzieje ze KSW jeszcze napisze dokladniejsze info lub @Wojek tutaj nam odpowie.

Nie polecam przychodzic za wczesnie na halę, bo ja raz juz tak przyszedlem ze siedzialem godzinę na trybunie i nuda byla na maxa. Niczym KSW nie zaciekawilo przez ten czas. (a jak juz wszedles to nie mogles wyjsc..)
 
Last edited:
Back
Top